Server Query pro obyčejný server

Message
Autor
Jinderamarak
Příspěvky: 4
Registrován: 14 dub 2019, 17:01
Reputation: 0

Server Query pro obyčejný server

#1 Příspěvekod Jinderamarak » 14 dub 2019, 17:49

Zdravím,
je nějaká možnost využívat Server Query na obyčejném TS3 Hostingu alespoň za příplatek? Nehodlám platit 128 slotů a 2 virtuální servery když to nevyužiju :)

Uživatelský avatar
Teiichi
Příspěvky: 866
Věk: 24
Registrován: 29 lis 2014, 02:11
Reputation: 23
Bydliště: <?= $inhome ;?>
Kontaktovat uživatele:

Re: Server Query pro obyčejný server

#2 Příspěvekod Teiichi » 14 dub 2019, 18:08

1. Dodej IP serveru
2. Definuj svůj dotaz. Pokud máš virtuální server, tak můžeš dělat co chceš. Pokud chceš mít na hostingu TSko tak i tam máš spoustu možností úpravy. Osobně nevidím důvod mít přístup k server query, když všechny potřebné funkce nabízí hosting nebo tsko samotné.
Computer science education cannot make anybody an expert programmer any more than studying brushes and pigment can make somebody an expert painter.”
Příliš snahy škodí, když programátor použije CTRL+C a CTRL+V více jak jednou, má někde chybu v návrhu.”
In theory, theory and practice are the same. In practice, they’re not.”
Vždy pište kód tak, jako by ten chlapík, co ho po vás bude udržovat, měl být násilnický psychopat, který bude vědět, kde bydlíte.”

Jinderamarak
Příspěvky: 4
Registrován: 14 dub 2019, 17:01
Reputation: 0

Re: Server Query pro obyčejný server

#3 Příspěvekod Jinderamarak » 14 dub 2019, 18:27

Teiichi píše:1. Dodej IP serveru

82.208.17.95:7606

Teiichi píše:2. Definuj svůj dotaz. Pokud máš virtuální server, tak můžeš dělat co chceš. Pokud chceš mít na hostingu TSko tak i tam máš spoustu možností úpravy. Osobně nevidím důvod mít přístup k server query, když všechny potřebné funkce nabízí hosting nebo tsko samotné.

Nemám VPS, mám obyčejný TS3 Hosting. Chci vytvořit web, kde si můžou lidi udělat roomku na IP Adresu a nevidím jinou cestu než Server Query.

Uživatelský avatar
Teiichi
Příspěvky: 866
Věk: 24
Registrován: 29 lis 2014, 02:11
Reputation: 23
Bydliště: <?= $inhome ;?>
Kontaktovat uživatele:

Re: Server Query pro obyčejný server

#4 Příspěvekod Teiichi » 14 dub 2019, 18:47

Zmínil jsi virtuální server, nic jiného mne k tomu nevedlo.
Nedávno jsme řešili totéž a na fakahedě s tím problém nebyl, ale že by se k tomu využívalo server query říci nemohu. Využili jsme opensource bez úprav.
Computer science education cannot make anybody an expert programmer any more than studying brushes and pigment can make somebody an expert painter.”
Příliš snahy škodí, když programátor použije CTRL+C a CTRL+V více jak jednou, má někde chybu v návrhu.”
In theory, theory and practice are the same. In practice, they’re not.”
Vždy pište kód tak, jako by ten chlapík, co ho po vás bude udržovat, měl být násilnický psychopat, který bude vědět, kde bydlíte.”

Jinderamarak
Příspěvky: 4
Registrován: 14 dub 2019, 17:01
Reputation: 0

Re: Server Query pro obyčejný server

#5 Příspěvekod Jinderamarak » 14 dub 2019, 19:02

Teiichi píše:Využili jsme opensource bez úprav.

Můžu se teda zeptat co znamená podle tebe opensource? Fakaheda nabízí nějaký jejich přístup k serveru který můžu používat? Jestli ano, tak se omlouvám, ale nikde jsem o tom nenašel ani zmínku.

Uživatelský avatar
Teiichi
Příspěvky: 866
Věk: 24
Registrován: 29 lis 2014, 02:11
Reputation: 23
Bydliště: <?= $inhome ;?>
Kontaktovat uživatele:

Re: Server Query pro obyčejný server

#6 Příspěvekod Teiichi » 14 dub 2019, 19:27

Opensource podle mě neznamená nic. Opensource je globální význam, v doslovném překladu "otevřený zdroj", tedy si jej můžeš stáhnout, upravit, aplikovat. To se týká funkce pro tvorbu roomek a jiné. S Fakahedu to nemá nic společného.
Computer science education cannot make anybody an expert programmer any more than studying brushes and pigment can make somebody an expert painter.”
Příliš snahy škodí, když programátor použije CTRL+C a CTRL+V více jak jednou, má někde chybu v návrhu.”
In theory, theory and practice are the same. In practice, they’re not.”
Vždy pište kód tak, jako by ten chlapík, co ho po vás bude udržovat, měl být násilnický psychopat, který bude vědět, kde bydlíte.”

Jinderamarak
Příspěvky: 4
Registrován: 14 dub 2019, 17:01
Reputation: 0

Re: Server Query pro obyčejný server

#7 Příspěvekod Jinderamarak » 14 dub 2019, 19:49

Omlouvám se, jestli jsem byl nějak nepříjemný, ale už jsem se ve všem zorientoval. :D


Zpět na „Team Speak 3“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů