Důležité informace – Pravidla příspěvků

Pokud něco prodáváte nebo sháníte, pište sem. Za výsledný obchod neručíme.
Message
Autor
Uživatelský avatar
Qefik
Příspěvky: 5714
Registrován: 26 pro 2009, 11:26
Reputation: 0
Kontaktovat uživatele:

Důležité informace – Pravidla příspěvků

#1 Příspěvekod Qefik » 13 úno 2016, 20:04

Nikdo neručí, že daný obchod proběhne v pořádku. Dohodu o obchodu si uzavírají uživatelé mezi sebou a společnost FakaHeda.eu nenese žádnou odpovědnost za případné podvody.

:!: Nezapomínejte, že po převodech není možné vzít transakci zpět! :!:

Pravidla

 1. Předmět nabídky musí začínat buď [PRODÁM] nebo [KOUPÍM] a následně stručně předmět (např. kolo, letadlo, atp.)

 2. Je zakázáno nelegálně prodávat licencované produkty (např. přeprodávat placený plugin). Pokud máte povolení od autora, nebo jste sami autorem, je třeba tuto skutečnost doložit.

 3. Při prodeji serveru nebo kreditů, uveďte název účtu. Při prodeji kreditů uveďte počet prodávaných kreditů. Neuvádějte celkový počet kreditů, email, na který je daný účet registrovaný, nebo další citlivé osobní údaje.

 4. Nikdo neručí, že daný obchod proběhne v pořádku. Dohodu o obchodu si uzavírají uživatelé mezi sebou a společnost FakaHeda.eu nenese žádnou zodpovědnost za případné podvody a případné reklamace.

 5. Nemáte-li zájem o nákup / prodej, nevyjadřujte se. Zbytečné příspěvky budou mazány a autoři postihování dle uvážení moderátorů.

 6. Již neaktuální nabídky označujte jako vyřešené

 7. Platí zde i nadále pravidla fóra viewforum.php?f=54

 8. Je zakázáno vykupovat kredity pouze za účelem obchodování a dalšího přeprodeje. Nakoupené kredity musí sloužit výhradně k vlastní spotřebě na nákup nebo prodlužování pronájmu. Nelze tedy nechat si od někoho poslat kredity a vzápětí je opět někomu jinému posílat.


Při nedodržení bodu č. 8 můžou být Vaše převody kreditů zamítnuty. Mějte na paměti, že jsme nikdy nikde oficiálně nenapsali, že na převod kreditů máte právo, vždy jsme to dělali pouze z dobré vůle, ale rozhodně ne proto, aby toho lidi zneužívali a dělali si z toho byznys.


Tipy
Jak nenaletět při obchodu

 • Obchodujte s důvěryhodnými uživateli
 • Vyžádejte si důkaz o skutečném vlastnictví prodávané / nakupované položky
 • Pokud prodáváte, budťe sami féroví
 • Berte na vědomí, že se dobrovolně zříkáte nároku na vrácení peněz!

Ani při dodržení těchto pravidel avšak nejsou členové fóra ani společnost FakaHeda.eu zodpovědni za případné podvody a reklamace.

Zpět na „Prodám / koupím“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti