Pomoc s nastavením serveru a hry

Message
Autor
FOX
Příspěvky: 3
Registrován: 04 bře 2021, 18:31
Reputation: 0

Pomoc s nastavením serveru a hry

#1 Příspěvekod FOX » 04 bře 2021, 18:39

Dobrý den, najde se někdo kdo by pomohl s prvotním nastavením serveru a hry ? V minulosti už sem hru a nastavení ovládal ale nyní se v tom plácám, nemám problém za pomoc zaplatit, velice děkuji.

Moje ID d4bszbsd4j7bgmfkwcup

Uživatelský avatar
Kierwin1987
Příspěvky: 174
Věk: 29
Registrován: 27 bře 2016, 04:12
Reputation: 16
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc s nastavením serveru a hry

#2 Příspěvekod Kierwin1987 » 05 bře 2021, 18:27

Zdravím,

Popravdě by to chtělo nějaké přesnější informace. Jestli chcete ochočování, rozmnožování zvířat, jejich levely, surky.
Fakaheda Discord server: http://discord.fakaheda.eu/

FOX
Příspěvky: 3
Registrován: 04 bře 2021, 18:31
Reputation: 0

Re: Pomoc s nastavením serveru a hry

#3 Příspěvekod FOX » 05 bře 2021, 21:17

Dobrý večer, věřte že jsem si pečlivě přečetl všechny posty ale nedaří se :cry: Dokázal sem naprosto bez problému zprovoznit mne jako admina a to včetně cheatů na létání, nesmrtelnost atd. Vše dávám do složky /ShooterGame/Saved/Config/LinuxServer/GameUserSettings.ini která je přístupná v nastavení servru. U všeho co sem dělal byl vždy vypnutý server.
Potřebuji zprovoznit následující:
1) Navýšení XP postavy na 500 ( načetl jsem vaše soubory které jsou zde na foru vloženy ) nejde to
2) Snažil sem se o navýšení těžby a sběru
3) Zapnutí ukazatele levelu dinů spolu s ukazatelem poškození ( serverForceNoHud=true )
4) Zvýšení levelu dinů na maximální úroveň ( OverrideOfficialDifficulty=10 ) s použitím příkazu který sem zadal do konzole ( cheat DestroyWildDinos )
5) Lepší drop ( SupplyCrateLootQualityMultiplier = 1 až 5 )
6) Nahrání modů například na lepší stavbu, asi se to jmenuje structure + to nevím, mody sem prostě už vzdal :roll:
7) Vše kolem dinů ochočování, líhnutí atd.
8) Vypnutí kolize pokládaných struktur při stavbě
Naposledy upravil(a) FOX dne 07 bře 2021, 03:12, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Kierwin1987
Příspěvky: 174
Věk: 29
Registrován: 27 bře 2016, 04:12
Reputation: 16
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc s nastavením serveru a hry

#4 Příspěvekod Kierwin1987 » 06 bře 2021, 00:22

Dobrý večer,
1) Na level postavy jsem našel narychlo toto video na youtube. Je sice v angličtině, ale ukazuje tam co kam dát a tak. Jinak tyhle levely se dávají do Game.ini ve stejné složce a to vždy pod [/script/shootergame.shootergamemode].
2) Sběr a těžba se dělají pomocí 1 nastavení a to totoho. Do GameUserSettings.ini stačí pod [ServerSettings] vložit HarvestAmountMultiplier=číslo, kde číslo je Vámi vybrané. A čím vyšší číslo, tím lepší.
3) By mělo stačit dát serverForceNoHud=false
4) Maximální úroveň dinů stačí nastavit v GameUserSettings.ini pod [ServerSettings] následujícím řádkem DifficultyOffset=1
5) Zrovna tohle nastavení jde do Game.ini, stejně jako levely postavy.
6) Stačí zadat v pokročilém nastavení v nastavení serveru do řádku Mod vložit ID módu. V případě Structure + stačí napsat 731604991 do té kolonky, nechat automatické aktualizace módů, uložit a při dalším restartu by se měli nainstalovat módy.
7) Ohledně líhnutí je potřeba celkově 3 řádky. Minimálně co já preferuji nastavit. Níže jsou základní hodnoty. A to půjde do Game.ini.
EggHatchSpeedMultiplier=1 -> Za jak dlouho se vylíhne vajíčko, případně se narodí živé mládě. Čím vyšší číslo, tím rychleji.
BabyMatureSpeedMultiplier=1 -> Za jak dlouho vyroste. Čím vyšší číslo, tím rychleji.
BabyCuddleIntervalMultiplier=1 -> Jak často potřebuje splnit přání. Čím nižší číslo, tím rychleji.
8) Vypnutí kolize jsem nedávno řešil na Discordu, tak následují řádek do Game.ini: bDisableStructurePlacementCollision=true. To půjde do Game.ini.

Klidně se můžeme nějak dohodnout a sejít se na nějakém TS, že bychom to probrali, i když teď TS pustím jen vyjímečně.
Fakaheda Discord server: http://discord.fakaheda.eu/

FOX
Příspěvky: 3
Registrován: 04 bře 2021, 18:31
Reputation: 0

Re: Pomoc s nastavením serveru a hry

#5 Příspěvekod FOX » 06 bře 2021, 09:36

Je jasné že to je na reinstalaci serveru a pak začnu znovu dle Vašich instrukci. Dnes se k tom nedostanu ale v neděli večer se pokusím to vše nastavit. Za to TSko bych byl moc rád, napíši sem jak to dopadlo, moc děkuji.


Zpět na „ARK: Survival Evolved“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů