Hledam plugin,ktery filtruje chat

Technická podpora k herním serverům Counter-Strike: Global Offensive
Message
Autor
Uživatelský avatar
ASKER
Příspěvky: 63
Registrován: 14 zář 2016, 17:36
Reputation: 1

Re: Hledam plugin,ktery filtruje chat

#11 Příspěvekod ASKER » 07 říj 2016, 16:00

je sice hezky Mysterio ze si mi sem postoval ty pluginy, ale tohle jsou presne ty , o kterych jsem rikal ze nefungujou :) a ten B3 vypada moc slozite
Obrázek

ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
Arcas
Příspěvky: 1406
Věk: 25
Registrován: 13 bře 2012, 19:15
Reputation: 0

Re: Hledam plugin,ktery filtruje chat

#12 Příspěvekod Arcas » 07 říj 2016, 16:50

B3 je totiž kompletní správa serveru - statistiky, nadávky, spam, permissions, warning systém, ping limit, PunkBuster plugin. Je to složitější, ale pokud si člověk najde čas si s tím pohrát, pak získá úžasný nástroj pro správu serveru. Třeba CoD4 komunita 4GF.cz má B3 vyšperkovanou tak, že dohlíží na kompletní chat a uděluje varování, dle varování pak rozdává bany, dohlíží na TeamKilly na určitých serverech, počítá statistiku, je rozšířena o client s možností obchodu, jenž hráčům přiděluje perky atd.

To, že je nástroj složitý, neznamená, že bys neměl věnovat čas tomu ho alespoň zkusit zprovoznit v základu. Každý větší portál stojí na jedné věci - snaze. Když je to dobré, vyplatí se investovat čas, protože člověk získá něco, co ostatní nemají ;)
Čeština a jiné jazyky jsou Freeware, ale ne Opensource!!! To znamená, že s nimi můžete nakládat jak chcete, ale nesmíte je upravovat...

// no comment

Uranus-Portal.com
Obrázek

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledam plugin,ktery filtruje chat

#13 Příspěvekod Mysteria » 07 říj 2016, 16:55

ASKER píše:je sice hezky Mysterio ze si mi sem postoval ty pluginy, ale tohle jsou presne ty , o kterych jsem rikal ze nefungujou :) a ten B3 vypada moc slozite
Tak v tom případě ti zbývá buď to, co ti nabízí Arcas, případně si zaplatit někomu na AlliedModders ať ti udělá plugin na míru nebo fixne některý z těch stávajících, což by za pár $ neměl být problém.


Zpět na „Counter-Strike: Global Offensive“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů