GamePanelX - CS 1.6

Message
Autor
RayCodeCSC
Příspěvky: 58
Věk: 24
Registrován: 03 lis 2018, 18:07
Reputation: 0

Re: GamePanelX - CS 1.6

#11 Příspěvekod RayCodeCSC » 16 lis 2018, 00:43

Pohodička, chápem :). Nechcem sa tu samozrejme hádať... A môžeš aspoň poradiť nejaký program najvhodnejší pre PHP?

Ohľadne PHP... mohol by si ešte prosím poslať link na nejaké tie už hotové scripty? Môj google je nejaký retardovaný, takže keď doň zadám napríklad "PHP free scripts download", tak mi to len vyhodí nejaké fóra, kde ľudia majú problémy s PHP. A nie je to len ohľadne php, ale aj iné programy... skrátka, môj google nikdy nevyhľadá presne to, čo hľadám. Ale to už odbočujeme od témy...

Ďalšia vec - konzola. Keď robím napr. svoj game panel, ako tam mám dať konzolu servera? :). Keď som povedal že chcem skúsiť / pokúšam sa urobiť svoj GP, Nemyslel som len to, že urobím on/off/restart server. Ale že urobím komplet. To znamená FTP, databáze, konzola servera, registrácia / prihlásenie atď...

Uživatelský avatar
Teiichi
Příspěvky: 866
Věk: 24
Registrován: 29 lis 2014, 02:11
Reputation: 23
Bydliště: <?= $inhome ;?>
Kontaktovat uživatele:

Re: GamePanelX - CS 1.6

#12 Příspěvekod Teiichi » 16 lis 2018, 01:37

RayCodeCSC píše:Pohodička, chápem :). Nechcem sa tu samozrejme hádať... A môžeš aspoň poradiť nejaký program najvhodnejší pre PHP?

Ohľadne PHP... mohol by si ešte prosím poslať link na nejaké tie už hotové scripty? Môj google je nejaký retardovaný, takže keď doň zadám napríklad "PHP free scripts download", tak mi to len vyhodí nejaké fóra, kde ľudia majú problémy s PHP. A nie je to len ohľadne php, ale aj iné programy... skrátka, môj google nikdy nevyhľadá presne to, čo hľadám. Ale to už odbočujeme od témy...

Ďalšia vec - konzola. Keď robím napr. svoj game panel, ako tam mám dať konzolu servera? :). Keď som povedal že chcem skúsiť / pokúšam sa urobiť svoj GP, Nemyslel som len to, že urobím on/off/restart server. Ale že urobím komplet. To znamená FTP, databáze, konzola servera, registrácia / prihlásenie atď...



Jak udělat hosting tě učit nebudu, na to jsem moc línej.
To co jsi napsal za ukázku, tak odpovídá, protože hledáš špatně.

https://www.google.cz/search?q=PHP+game+panel&oq=PHP+game+panel&aqs=chrome..69i57j0l2.3399j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8
https://www.google.cz/search?ei=5wLuW_uNO8W6kwWfr4mwDA&q=PHP+game+server+control+panel&oq=PHP+game+server+control+panel&gs_l=psy-ab.3...8295.8772.0.8883.5.5.0.0.0.0.91.365.5.5.0....0...1.1.64.psy-ab..0.0.0....0.nxjRbQPxN78

Já osobně mám hostingovou adminku založenou na frameworku a konzoli mám řešenou realtime. Když budeš trpělivý, tak jednoho dne jí dám beztak free :D
Computer science education cannot make anybody an expert programmer any more than studying brushes and pigment can make somebody an expert painter.”
Příliš snahy škodí, když programátor použije CTRL+C a CTRL+V více jak jednou, má někde chybu v návrhu.”
In theory, theory and practice are the same. In practice, they’re not.”
Vždy pište kód tak, jako by ten chlapík, co ho po vás bude udržovat, měl být násilnický psychopat, který bude vědět, kde bydlíte.”

Uživatelský avatar
ZREis
Příspěvky: 5
Registrován: 13 lis 2018, 14:56
Reputation: 0

Re: GamePanelX - CS 1.6

#13 Příspěvekod ZREis » 18 lis 2018, 00:57

Dobre pozri nie je to ťažké. Napíšem ti to a skús ti to sám dogoogliť.
Server púštaš logicky z príkazom screen a tie blbosti za tým. Screen môžeš pomenovať dajme tomu port serveru.
Cez PHP vyvoláš príkaz ktorý screen (napr port serveru) otvorí a získa s toho obsah a vypíše ho.
Príkaz odošleš tak isto.
Aby to bolo realtime, potrebuješ javascript ktorý bude automaticky spúštať php script (ktorý bere tieto dáta zo screeanu) (urobíš loop) napr každú sekundu to zavolá script, a to čo ten php script vráti
zapíše na stránku.

RayCodeCSC píše:Lenže ak sa nepletiem, na naprogramovanie vlastného panela / hostingu je potreba vedieť: HTML, PHP, JavaScript, MySQL, ovládať phpMyAdmin.

A ako sa teda programuje napr. taký server game panel alebo hosting? Píšete, že to nie je ťažké. Lenže musíte rátať aj s tým, že nie každý sa narodil s vedomosťami ovládať html, php atď...
Ďalšia vec, ako sa robí design pre daný panel / hosting? opäť... na súbor .html môžeme zabudnúť. Takže musíme čisto ísť do .php. Ďalšia vec... efekty, priehľadnosť webu = JavaScript.

Pokiaľ neexistuje žiadny vizuálny editor pre PHP (ako napr. NVU, Web Page Maker atď...) tak na naprogramovanie hostingu je POVINNOSŤ ovládať php, javascript, html atď...

Ty sa tomu rozumieš 100% ! Na odosielanie príkazov do linuxu potrebuješ 100% mysql a phpMyAdmin je to najdôležitejšie! (Lebo tabulka nejde v php vytvoriť ! Je treba vedieť phpmyadmin). Ty máš pravdu, klaniam sa ti. Vytvorenie tlačítok je 100% znalosť html ktorú potrebuješ! Lebo sa nedá nájsť na google html button, javascript ten jednoduchý loop vyžaduje už 110% znalosť javascriptu. :cry:

Uživatelský avatar
variodriver
Příspěvky: 1160
Věk: 13
Registrován: 08 lis 2015, 00:04
Reputation: 25
Bydliště: localhost
Kontaktovat uživatele:

Re: GamePanelX - CS 1.6

#14 Příspěvekod variodriver » 18 lis 2018, 11:24

Jen takový detail, phpMyAdmin je aplikace, ne jazyk. A ono i MySQL, které se přes phpMyAdmina ovládá, není brané jako programovací jazyk
Obrázek
ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
Teiichi
Příspěvky: 866
Věk: 24
Registrován: 29 lis 2014, 02:11
Reputation: 23
Bydliště: <?= $inhome ;?>
Kontaktovat uživatele:

Re: GamePanelX - CS 1.6

#15 Příspěvekod Teiichi » 18 lis 2018, 18:18

Nejspíš narážel na možnost vytváření SQL dotazů prostřednictvím PHP, nicméně ta odpověď je úplně o ničem a zbytečná. Nemluvě teda o tom naprosto zbytečném sarkasmu.
Computer science education cannot make anybody an expert programmer any more than studying brushes and pigment can make somebody an expert painter.”
Příliš snahy škodí, když programátor použije CTRL+C a CTRL+V více jak jednou, má někde chybu v návrhu.”
In theory, theory and practice are the same. In practice, they’re not.”
Vždy pište kód tak, jako by ten chlapík, co ho po vás bude udržovat, měl být násilnický psychopat, který bude vědět, kde bydlíte.”


Zpět na „VPS (Virtual private Server)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů