Virtual host alebo tomu podobné? (Teamspeak 3)

Message
Autor
x5go
Příspěvky: 10
Registrován: 22 lis 2015, 19:52
Reputation: 0

Virtual host alebo tomu podobné? (Teamspeak 3)

#1 Příspěvekod x5go » 26 lis 2015, 14:58

Dobrý deň, existuje niekde v nastaveniach servera alebo vo FTP, virtual host alebo niečo tomu podobné, nejaký taký príkaz?Potrebujem ho povolit kvoli vlastnému server statusu, ale neviem ako sa volá ten príkaz, dakujem za radu.

Uživatelský avatar
Qefik
Příspěvky: 5714
Registrován: 26 pro 2009, 11:26
Reputation: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Virtual host alebo tomu podobné? (Teamspeak 3)

#2 Příspěvekod Qefik » 26 lis 2015, 15:48

Nějak nechápu přesně co chceš, ale máš zapnuté pokročilé permissions? Tam máš všechno, co můžeš nastavovat.
Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne.
Mark Twain

x5go
Příspěvky: 10
Registrován: 22 lis 2015, 19:52
Reputation: 0

Re: Virtual host alebo tomu podobné? (Teamspeak 3)

#3 Příspěvekod x5go » 26 lis 2015, 16:10

Skusim opisat takto: kupil som web a je tam vlastny server status na ts3 ony co tam mali ts3 pridany v server statuse predtym ked bol este povodny majitel ukazuje im tam pekne pocet slotov a kolko ludi je na serveri napr. 0/512 .Ja ked som zadal do server statusu ip ukazuje mi sloty takto 0/0 .Ked som napisal tomu co programoval ten web ze ako urobim tie sloty napisal: Vyplnujes pouze vsechny pole v administraci, pokud to nejde, tak nejspis to mas zakazane v nastaveni serveru.

hledej v configu nebo nekde v nastaveni serveru "virtual host" v nejakem tvaru ... a musis to mit povolene .. vim ze se to da zakazat a server pak ty data neposkytuje.
Co treba povolit teda aby to islo okey?

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Virtual host alebo tomu podobné? (Teamspeak 3)

#4 Příspěvekod Mysteria » 26 lis 2015, 18:05

Pokud to nejde, tak by to hlavně mělo napsat nějakou méně či více srozumitelnou hlášku, kde je problém. To co ti napsal ten člověk taky stojí za pendrek, protože hledej něco jako "virtual host" je docela dost široký pojem. Jakou má IP adresu ten server, jehož sloty nejdou zjistit?

x5go
Příspěvky: 10
Registrován: 22 lis 2015, 19:52
Reputation: 0

Re: Virtual host alebo tomu podobné? (Teamspeak 3)

#5 Příspěvekod x5go » 26 lis 2015, 18:18

Mysteria píše:Pokud to nejde, tak by to hlavně mělo napsat nějakou méně či více srozumitelnou hlášku, kde je problém. To co ti napsal ten člověk taky stojí za pendrek, protože hledej něco jako "virtual host" je docela dost široký pojem. Jakou má IP adresu ten server, jehož sloty nejdou zjistit?


Ono to nenapíše žiadnu hlášku len to ukazuje takto: https://ctrlv.cz/34OK ale malo by to ukazovat takto to je ten server ktory tam zadal on: https://ctrlv.cz/e5ND .Treba niečo povoliť v tom configu ts3 alebo čo?Lebo už som skúsil všetko, prešiel celé google no bezúspešne :(

Uživatelský avatar
Qefik
Příspěvky: 5714
Registrován: 26 pro 2009, 11:26
Reputation: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Virtual host alebo tomu podobné? (Teamspeak 3)

#6 Příspěvekod Qefik » 26 lis 2015, 22:17

Nejlepší bude zjistit od člověka co to dělal, jaké oprávnění vůbec potřebuješ povolit, bez toho se nehneš.
Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne.
Mark Twain

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Virtual host alebo tomu podobné? (Teamspeak 3)

#7 Příspěvekod Mysteria » 26 lis 2015, 23:47

Ptal jsem se na IP adresu serveru, u kterého to nejde zjistit.

x5go
Příspěvky: 10
Registrován: 22 lis 2015, 19:52
Reputation: 0

Re: Virtual host alebo tomu podobné? (Teamspeak 3)

#8 Příspěvekod x5go » 27 lis 2015, 08:49

Mysteria píše:Ptal jsem se na IP adresu serveru, u kterého to nejde zjistit.


Práveže mi to nejde zatial na žiadnej IP ktorú som skúšal, ale na tejto to ide: 46.28.109.35:9987 . V čom je inak nastavená popr. čo má povolené čo zvyčajne TS3 povolené nemá.Lebo programátor sa mi neozíva.

Popr. nedá sa tam povoliť na servery nejaký status?Lebo ako tak chodím kódom toho server statusu je tam

Kód: Vybrat vše

{if $server->status == '1'}
                                        {$server->clients}/{$server->maxclients}


Nepovoluje sa niečo také v ts3 servery?

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Virtual host alebo tomu podobné? (Teamspeak 3)

#9 Příspěvekod Mysteria » 27 lis 2015, 13:24

Já se ptal na IP adresu toho tvého serveru, kde to podle tebe a tvého programátora nelze zjistit, protože jsem si to chtěl ověřit. Takže IP adresa, kde to jde, je mi k ničemu. 8-)

x5go
Příspěvky: 10
Registrován: 22 lis 2015, 19:52
Reputation: 0

Re: Virtual host alebo tomu podobné? (Teamspeak 3)

#10 Příspěvekod x5go » 27 lis 2015, 19:40

Mysteria píše:Já se ptal na IP adresu toho tvého serveru, kde to podle tebe a tvého programátora nelze zjistit, protože jsem si to chtěl ověřit. Takže IP adresa, kde to jde, je mi k ničemu. 8-)


Tu je napr. tá IP ktorú mi to nechce zobraziť: 81.0.217.180:7847


Zpět na „Team Speak 3“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů