Pomoc s nastavenim serveru - uz si nevim rady...

Technická podpora k herním serverům Counter-Strike: Global Offensive
Message
Autor
Klaun
Příspěvky: 50
Registrován: 06 pro 2013, 23:15
Reputation: 0

Pomoc s nastavenim serveru - uz si nevim rady...

#1 Příspěvekod Klaun » 09 dub 2014, 11:26

id serveru : 81.0.217.178:27256

Zdravím vás , prosím o pomoc s nastavením serveru,pár věcí již niní řeším už ccs půl měsíce.Prosím nějakou dobrou duši o pomoc.

O co se jedná :

1. Potřebuji vyřešit urgentně votování map na konci mapy.
-- votování nazkočí ale po celkovém hlasování se mapa zmení na uplně jinou i když zapsanou v gamemodes_server.txt
-- tzn. vepsane mapy v tomto txt se zobrazuji spravne ale jen votování neprobehne dle vyberu hracu ale zmeni se na nahoudnou mapu z daneho seznamu.

2.Prosim o informaci jak spravne nainstalovat plugin do source modu
-- jde oto ze plugin instaluji tak ze nakopiruji dane veci do csgo/addons/sourcemod (a bud do plugins nebo do scripting ) pote dam restart serveru.
-- ale napriklad plugin gore mod mi i tak nejede takze nevim zda to delam spravne

3.admin prava
-- nastaveni admin prav delam v csgo/addons/sourcemod/configs v TXT : admins_simple.ini
-- prikaz zapisuji takto : "STEAM_0:1:590xxxxxx" "99:z"
-- prava jedou ale... problem nastava v imunite adminů napriklad pro kick ze serveru ostatnimi hraci a nevim jak imunitu nastavit

4.reklamovi radek na serveru pri hre
-- na css byl nejaky plugin ktery vygeneroval txt soubor do ktereho se zapisovali na jednotlive radky ruzne informace a nasledne po rr serveru se tyto informace vypisovali u chatu ruznou barvou.
-- napriklad : ase stranka , rate serveru , statistika na .. atd atd prosim existuje nejaky plugin i na csgo ?

5.asi posledni bod mani admin plugin
-- prosim je mozne rozjet mani admin plugin na csgo pri source modu ? Duvod jeho ucasti je kvuli pluginum pokud nejake na csgo jsou.
-- pokud je to mozne prosim co presne musim udelat abych mani admin plugin rozjel popripade kde stahnu funkcni a jak ho nainstaluji nebo co vse k nemu potrebuji.


Moc prosim o pomoc , jelikoz jsem opravdu dlouho nehral a tim dlouho myslim opravdu dlouho je mi 31 let a server delam pro kluky z prace z kteryma hrajeme pro zabavu a chceme mit nejaky prumerny server pro nase hratky a jiz nevim presne co a jak se nastavovalo nebo donahravalo na server potrebuji oprtavdu pomoci.Kazdemo muc děkuji za pripadnou pomoc,snad tento topic nezustane bez povsimnuti myslim ze by mohl pomoci i nekterym jinym uzivatelum a nejen me. Jeste jednou dekuji za cas venovany tomuto topicu nebo i nasemu serveru.

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc s nastavenim serveru - uz si nevim rady...

#2 Příspěvekod Mysteria » 09 dub 2014, 15:00

2. Některé pluginy mají i jiné soubory než smx, takže ty je potřeba nahrát taky. Konekrétní chybu, proč ti ten plugin nejde budeš mít v souboru sourcemod/logs/errors_datum.log.
3. Pokud máš nějakej plugin na votekick pro hráče, tak imunitu adminům musíš nastavit v něm.
4. Třeba https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=155705
5. MAP oficiálně skončil, takže není nejlepší nápad ho používat, co konkrétně z něj potřebuješ a myslíš si, že není pro Sourcemod?

Klaun
Příspěvky: 50
Registrován: 06 pro 2013, 23:15
Reputation: 0

Re: Pomoc s nastavenim serveru - uz si nevim rady...

#3 Příspěvekod Klaun » 11 dub 2014, 12:11

Ahoj,a dekuji za reakci.
Server jsem nedavno reinstaloval z duvodu nefunkcnosti pluginů.Nyni na serveru jsou jen quake soundy ktere nejdrive fungovaly ale nyni zas nefunguji a nevim proc v nastaveni jsem nic nedelal...

Co se tyká pluginů ktere bych tam rad mel jsou tyto:
quake sound , gore mod , balance team , round end sound , a funkcni votovani map a nasledna spravna zmena na danou vyvotovanou mapu.

Cose týka adminů a jejich imunity : neinstaloval jsem zadny plugin jen jsem v source modu pridelil prava stim , ze imunita pro admina je v nich. Bohuzel se mi nekolikrat stalo ze ostatni hraci me kicknuli i prezto ze jsem admin a nemohl jsem se nejaky cas napojit na server a stalo se to i mim kamaradum z prace (adminum) proto bych to potreboval nejak osetrit a nevim jak.

Omlouvam se za moji reakci ktera prisla dele ale jak sem zminil chodim do prace na 3 smeny a proto jsem se sem drive nedostal. Moc dekuji za rekaci a pomoc. Je to pro me celkem dulezite , dekuji.

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc s nastavenim serveru - uz si nevim rady...

#4 Příspěvekod Mysteria » 11 dub 2014, 12:42

Jo ty myslíš takový ty co jsou přímo v menu hry? Na tyhle nemá ta imunita samozřejmě vliv. Jediná možnost bude tyhle herní votování vypnout příkazem sv_allow_votes 0 (do nějakýho configu, co se ti načítá při každý změně mapy, server.cfg nejspíš) a nahradit ho nějakým pluginem, třeba tímhle https://forums.alliedmods.net/showpost. ... stcount=73

Co se týká těch dalších pluginů, tak když se budeš držet návodu, tak by měli fungovat. Případně mi vytvoř přes CP k serveru další FTP účet a přidej mě jako správce serveru (jako abych měl přístup k restartu serveru v CP) a můžu se ti na to mrknout.

Klaun
Příspěvky: 50
Registrován: 06 pro 2013, 23:15
Reputation: 0

Re: Pomoc s nastavenim serveru - uz si nevim rady...

#5 Příspěvekod Klaun » 12 dub 2014, 10:21

Ahoj,zkousim ten plugin na votovani tohle je v balicku ale nevim kam vlozit ten txt soubor prosim poradis ?

http://clip2net.com/s/7cUJ6B

To ftp bude dobry napad,udelam ti ho urcite si stim vis vic rady nez ja :) Moc dekuji za pomoc. ftp priztup poslu do SZ :)

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc s nastavenim serveru - uz si nevim rady...

#6 Příspěvekod Mysteria » 12 dub 2014, 11:18

.phrases se kopíruje do translations složky.

Klaun
Příspěvky: 50
Registrován: 06 pro 2013, 23:15
Reputation: 0

Re: Pomoc s nastavenim serveru - uz si nevim rady...

#7 Příspěvekod Klaun » 12 dub 2014, 11:48

no mam ho tam ale .... a i tak nic :( prikaz k zakazani vote jsem napsal do server.cfg

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc s nastavenim serveru - uz si nevim rady...

#8 Příspěvekod Mysteria » 12 dub 2014, 22:38

V tom případě zbývá poslední možnost a to si přečíst v error logu co tomu chybí a podle toho to vyřešit (nebo mi zprovoznit to FTP :P).

Klaun
Příspěvky: 50
Registrován: 06 pro 2013, 23:15
Reputation: 0

Re: Pomoc s nastavenim serveru - uz si nevim rady...

#9 Příspěvekod Klaun » 13 dub 2014, 19:14

snazim se , zkus ted pokud to nepujde dam ti priztup na fh a zkusis to odtamtud. .:(


Zpět na „Counter-Strike: Global Offensive“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů