Lukrativní domény, servery a hry

Pokud něco prodáváte nebo sháníte, pište sem. Za výsledný obchod neručíme.
Message
Autor
sourcemod
Příspěvky: 2
Registrován: 11 úno 2020, 20:07
Reputation: 0

Lukrativní domény, servery a hry

#1 Příspěvekod sourcemod » 20 bře 2020, 19:23

Ahoj lidi,

před 15 lety jsem provozoval poměrně velký multigamingový portál, který jsem prodal. Jelikož už dlouho Counter-strike nehraji, z těchto dob mi tu zbyly nakoupené hry Counter-strike 1.6 a hlavně velice lukrativní doména sourcemod.cz. Zatímco dříve všechny CS servery bez výjimky obsahovali amxmod, který umožňoval servery adminovat snáze a přizpůsobovat je dle libosti. Sourcemod je jeho nástupce pro novější CS Source a dnešní CS Global offensive.

Doména je vhodná pro nástupce diskuzního fóra amxmodx.cz, herní portál, klan či hosting.

Sourcemod.cz
- Registrace dne 19.06.2013
- Expirace dne 19.06.2020 (budu rád, když do té doby prodám, abych nemusel prodlužovat).
- Vykazuje návštěvnost

Cenu za doménu prosím nabídněte. Součástí domény nabídnu 2 roky webhostingu, případně malé VPS na rok zdarma poté za pár stovek ročně.

Případně tu mám ještě další věci k prodeji:

Doménu bf3.cz (battlefield 3), případně vhodnou pro herní využití, např. diskuzní forum, nebo nějaký zkracovač a jinde, kde se hodí krátký název.
Předplacený velmi levný TS3 server.
CS 1.6 steam aktivační klíče.

Děkuji za Vaše nabídky, případně více informací zodpovím na e-mail: nabidky@odeslat.eu, kam prosím též ideálně nabídky.

Hezký den.

sourcemod
Příspěvky: 2
Registrován: 11 úno 2020, 20:07
Reputation: 0

Re: Lukrativní domény, servery a hry

#2 Příspěvekod sourcemod » 30 bře 2020, 08:24

Napadly mě další domény, zde je kompletní seznam:
sourcemod.cz - Nástupce AMX modu (Stáří + vykazuje traffic)
bf3.cz Battlefield (Stáří + vykazuje traffic)
itrozcetnik.cz - Obecné použití v IT (Poměrně nová doména, prodám levně)
serverarchitekt.cz + serverarchitect.cz - Pro jednotlivce i firmu zabývající se serverovými a serverhostingovými řešeními (Stará plus nyní jsem přiregistroval ještě překlepovku)

Ke všem je hosting na 1-2 zdarma, podle toho jak se domluvíme, případně VPS.


Zpět na „Prodám / koupím“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů