Server version update 310.68 -> 310.94

Message
Autor
Uživatelský avatar
Khimari
Příspěvky: 1
Registrován: 25 kvě 2020, 07:39
Reputation: 0

Server version update 310.68 -> 310.94

#1 Příspěvekod Khimari » 25 kvě 2020, 07:47

Dobrý den,

dnes ráno jsem zakoupil vaše služby z důvodu migrace z nevyhovujícího hostingu. Vše perfektní, migrace vyšla a funguje výborně. Po spuštění serveru jsem zjistil, že vaše služba běží na distribuci serveru v linuxovém formátu. Doposud jsem provozoval server na platformě Windows Server, odkud byl můj server migrován. Zde byla k dispozici aktuální verze ze "steamCMD" ve verzi aktuální dle live-verze ofiko serverů, tedy 310.94. Vaše služby běží na starší revizi serveru 310.68. Naštěstí save mapy a tribů po migraci funguje :lol:. Nevím, zda je to z vaší strany záměr či zda se linuxová distribuce liší verzí oproti Windows Server platformě přímo na "steamCMD", ale po updatu serveru prostřednictvím vašeho nastavení je verze serveru stále na verzi 310.68.

Prosím, jak fungují verze distribucí jádra dedikovaných serverů pro ARK prostřednictvím systému vašich služeb? Jsou přímo navázané na data ve "steamCMD" systému a tedy tato jsou stále ještě ve verzi 310.68 (nedokázal jsem dohledat aktuální revizi a nemám k dispozici právě VM s Linuxem na build), nebo data cachujete a distribuujete se zpožděním, například kvůli systému záchytu vad v aktuálních revizích?

Kdy bude prosím realizován update jádra serverů na stávající aktuální revizi, tedy 310.94?

Děkuji za informaci a současně za bezproblémové umožnění migrace serveru, přeji pěkný den.

Khim.

Zpět na „ARK: Survival Evolved“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti