[PHP] Minecraft Extended Punishment List [4.0.3]

Message
Autor
Weizen
Příspěvky: 1429
Registrován: 19 úno 2014, 19:56
Reputation: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: [PHP] Minecraft Extended Punishment List [4.0.0-rc3]

#1191 Příspěvekod Weizen » 28 srp 2016, 22:59

Tak furt nic.. v configu jsem přidal _ a i mezi tabulky ale furt nic
toto píše

Kód: Vybrat vše

1253 - SQL Error

SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1253 COLLATION 'utf8_general_ci' is not valid for CHARACTER SET 'ascii'

SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1253 COLLATION 'utf8_general_ci' is not valid for CHARACTER SET 'ascii'

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: [PHP] Minecraft Extended Punishment List [4.0.0-rc3]

#1192 Příspěvekod Mysteria » 28 srp 2016, 23:55

Dobře, v tom případě mi udělej ještě SQL dump těch tabulek a pošli mi ho do Soukromé Zprávy. Předpokládám, že tam budeš mít problém s nějakou divnou znakovou sadou u jednotlivých tabulek nebo jejích sloupců.

Matoyamaha
Příspěvky: 43
Registrován: 24 dub 2014, 20:15
Reputation: 0

Re: [PHP] Minecraft Extended Punishment List [4.0.0-rc3]

#1193 Příspěvekod Matoyamaha » 23 říj 2016, 09:47

čo mam robyř keď mam takuto chybu a použivam pri tom max bans


1054 - SQL Error

SQLSTATE[42S22]: Column not found: 1054 Unknown column 'bans.time' in 'field list'

SQLSTATE[42S22]: Column not found: 1054 Unknown column 'bans.time' in 'field list'

http://worldcraft.8u.cz/wp-content/uploads/2016/10/2016-10-22_19.29.10.png

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: [PHP] Minecraft Extended Punishment List [4.0.0-rc3]

#1194 Příspěvekod Mysteria » 23 říj 2016, 23:14

Klikni ještě u té tabulky bans na Struktura a vyfoť jak to vypadá uvnitř.

Jinak já to na MaxBans testoval asi před půl rokem a to byla struktura tabulek takováhle:
Obrázek

Takže to vypadá tak, že se v některé z novějších verzích rozhodli změnit strukturu databáze. Problém je ale ten, že já kontroluji jenom existenci potřebných tabulek (bans, ipbans, mutes, warnings, iphistory) a jejich názvy zůstaly, ale pravděpodobně se změnil vnitřek. Proto potřebuju ten screen té struktury, předpokládám, že bude také jiný, než budu mít já. Pokud to tak bude, tak když mi budeš chtít pomoct, tak mi uděláš export databáze, pošleš mi ho a já přidám podporu pro tuhle novější verzi plus s detekcí, která verze MaxBans je používána (aby fungovaly jak ty nové, tak ty staré). :)

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: [PHP] Minecraft Extended Punishment List [4.0.0-rc3]

#1195 Příspěvekod Mysteria » 31 říj 2016, 23:29

No, takže jsem nainstaloval poslední verzi MaxBans ze 7. 9. 2016 a struktura je stejná jaká byla v době přidání tohoto pluginu.
Takže nevím co používáš za verzi MaxBans, nicméně ta poslední to rozhodně není, takže bych doporučil upgrade.

Maxwell
Příspěvky: 3
Registrován: 17 lis 2016, 22:29
Reputation: 0

Re: [PHP] Minecraft Extended Punishment List [4.0.0-rc3]

#1196 Příspěvekod Maxwell » 17 lis 2016, 22:38

Ahoj

Vše jsem stáhnul, rozbalil, zeditoval, nahrál na web, nastavil priority a...

Pořád dokola...

1045 - SQL Error

Access denied for user 'username'@'hostname'.

Uživateli 'username' byl odepřen přístup k databázi 'hostname'.

Nejsem až zas takový blbec, a vím, vypadá to že nejsou zadané hodnoty... Jenže jsou. Takže už opravdu nevím čím to je :/
Jinak mám MaxBans a server je na fakahedě, takže by to jet mělo bez problémů :(

Děkuji za každou pomoc...

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: [PHP] Minecraft Extended Punishment List [4.0.0-rc3]

#1197 Příspěvekod Mysteria » 18 lis 2016, 01:32

Ta chyba říká, že máš jako uživatele databáze nastaveno username a jako adresu databáze hostname, což jsou výchozí hodnoty. Hoď sem obsah config.neon, heslo si zakryj samozřejmě.

Maxwell
Příspěvky: 3
Registrován: 17 lis 2016, 22:29
Reputation: 0

Re: [PHP] Minecraft Extended Punishment List [4.0.0-rc3]

#1198 Příspěvekod Maxwell » 18 lis 2016, 18:35

database:
hostname: 'casa15.fakaheda.eu' # Hostitel MySQL databáze
username: '229928_mysql_db' # Přihlašovací jméno k MySQL databázi
password: '************' # Heslo k MySQL databázi
database: '229928_mysql_db' # Název MySQL databáze
other:
email: teammine@seznam.cz # Váš email, na který budou odesílány žádosti o zrušení a udělení trestu
itemsPerPage: 25 # Maximální počet trestů zobrazených na jedné stránce
pagesLimit: 5 # Maximální počet dalších stránek před a za aktuální stránkou zobrazených u stránkování
protestUrl: '' # URL adresa webu včetně http://, kam se budou směrovat žádosti o zrušení trestu; prázdná znamená zobrazení standardního formuláře odesílaného na email
suggestUrl: '' # URL adresa webu včetně http://, kam se budou směrovat žádosti o udělení trestu; prázdná znamená zobrazení standardního formuláře odesílaného na email


Ano, nemám s tímto skušenosti, ale snad jsem to vyplnil dobře...Když už řeším to zadání, je správně - '229928_mysql_db' - nebo jen - 229928_mysql_db - Bez těch uvozovek? Zkoušel jsem tedy oboje ale nejsem si jist, protože někde v pluginech se neuvádí, jinde ano.

Původně jsme měli tabulku z mcbans, ovšem stránky jsme měli, respektive máme u wedosu, a nastal nám problém že přestali chodit potvrzovací emaily při registracích. Jelikož ten hosting nevlastním a tudíž nejsem schopen ani zjišťovat kde je chyba, rozhodnul jsem se přejít. Takže jsem zálohu přesunul pod fakahedu, jelikož tam je webhosting zdarma k serveru. Neaktuální záloha stránek je tedy na teammine.fakaheda.eu . Je tam i právě odkaz přez který se vlastně dostaneš k tomuto php a tím i na databázi.
Je možné že mám něco špatně, bohužel jsem v oblasti webových stránek a toho všeho kolem dost nezkušený. Takhle naprogramovat CNC a podobně :D to bych dal, ale web a spol je mi trochu španělská ves :D

Po rozbalení a zeditování jsem vše nahrál do hlavního adresáře. Přístupová cesta je tedy >>> http://229928_web.fakaheda.eu/banlist/ <<<< Kde jde vidět že prohlížeč najede na stránku správně ale skript (nebo jak se tomu vlastně říká) nevidí nastavení, nebo spíše to co jsem tam zadal...

Klidně sem dám i celé nastavení jestli je někde chyba...Snad...ještě zítra to zkusím stáhnout znova a projít tu proceduru dokola ještě jednou, i když se mi zdá chyba při stahování nebo uploadu na stránky jako hloupost.

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: [PHP] Minecraft Extended Punishment List [4.0.0-rc3]

#1199 Příspěvekod Mysteria » 19 lis 2016, 00:12

Pokud je ten řetězec bez mezer, tak fungují obě varianty, tedy bez apostrofů i s. Když je tam dáš vždy, tak neuděláš chybu.
Každopádně, zkus ještě se připojit na FTP a jít do složky banlist/temp a tam bude složka cache, tak ji smaž a když budeš mít štěstí, tak to začne fungovat (respektive začne to fungovat za předpokladu, že jsi tam měl nejdříve špatné údaje a až později je změnil na správné).
Pokud to stále nebude fungovat, tak mi můžeš poslat do soukromé zprávy údaje od FTP a vyřeším ti to, pokud budeš mít zájem. ;)

Maxwell
Příspěvky: 3
Registrován: 17 lis 2016, 22:29
Reputation: 0

Re: [PHP] Minecraft Extended Punishment List [4.0.0-rc3]

#1200 Příspěvekod Maxwell » 19 lis 2016, 11:32

SUPÉÉÉR


Už to frčí :D :D
Měl jsi pravdu, stačilo smazat tu složku. Děkuji moc, jak za ten sqělej ban list, tak i za pomoc :)

Rád bych se nějak revanžoval, ale nevím čím... ;)


Zpět na „Návody“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů