HACKED SERVER!

Message
Autor
kancur
Příspěvky: 1
Registrován: 28 srp 2013, 08:18
Reputation: 0

HACKED SERVER!

#1 Příspěvekod kancur » 28 srp 2013, 08:24

Sorry fakaheda ale ste ten nejhorší hosting aký som kedy videl niekto mi môže zabanovať len "TAK" celý TS3 zmeniť ho na jeden slot a este vcera viac nesiel jak isiel (neni to prvý krát) a ked si chcem zmenit späť sloty že nejde ?! Aspon keby ste to logicky urobili že mám 200 dní na 1 slot tak dáme 5 slotov na 40 dní aj ked mám zaplatených tých 200 !!! AK je nejaký support na toto dopredu ďakujem.

SnakeCz
Příspěvky: 73
Registrován: 30 pro 2010, 19:10
Reputation: 0

Re: HACKED SERVER!

#2 Příspěvekod SnakeCz » 28 srp 2013, 08:50

Četl si toto?
Spoiler: zobrazit
Dobrý den,

jak jste si již bohužel všimli, několik posledních dní se vyskytly velké problémy s výpadky konektivity v naší pražské serverovně Casablanca. V tomto datacentru běží především náš web, weby zdarma k herním serverům, TS3 servery a herní servery na ip adresách 217.11.249.* a 81.0.217.*. Servery na IP adresách 93.91.* tímto útokem zasaženy nebyly(mc a samp servery).
Důvodem těchto výpadků jsou masivní DDOS útoky, které na nás směřují z neznámého zdroje.

Pro ty, kteří neví, co tyto ůtoky jsou, tak podstatou těchto útoků je zahltit linku tak obrovským provozem, aby se servery tvářily jako nedostupné, případně s velkými lagy apod. Bohužel proti tomuto typu útoku je velice těžké se jakýmkoliv způsobem efektivně bránit. Podstatou je totiž to, že příchozí data na server chodí ze statisíců různých IP adres, většinou podvržených a proto jednoduše není možné tyto ip adresy zabanovat. Podobným typem útoků byly letos zasaženi např. mobilní operátoří a většina provozovatelů mediálních serverů (http://www.viry.cz/rozsahle-ddos-utoky-ochromily-sluzby-rady-instituci/)
Preventivně se bohužel proti tomuto útoku taktéž nelze nijak jednoduše efektivně bránit.

Chápeme, že mnozí z Vás jsou na nás nyní velmi naštvaní, ale pokud jste si přečetli výše napsané řádky, jistě chápete, že i my jsme pouze obětí velmi podlého útoku, kterým jsou jak je již známo postiženy i některé další gamehostingy. Je-li útočníkem nějaká závistivá konkurence nebo se pouze pár lidí v zahraničí doma nudí a nemá do čeho píchnout, pravděpodobně nezjistíme :(.

Situaci ale akutně řešíme jak to jen jde a věřím, že se nám spolu s naším providerem podaří situace dostat co nejdříve pod kontrolu tak, abyste opět byli s našimi službami spokojeni.

Na tento email nemusíte žádným způsobem reagovat, je pouze informativní a byl zaslán všem klientům postiženým tímto problémem.

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: HACKED SERVER!

#3 Příspěvekod Mysteria » 28 srp 2013, 09:19

Samozřejmě že nečetl, protože jednodušší je jít nadávat na fórum. ;)

Uživatelský avatar
SPiRIT
Příspěvky: 921
Věk: 35
Registrován: 02 led 2010, 17:38
Reputation: 2
Kontaktovat uživatele:

Re: HACKED SERVER!

#4 Příspěvekod SPiRIT » 28 srp 2013, 11:30

V pripade ze mas nejaky problem se serverem napis si z Control panelu ticket, je to nejrychlejsi cesta jak resit problemy

Kakaku123
Příspěvky: 143
Registrován: 02 čer 2012, 08:50
Reputation: 0

Re: HACKED SERVER!

#5 Příspěvekod Kakaku123 » 28 srp 2013, 23:09

Jak může DDOS změnit sloty? Dyť to má jen zahltit ne?
Pojď si zahrát na modovaném serveru! Náš web: http://www.kricraft.eu
Obrázek

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: HACKED SERVER!

#6 Příspěvekod Mysteria » 28 srp 2013, 23:21

DDoS sloty samozřejmě nezmění, to mu musel udělat někdo jinej.


Zpět na „Team Speak 3“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti