TS3 Permissions

Message
Autor
Maajo_SK
Příspěvky: 11
Registrován: 29 lis 2012, 01:43
Reputation: 0

TS3 Permissions

#1 Příspěvekod Maajo_SK » 09 led 2013, 11:58

Ahoj na TS3 servery som si spravil skupinu Head Admin a chcem tomu prideliť vyššie práva ako Server Admin, aby hl. admin nemohol byť kicknutý/banovaný server adminom. Najprv som si myslel že to vyššie nastaviť ako server admin nejde aj keď SA má power 75, head adminovy som chcel pridať 100, pochopiteľne ak sa to editovať dá číslo tam môžem uviesť aké chcem, ale stretol som sa s tým že nemôžem udeliť ani nižšie číslo a stretávam sa stým že dostávam Error odpovede: insufficient permission modify power. Pochopiteľne mám SA a som aj ownerom toho TS a ma prekvappilo že si to nemôžem nastaviť ako chcem. Advanced Permission System mám zapnutý.

TS3 Server: 81.0.217.180:7200

Uživatelský avatar
Qefik
Příspěvky: 5714
Registrován: 26 pro 2009, 11:26
Reputation: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: TS3 Permissions

#2 Příspěvekod Qefik » 09 led 2013, 12:18

Server Admin má největší práva na serveru. Pokud to chceš změnit, stačí přejmenovat tuto skupinu na onoho hlavního admina a pak vytvořit novou skupinu, kterou si nazveš server admin.

Zkus si na netu pohledat nějaký popis těchto funkcí, třeba na ofic. stránkách http://www.teamspeak.com/?page=tutorials

Nemám to teď kde zkusit, ale hledej něco jako kick power, v dokumentaci sem našel tento text a ten by přímo měl řešit ten tvůj problém.

Power and needed Power Permissions
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
These permissions are a special case of Integer Permissions. They always come in pairs, one power permission
and one needed power permission. You can only successfully issue the action the permission controls if your
power is equal or greater than the associated needed power.

Example:

i_client_kick_power
i_client_needed_kick_power

When you want to kick a client the permission system will compare your "kick power" with the "needed kick power"
of the target of your kick. If you have equal or greater power, you will be able to kick this client. If your power
is less than the needed kick power of your target, you will not be able to go through. This essentially introduces
a "pecking order", you can for example grant your lower tier administrators the permission to kick only guests, but
your high tier administrators are able to kick any user on the server.

Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne.
Mark Twain

MaGisteR
Příspěvky: 5
Registrován: 20 úno 2013, 10:05
Reputation: 0

Re: TS3 Permissions

#3 Příspěvekod MaGisteR » 20 úno 2013, 10:09

Tam ide o to, že keď edituješ skupinku, ktorej si členom tak ti to zahlási error. Musíš tú skupinku dať niekomu inému, napr. iná identita, vytvoriť ešte jednu s rovnakými právomocami a nahodiť si ju a pomocou nej editnúť tú druhú (server admin), ktorej v tej chvíli nie si členom.


Zpět na „Team Speak 3“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů