[PHP] Minecraft Extended Punishment List [4.0.3]

Message
Autor
Uživatelský avatar
SamerLP
Příspěvky: 651
Registrován: 28 zář 2013, 12:55
Reputation: 3

Re: [PHP] UltraBans Extended Web Banlist [2.1.0]

#641 Příspěvekod SamerLP » 10 led 2014, 21:11

sorry pardon

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: [PHP] UltraBans Extended Web Banlist [2.1.0]

#642 Příspěvekod Mysteria » 19 led 2014, 19:18

Minecraft Extended Web Banlist 3.0.0 comming soon... ;)

Na co se můžete těšit?
  • Přepracovaný design
  • Podpora FigAdmin pluginu (UltraBans samozřejmě i nadále zůstává)
  • Veškeré operace jsou nyní řešeny server-side (žádný mrznutí prohlížeče u 1000+ trestů)
  • Plná podpora AJAXu (vyhledávání, filtrování, stránkování,...)
  • Rozšířená možnost konfigurace (počet věcí na stránku,...)
  • A spousty dalších věcí

Ukázka:
http://mysteria.fakaheda.eu/_ubewb/

Plánované vydání: Až vyřeším pár problémů s kombinací webhosting Wedos + Internet Explorer (jinde to jede v pořádu).

Díky patří majiteli StyleCraftu.cz za poskytnutí databáze s trestama.

Uživatelský avatar
zdenda204
Příspěvky: 3617
Věk: 35
Registrován: 23 kvě 2012, 21:38
Reputation: 0

Re: [PHP] UltraBans Extended Web Banlist [2.1.0]

#643 Příspěvekod zdenda204 » 20 led 2014, 04:07

To je ten uzasnej design pri kterym se mi podlomi kolena? :lol:
Jestli je to podle tebe krasny a cekal jsi na to tolik mesicu, jsi divnej.. :D
Ale ten mobil ma blbej displej, treba az na to mrknu na NTB tak se mi kolena podlomi :P

Ps.: Co presne je nyni reseno server-side a predtim nebylo? Snad jen razeni a vyhledavani v tabulce, ne?
Btw, kde je podekovani me za ajax a tak? :D
Přijímám zakázky na skripty/pluginy v PHP/Javě za malý poplatky! A kup mi sušenku :) Obrázek Obrázek
⇨Projekt Market⇦

jandamilanek
Příspěvky: 386
Registrován: 11 kvě 2012, 16:58
Reputation: 1

Re: [PHP] UltraBans Extended Web Banlist [2.1.0]

#644 Příspěvekod jandamilanek » 20 led 2014, 13:41

Ten design se mi nelíbí. Ikony hnusné a nelíbí se mi, jak to je nalepené na kraje obrazovky.
CreativePortal.eu - Čarovný Minecraft s přídavkem technických modů se spoustou dobrodružství. Připojit se nyní!
SKINY A PLÁŠTĚ I PRO TY, CO NEMAJÍ ORIGINÁLNÍ MINECRAFT!

Pokud jsem vám pomohl, odměňte mě prosím Karmou. Díky.

Uživatelský avatar
panChemicky
Příspěvky: 1737
Věk: 32
Registrován: 07 čer 2013, 12:32
Reputation: 1
Bydliště: Cheb
Kontaktovat uživatele:

Re: [PHP] UltraBans Extended Web Banlist [2.1.0]

#645 Příspěvekod panChemicky » 20 led 2014, 14:13

Mysty: Neuraž se. Pro mě jsi tady asi jeden z nejlepších koderů, protože jde vidět nějaká práce a tak, ale tohle se mi nelíbí.
Vypadá to moc přeplácaně, velký mezery, nevýrazný a takový moc nalepený na okraje...
ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
zdenda204
Příspěvky: 3617
Věk: 35
Registrován: 23 kvě 2012, 21:38
Reputation: 0

Re: [PHP] UltraBans Extended Web Banlist [2.1.0]

#646 Příspěvekod zdenda204 » 20 led 2014, 15:16

Mě se líbí ten checkbox, trochu menu a hlavně ty fafky v zeleným poli :D
Ale třeba ta šipka co je u řazení mi spíš přijde jako šlohnutá z nějakýho file hostingu :D
Ale vylepšil jsi to pěkně ;)
Přijímám zakázky na skripty/pluginy v PHP/Javě za malý poplatky! A kup mi sušenku :) Obrázek Obrázek
⇨Projekt Market⇦

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: [PHP] UltraBans Extended Web Banlist [2.1.0]

#647 Příspěvekod Mysteria » 20 led 2014, 16:21

@zdenda204: Na mobil jsem nekoukal, předpokládám že se bude muset hodně zoomovat, ale mobilní verzi ti dělat nebudu. :) Neříkal jsem, že se ti podlomí kolena, říkal jsem že to bude lepší než to bylo. A to je, přehlednější, čistší design. Co se týče checkboxu, tak v Chrome a IE je přes celý pole, ve Firefoxu je takovej ten standardní. Ikony nejsou právě šlohnutý, ty minulý byli, ty co jsou teď mají dovolený i komerční užití, ty předchozí byli jenom pro nevěřejný díla, proto sem je musel vyměnit. Všechn oje server-side, předtím to bylo vytáhnout všechny data z DB a a pomocí Datatables všechno, což dělalo problémy u hodně trestů, teď se tahá jenom těch X trestů, co jsou na stránce. Díky zapíšu až po oficiálním vydání, ale jestli tam napíšu tebe, to si ještě rozmyslím. :D

@panChemicky: Nalepený na okraje? Co máš za rozlišení? Nad 1280px na šířku to není nalepený není (on někdo má dneska monitor s rozlišením menším jak 1280px?), pokud máte menší rozlišení, tak ano, to bude nalepený. Kde máš velký mezery?

Btw pokud se Vám nelíbí design, tak si ho stejně jako u minulých můžete předělat, ale co jsem koukal, tak změněn je maximálně tak header, celkovej vzhled nikdy, takže to tak strašný bejt nemůže.

Uživatelský avatar
panChemicky
Příspěvky: 1737
Věk: 32
Registrován: 07 čer 2013, 12:32
Reputation: 1
Bydliště: Cheb
Kontaktovat uživatele:

Re: [PHP] UltraBans Extended Web Banlist [2.1.0]

#648 Příspěvekod panChemicky » 20 led 2014, 16:50

Mám rozlišení 1280 px, takže by to mělo bejt ok, ale prostě mi to přijde nalepený.
Mezi slovem BAB, IPBAN a jménem mi přijde, že je moc velká mezera..
ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
zdenda204
Příspěvky: 3617
Věk: 35
Registrován: 23 kvě 2012, 21:38
Reputation: 0

Re: [PHP] UltraBans Extended Web Banlist [2.1.0]

#649 Příspěvekod zdenda204 » 20 led 2014, 17:28

Mám 1366px a mám to na celou šířku.
Ale tak je to o zvyku, ale fakt se mi nelíbí ta ikonka na řazení u "Čas udělení trestu" a ta napravo každýho záznamu (Krom toho je nalepená úplně na okraj prohlížeče).
Je fakt že to je čistší a přehlednější, ale předtím to bylo takový víc Minecraftový, teď je to takový moc obyčejný. (Pěkný, ale nemá to nic extra (Podle mě))
Přijímám zakázky na skripty/pluginy v PHP/Javě za malý poplatky! A kup mi sušenku :) Obrázek Obrázek
⇨Projekt Market⇦

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: [PHP] UltraBans Extended Web Banlist [2.1.0]

#650 Příspěvekod Mysteria » 20 led 2014, 17:42

@panChemicky: Pravda, až do 1500px je to až do okraje, tohle jsem tam nejspíš zapomněl. Co se týká té mezery, není problém udělat šířku sloupců dynamicky, ale pak když budeš přepínat stránky, tak je pak každej sloupec jinak širokej a nevypadá to dobře, když jednou má důvod trestu 200px a pak 500px, nehledě na to, že to dělá rpoblémy při řazení. Klidneš na seřadit podle času a pak klikneš znova a řadíš třeba podle důvodu, protože se to roztáhlo. Ale to si můžeš upravit jednou hodnotou v CSSkách kdyby ti to vyhovovalo víc.

@zdenda204: Sehnat pěknou ikonu na řazení aby měla povolený komerční využití je problém. Pokud nějakou takovou seženeš, není problém ji vyměnit. Původně jsem chtěl něco aby to bylo ve tvaru těch štítů (ty jsou pěkný), ale nic takovýho jsem nesehnal.


Zpět na „Návody“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů