Packet loss problém na Fakaheda serveroch

Technická podpora k herním serverům Counter-Strike: Global Offensive
Message
Autor
PixeleRL
Příspěvky: 2
Registrován: 23 zář 2017, 19:55
Reputation: 0

Packet loss problém na Fakaheda serveroch

#1 Příspěvekod PixeleRL » 23 zář 2017, 19:57

Dobrý deň, mám probĺem v CS:GO, konkrétne pri Fakaheda serveroch. Na všetkých ostatných serveroch (Valve a pod.) mám loss 0% stabilných ale akonáhle sa pripojím na fakaheda server, skáče to od 20-50% aj keď v statuse mám 0 stále.
Mohli by ste mi prosím poradiť? GO mám nastavené na 128tick server, rate tiež. Skúšal som servery od Playzone, Grunex, TOPGAMING a na každom taký istý problém...

Vopred ďakujem...

Uživatelský avatar
DeviiiX
Příspěvky: 22
Registrován: 11 říj 2014, 16:30
Reputation: 0

Re: Packet loss problém na Fakaheda serveroch

#2 Příspěvekod DeviiiX » 25 zář 2017, 18:16

Hmm od koho máš Internet? :) Mne robí to isté ale vždy len v určitom čase nie celý den...

PixeleRL
Příspěvky: 2
Registrován: 23 zář 2017, 19:55
Reputation: 0

Re: Packet loss problém na Fakaheda serveroch

#3 Příspěvekod PixeleRL » 25 zář 2017, 19:35

ISP je swan/telekom :D

Uživatelský avatar
DeviiiX
Příspěvky: 22
Registrován: 11 říj 2014, 16:30
Reputation: 0

Re: Packet loss problém na Fakaheda serveroch

#4 Příspěvekod DeviiiX » 28 zář 2017, 18:01

Hah :D ja mám net tiež od swanu a nie jeden krát som to s nimi riešil. Nikdy s tým nič nespravili. Riešil som to aj na iných fórach vždy v rovnakom čase mam packet loss a v podstate si ani nezahrám a tie packety sú velke :D raz som im dokonca aj emailom postal výpis z cmd s packetmi no keď som volal s technikom tak mi povedal že oni tam žiadny packetloss nenamerali. To nie je fakaheda servermi je to providerom a pokiaľ máš aj ty net od swanu tak bohužiaľ no. Môžeš sa skúsiť s nimi dotahovat o tom možno s tým niečo spravia no ja to už trpím pol roka a nikdy som sa nedočkal zlepšenia.
... Jeden môj známi sa do týchto veci dosť vyzná a povedal že podla toho čo mi to robí a ako reaguju oni majú preťaženu sieť len také niečo by si nikdy nepriznali :D Ja už len čakam kým vyprší viazanosť a vyberiem si internet od ineho providera .Jedine čo môžeš robiť tak tieto packety riešiť s providerom možno pochodíš lepšie ako ja.
+ Mi ten známi povedal že sa im mám povyhražať zrušením zmluvy pretože nedodržali zmluvne podmienky ale tak ja ten net neplatím a dotahovať sa s nimi nechcem :D čiže ešte polroka musím vydržať kým skončí viazanosť zmluvy a dovíí swan...
Tak prajem ti veľa štastia ;)
PS: Nie sme jediný .. čo som tak pozeral aj po ostatných forach našiel som minimálne 2ľudí ktorý maju internet od swanu a ten istý problem..


Zpět na „Counter-Strike: Global Offensive“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů