Spuštění serveru přes putty nastálo

Message
Autor
atsuhi
Příspěvky: 9
Registrován: 15 kvě 2011, 06:35
Reputation: 0

Spuštění serveru přes putty nastálo

#1 Příspěvekod atsuhi » 16 bře 2018, 08:33

Zdravím, poradí mi nějaká dobrá duše jak spustit server, přes .bat na Ubuntu, aniž bych musel mít stále spuštěný terminal přes Putty?? Po dlouhém bádání se mi podařilo servery spustit přes příkaz wineconsole --backend=user ./start.bat; ... Jenže bych je chtěl spustit nepřetržitě aniž bych musel mít zapnuté Putty.. Poradí prosím jak je spustit? Popř. jaký příkazem?? Je nutné je spouštět přes wine, popř. jinou utilitu jsou to windowsácké soubory.

Uživatelský avatar
Teiichi
Příspěvky: 866
Věk: 24
Registrován: 29 lis 2014, 02:11
Reputation: 23
Bydliště: <?= $inhome ;?>
Kontaktovat uživatele:

Re: Spuštění serveru přes putty nastálo

#2 Příspěvekod Teiichi » 16 bře 2018, 08:56

Dodej IP VPSka.
Computer science education cannot make anybody an expert programmer any more than studying brushes and pigment can make somebody an expert painter.”
Příliš snahy škodí, když programátor použije CTRL+C a CTRL+V více jak jednou, má někde chybu v návrhu.”
In theory, theory and practice are the same. In practice, they’re not.”
Vždy pište kód tak, jako by ten chlapík, co ho po vás bude udržovat, měl být násilnický psychopat, který bude vědět, kde bydlíte.”

atsuhi
Příspěvky: 9
Registrován: 15 kvě 2011, 06:35
Reputation: 0

Re: Spuštění serveru přes putty nastálo

#3 Příspěvekod atsuhi » 16 bře 2018, 09:13

IP 82.208.17.198

Uživatelský avatar
Teiichi
Příspěvky: 866
Věk: 24
Registrován: 29 lis 2014, 02:11
Reputation: 23
Bydliště: <?= $inhome ;?>
Kontaktovat uživatele:

Re: Spuštění serveru přes putty nastálo

#4 Příspěvekod Teiichi » 16 bře 2018, 09:19

Computer science education cannot make anybody an expert programmer any more than studying brushes and pigment can make somebody an expert painter.”
Příliš snahy škodí, když programátor použije CTRL+C a CTRL+V více jak jednou, má někde chybu v návrhu.”
In theory, theory and practice are the same. In practice, they’re not.”
Vždy pište kód tak, jako by ten chlapík, co ho po vás bude udržovat, měl být násilnický psychopat, který bude vědět, kde bydlíte.”

atsuhi
Příspěvky: 9
Registrován: 15 kvě 2011, 06:35
Reputation: 0

Re: Spuštění serveru přes putty nastálo

#5 Příspěvekod atsuhi » 18 bře 2018, 23:15

Jakkoliv zkouším vždycky dojdu k metodě, kdy musí běžet můj PC a PuTTy.. A to nechci, moje touha by byla aby servery běžely i bez PuTTy.

A pokud zkouším jiné způsoby, vždy vyskočí tato chyba.

Kód: Vybrat vše

err:winediag:nulldrv_CreateWindow Application tried to create a window, but no driver could be loaded.
err:winediag:nulldrv_CreateWindow Make sure that your X server is running and that $DISPLAY is set correctly.

atsuhi
Příspěvky: 9
Registrován: 15 kvě 2011, 06:35
Reputation: 0

Re: Spuštění serveru přes putty nastálo

#6 Příspěvekod atsuhi » 18 bře 2018, 23:18

Při spouštění serveru se otevírá další konzole pro server, která asi nedovolí VPS spustit můj požadovaný server. Musím spustit .bat soubor, který ještě k tomu spouští .exe soubor, a to celé následně otevře win konzoli.. Takže netuším vůbec jak postupovat.. Poradí někdo ???

ZiDyPL
Příspěvky: 295
Registrován: 13 dub 2015, 22:01
Reputation: 17

Re: Spuštění serveru přes putty nastálo

#7 Příspěvekod ZiDyPL » 21 bře 2018, 07:33

Zkus apt-get install screen -y
Pak screen -AmdS nazev prikaz
Název zvol nějaký, příkaz bude asi spuštění bat souboru přes Wine.


Zpět na „VPS (Virtual private Server)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů