[PRODÁM] Jailbreak mód

Pokud něco prodáváte nebo sháníte, pište sem. Za výsledný obchod neručíme.
Message
Autor
Sniper007
Příspěvky: 11
Registrován: 10 bře 2019, 23:39
Reputation: 0

[PRODÁM] Jailbreak mód

#1 Příspěvekod Sniper007 » 19 zář 2020, 15:57

Zdravím,
rozhodl jsem se prodat svůj Jailbreak mód, protože mě už CS:GO nebaví a myslím si, že by se někomu mohl hodit.


JailBreak Premium:
→ obsahuje spoustu vymožeností a dle mého názoru je to jeden z nejlepších jailbreaků aktuálně, co je na trhu (v porovnání s ostaními JailBreaky)
→ Jailbreak módem se už zabívám skoro 2 roky, snažil jsem se vytvořit něco ultimátního, ale bohužel už nemám čas na provozování portálu a přestalo mě to bavit, tak jsem se rozhodl vše prodat
→ cena: dohodou, ale počítejte s tím, že to je moje dlouholetá práce a má nějakou hodnotu
→ kontakt: prosím nepište do PM, ale použijte STEAM: https://steamcommunity.com/id/Sniper-oo7/ nebo e-mail: viktor.kabrt@gmail.com
→ co přesně nabízí ?

komplně hotový jailbreak se všemi věcmi, co k jailbreaku potřebujete
simon menu s obrovským výběrem (otevírání cel, mikrofony, volný den, noblock, kostka, otázky, teamové hry, obrovský výběr herních módů, karaoke, boxovací módy, stopy simona, stavitele, football...)
velká možnost nastavení (vypnutí HUDU, vypnutí speciálních nožů, změna modelů..)
football (speciálně upravený míč, který září a má trail, možnost rozdělit hráče do teamů, počítání skóre, pokud dá vězeň gól a speciální efekt gólu)
karaoke (možnost zapnout karaoke s textem, vypnutí hudby ..)
herní módy (zombie, sparta, matrix, chicken, schovka, hide&seek, přestřelka (ak47/m4a4, všechny zbraně, scouty..), bomberman, furien, divoký západ, shark, traitor, hvd)
gun menu (možnost výběru zbraní pro dozorce, automatické ukládání na další mapy)
gang (možnost pro VIP hráče si založit gang, hráči se k němu můžou připojit i bez VIP, lze gang vylepšovat a získat tak bonusy, válčit s jinými gangy, mít před jménem jméno gangu..)
shop (možnost pro vězně a dozorce nakupovat v shopu, např. motorovou pilu, sekáček, záchodový zvon, převlek za dozorce) + dozorci dostávají automaticky obušky a VIP tasery
HUD na obrazovce (ukazuje, kdo je aktuálně simon nebo stavitel, ukazuje jména hledaných vězňů, hráčům ukazuje počet kreditů, co mají a rebelskou reputaci ..)
vůdce gangu (každé kolo je 5% šance, že se stane někdo vůdcem gangu, ten může zvyšovat vězňům na pár sekund statistiky)
stavitel (možnost simona vybrat stavitele nebo stavět sám, může pokládat bloky (např. trampolína, bhop block apod..), na konci kola se vždy bloky smažou)
damage indikátor (ukaztel poškození, co způsobíte hráči, např. do nohy, ruky, hlavy apod.)
umrtné informace (když umřete získáte informace o tom kolikrát vás zasáhli a kam + se vám ukáže přímá pozice, kde stál útočník a kde vy - viz. fotka)
ghost (když umřete stanete se duchem, duch se může libovolně pohybovat po mapě, aktivovat si noclip nebo hrát hry s ostatními duchy)
rebelský systém (hráč se stává rebelem, když sebere kontraband, vystřelí ze zbraně nebo napadne dozorce), za každý přestupek mu stoupá rebelská reputace
poslední přání (hráč má možnost si vybrat poslední přání, nastavit si jestli chce bez skoku a bez čupu a jestli chce only headshot napsáním do chatu -> BB nebo OH)
spousta VIP výhod (více kreditů v shopu, věci v shopu, házecí nože, delší volný den, speciální modely, výhody při PP, 2x hlas při hlasování mapy)
vlastní RTV a nominate (součástí jailbreaku je i vlastní systém na mapy, opravuje chybu, kdy po změně mapy spadne půlce lidem CS:GO)
a další spousta věcí, co zde nejsou uvedeny...


Obrázky:
→ RTV a Nominate (hlasování)
Obrázek
Obrázek

→ HUD, Ghost, umrtné informace
Obrázek
Obrázek

→ Hlavní menu & Poslední přání
Obrázek
Obrázek

→ Jailbreak shop
Vězni
Obrázek
Dozorci
Obrázek

→ Simon menu
Obrázek
Majitel portálu www.Anorak.cz

Zpět na „Prodám / koupím“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů