Systém na překročení slotů

Message
Autor
Meloun55
Příspěvky: 6
Věk: 26
Registrován: 03 čer 2015, 15:11
Reputation: 0
Bydliště: Praha

Systém na překročení slotů

#1 Příspěvekod Meloun55 » 02 zář 2019, 19:31

Dobrý den,

Mám jeden zásadní dotaz, v control panelu mi server hlásí že automatický dohledový systém detekoval překročení zaplaceného počtu slotů na serveru 11 z max 10 hráčů, tak k čemu se pak přidává maxplayer do configu když i tak se dokáže na server připojit teda víc hráčů. Nevím zda je to chyba na straně fakahedy že v control panelu mi to hlásí že na serveru je teď 9 hráčů ale na steamu přes servery jich tam je jen 7. V control panelu je zabraních 9 slotů a s toho je na serveru jen 7 hráčů a poslední dva sloty jsou prázdný ale zabraný (není tam napsaný žádný nick), ale když se připojí další 2 hráči tak reálně jich tam je 9, ale podle control panelu 11 a v tuhle dobu se mi vypne server protože ADS (zkratka pro ten systém) i když tam bylo jen 9 hráčů.

Jestli máte nějaký rady, budu rád za všechno. Mám 4 servery, ale plný je z nich jen jeden a ten se taky nejvíce vypíná.
IP: 82.208.17.60:27835
Přílohy
sloty.jpg
sloty.jpg (437.05 KiB) Zobrazeno 1730 x

Uživatelský avatar
Kierwin1987
Příspěvky: 174
Věk: 29
Registrován: 27 bře 2016, 04:12
Reputation: 16
Kontaktovat uživatele:

Re: Systém na překročení slotů

#2 Příspěvekod Kierwin1987 » 02 zář 2019, 19:45

Dobrý večer,

Občas se mi to stává taky. Na serveru nemám heslo, ale jen povoleno připojení pro pár lidí. U mne je to taky tak, že se někdo pokusí připojit ke mne na server, ale nepřipojí se reálně. Přitom přes query tam pořád je viditelný jako připojený.
Fakaheda Discord server: http://discord.fakaheda.eu/


Zpět na „ARK: Survival Evolved“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů