[PRODÁM] Kredity 1:2

Pokud něco prodáváte nebo sháníte, pište sem. Za výsledný obchod neručíme.
Message
Autor
Uživatelský avatar
HenTgen
Příspěvky: 58
Věk: 25
Registrován: 19 zář 2015, 22:51
Reputation: 1

Re: [PRODÁM] Kredity 1:2

#31 Příspěvekod HenTgen » 29 říj 2016, 13:17

Jo_Do píše:Už jen poslední dovětek a nebudu s tebou dál ztrácet čas, protože jsi evidentně nesvéprávný.
Jestli si myslíš, že jsi "slavný," pak je mi tě opravdu líto.


To jsem rád že poslední a snad dodržíte slůvko. Taky je sranda někoho soudit, když ho neznáte = ale máte šanci mě poznat, stačí chtít, a věřte mi že až by jste mě poznali, změnil by jste názor, ale tak co už.
Nejznámější administrátor CZ/SK herních serverů.

Minecraft administrace - 8 let
GTA:SA administrace - 3 roky
Counter Strike administrace - 2 roky
Call Of Duty administrace - 2 roky

Uživatelský avatar
Aishak
Příspěvky: 431
Registrován: 03 čer 2014, 15:02
Reputation: 1

Re: [PRODÁM] Kredity 1:2

#32 Příspěvekod Aishak » 29 říj 2016, 13:24

HenTgen píše:Můžeš poznat chlapče :)

Poznat lidi jako jsi ty? A co z toho budu mít? Bys mi musel hodně zaplatit, abych ti věnoval byť jen 1 hodinu svého času. Jednoduše řečeno jsi odpad a s takovou splodinou já nechci mít nic společného. Měl by jsi si uvědomit, že tvé ego je sice dost vysoko, ale to se dá úplně jednoduše napravit. Navíc tvá známost/neznámost tady asi očividně nikoho nezajímá tzn. že nám jsi všem vlastně úplně u prdele :D

Uživatelský avatar
HenTgen
Příspěvky: 58
Věk: 25
Registrován: 19 zář 2015, 22:51
Reputation: 1

Re: [PRODÁM] Kredity 1:2

#33 Příspěvekod HenTgen » 29 říj 2016, 13:29

Aishak píše:
HenTgen píše:Můžeš poznat chlapče :)

Poznat lidi jako jsi ty? A co z toho budu mít? Bys mi musel hodně zaplatit, abych ti věnoval byť jen 1 hodinu svého času. Jednoduše řečeno jsi odpad a s takovou splodinou já nechci mít nic společného. Měl by jsi si uvědomit, že tvé ego je sice dost vysoko, ale to se dá úplně jednoduše napravit. Navíc tvá známost/neznámost tady asi očividně nikoho nezajímá tzn. že nám jsi všem vlastně úplně u prdele :D


Je pravda že už ani já to nezvládám, možná bych od vaší výsosti potřeboval pomoc a trochu mi to ego teda snížit.. rád se nechám, uvidíme co v sobě máte. Ale na druhou stranu, proč mi tedy píšete, když vás nezajímám? To mi můj velice inteligentní obchodní mozek nepobírá. A platit vám nebudu, vím že vás by potěšilo i 20Kč ale to je na vás až moc velký luxus.

-- 29 říj 2016, 12:30 --

Ano a ještě bych chtěl dodat, že ten kdo tu psal že kredity za 1:2 neprodám, tak Majitel GameSites vykupuje kredity za poloviční cenu, tohle byl vlastně jen takový test, jaký socky se na tomto foru dokáží najít..
Nejznámější administrátor CZ/SK herních serverů.

Minecraft administrace - 8 let
GTA:SA administrace - 3 roky
Counter Strike administrace - 2 roky
Call Of Duty administrace - 2 roky

Uživatelský avatar
tadeas97
Příspěvky: 1600
Registrován: 20 úno 2014, 16:36
Reputation: 2
Bydliště: Pardubice

Re: [PRODÁM] Kredity 1:2

#34 Příspěvekod tadeas97 » 29 říj 2016, 13:48

Nezajímáš nikoho ty zasranej egoisto myslíš si že ti patří celý svět ty demente? To že jsi dokázal si přivlastnít smartcraft? to umí každej debil to je jako kdybych si teď udělal StyleCraft.eu místo .cz prostě demence už si přiznej že jsi debil a je to.. nikdo tě nesnáší a stále si honíš ego na svém trapném serveru? a když chci aby jsi přišel na teamspeak si pokecat s lidma který urážíš tak napíšeš že s méně cennýma lidma se bavit nebudeš? jsi posranej už jenom z toho jít na pokec a všem to říct? každej debílek umí psát ale říct to někomu svým hlasem nebo v reálu si to s někým vyříkat to je nad tvůj výkon.. tobě by facku nikdo nedal protože seš tlustej že by jsi špekama někoho sejmul. Kdyby sis o tom ale stejně chtěl pokecat zde máš naše ts: ts3.minestyle.eu :*
pomohl jsem ti? karma potěší :)

Přijďte na server SweetCube.eu :) ip: play.sweetcube.eu

podpoř mě i na youtube odběrem na kanál: TheHooper

náš server ma i teamspeak 3 IP: ts3.sweetcube.eu

Uživatelský avatar
HenTgen
Příspěvky: 58
Věk: 25
Registrován: 19 zář 2015, 22:51
Reputation: 1

Re: [PRODÁM] Kredity 1:2

#35 Příspěvekod HenTgen » 29 říj 2016, 13:59

tadeas97 píše:Nezajímáš nikoho ty zasranej egoisto myslíš si že ti patří celý svět ty demente? To že jsi dokázal si přivlastnít smartcraft? to umí každej debil to je jako kdybych si teď udělal StyleCraft.eu místo .cz prostě demence už si přiznej že jsi debil a je to.. nikdo tě nesnáší a stále si honíš ego na svém trapném serveru? a když chci aby jsi přišel na teamspeak si pokecat s lidma který urážíš tak napíšeš že s méně cennýma lidma se bavit nebudeš? jsi posranej už jenom z toho jít na pokec a všem to říct? každej debílek umí psát ale říct to někomu svým hlasem nebo v reálu si to s někým vyříkat to je nad tvůj výkon.. tobě by facku nikdo nedal protože seš tlustej že by jsi špekama někoho sejmul. Kdyby sis o tom ale stejně chtěl pokecat zde máš naše ts: ts3.minestyle.eu :*


SmartCraft je můj a vždy byl pane, přestaňte mi to závidět a smiřte se s tím, jsem zde od začátku od roku 2012. Čím více haterů, tím více mi dokazujete jak mi závidíte, a to mi dělá dobře, děkuji za to. Až příště si budete srát do huby, tak si vzpomeňte na to jak jste mi vyhrožovali 4x za sebou jak mi přijedete rozbít hubu, wow už to je asi rok? ani noha, to mě docela zklamalo a docela jste se ponížili sami. Ještě bych se chtěl vyjádřit k tomu že závidím, nebo jak to bylo, já nevím jestli vám mám závidět 30 hráču když mám vždy 2x tolik jak vy. Udělal jsem chybu.. to že jsem vaše "hráče" nazval hráči, protože to nejsou hráči ale 8 letý děti, to já jich mám vždy minimálně 2x více a alespoň jsou normální, tak potom mi příjde, že tu závidí někdo jiný.

-- 29 říj 2016, 13:01 --

Hlavně nezapomeňte přidat pár sprostých slovíček, protože bez nich to samozřejmě nejde že? Až natolik máte omezenou slovní zásobu, a to by vám mělo být líto, mě vás líto tedy je, a to už je co říct když je mi někoho líto.

-- 29 říj 2016, 13:08 --

Pročpak jste se nám odpojil pane tadeáši? Já se chtěl bavit. Je to sranda
Nejznámější administrátor CZ/SK herních serverů.

Minecraft administrace - 8 let
GTA:SA administrace - 3 roky
Counter Strike administrace - 2 roky
Call Of Duty administrace - 2 roky

Uživatelský avatar
tadeas97
Příspěvky: 1600
Registrován: 20 úno 2014, 16:36
Reputation: 2
Bydliště: Pardubice

Re: [PRODÁM] Kredity 1:2

#36 Příspěvekod tadeas97 » 29 říj 2016, 14:11

to zrovna :DD přijď na ts a já ti to řeknu jenže ty jsi posranej
pomohl jsem ti? karma potěší :)

Přijďte na server SweetCube.eu :) ip: play.sweetcube.eu

podpoř mě i na youtube odběrem na kanál: TheHooper

náš server ma i teamspeak 3 IP: ts3.sweetcube.eu

Uživatelský avatar
HenTgen
Příspěvky: 58
Věk: 25
Registrován: 19 zář 2015, 22:51
Reputation: 1

Re: [PRODÁM] Kredity 1:2

#37 Příspěvekod HenTgen » 29 říj 2016, 14:12

tadeas97 píše:to zrovna :DD přijď na ts a já ti to řeknu jenže ty jsi posranej


Takže to bylo vše co jste měl na srdíčku? Ten menší sloh nahoře? Tak to jsem vás asi předcenil. Já myslel že si vymyslíte ještě více nepravdivých informací jen aby jste ze sebe udělal toho dobrého a toho druhého jako špatného. Zklamal jste mě.
Nejznámější administrátor CZ/SK herních serverů.

Minecraft administrace - 8 let
GTA:SA administrace - 3 roky
Counter Strike administrace - 2 roky
Call Of Duty administrace - 2 roky

NEZNAMY
Příspěvky: 717
Věk: 25
Registrován: 31 kvě 2013, 20:00
Reputation: 23
Kontaktovat uživatele:

Re: [PRODÁM] Kredity 1:2

#38 Příspěvekod NEZNAMY » 29 říj 2016, 14:21

Má server od začiatku 2012, však už 6 rokov profesionálna MC administrácia, to má logiku. Áno veď MC je od 2010, lenže tam okrem trávy a cobblu nič nebolo, ale to nevadí, už odvtedy máš profesionálne servery že ?

Dia doly a free veci sú lákadlo na malé deti, tak neviem prečo by si mal mať na serveri starších.

A počet hráčov ? Uvidíme keď niekto bude mať viac ako ty a napíše ti to, na čo sa budeš vyhovárať potom.

Uživatelský avatar
Hanakocz
Příspěvky: 3228
Věk: 33
Registrován: 25 črc 2013, 20:53
Reputation: 7
Kontaktovat uživatele:

Re: [PRODÁM] Kredity 1:2

#39 Příspěvekod Hanakocz » 29 říj 2016, 14:23

...lock, zjevný offtopic a pokusy o flame.
Industry 2.0 -> 1.7.10 GregTech6 server. Pro připojení stačí napsat.
Člen ligy pro aktualizaci serverů na novější verze a rozšíření modovaného MC.
Discord FH : http://discord.fakaheda.eu/ (sem psát pokud chcete poradit s MC mody akutně)


Zpět na „Prodám / koupím“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host