vysvětlení VPS (performance) laikovi

Message
Autor
Hugoslav
Příspěvky: 1
Registrován: 13 lis 2020, 13:00
Reputation: 0

vysvětlení VPS (performance) laikovi

#1 Příspěvekod Hugoslav » 13 lis 2020, 13:12

Ahoj, jsem úplnej začátečník, ale chtěl bych se naučit hostovat server na jedné staré české hře Hidden&Dangerous 2. Ikdyž jsem si něco málo četl o vps, pořád nevím, co by mne po koupi VPS popř. VPS Performance čekalo. Stále budu muset otevřít určité porty a nakonfigurovat server sám? Rozjel bych vůbec server na takové hře s moderními operačními systémy? Budu vděčný za každej feedback.

Uživatelský avatar
nejento
Příspěvky: 9815
Registrován: 28 lis 2011, 14:09
Reputation: 55
Kontaktovat uživatele:

Re: vysvětlení VPS (performance) laikovi

#2 Příspěvekod nejento » 17 lis 2020, 01:21

Když si pořídíš VPS / VPS Performance, bude tě čekat práce s Linuxovým terminálem. Čeká tě čistý Linuxový server, kde budeš moci pracovat se všemi oprávněními a je jen na tobě, jak si ten server nastavíš, co na něm rozjedeš apod.
VPS by mohlo ten server rozjet, vzhledem k tomu, co tak koukám, že ten server je starý, ale jestliže server potřebuje Windows server, tak s tím moc dobře v tomhle případě nepochodíš. Minimálně ne s větším skillem a případnou emulací přes Wine nebo další vrstvou virtualizace, která by byla opětově náročnější.
Obrázek

Obrázek Přidejte se ke komunitě zákazníků na FakaHeda.eu Discord! Poznejte nové lidi nebo vyřešte svůj technický problém živě: http://discord.fakaheda.eu/


Zpět na „VPS (Virtual private Server)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti