Podmínky EULA a neboť se mýlíte.

Message
Autor
Uživatelský avatar
zdenda204
Příspěvky: 3617
Věk: 35
Registrován: 23 kvě 2012, 21:38
Reputation: 0

Re: Podmínky EULA a neboť se mýlíte.

#51 Příspěvekod zdenda204 » 26 črc 2014, 11:16

Logičtější mi přijde Limethovo tvrzení že EULA platí všude. Avšak zase siOnzee to má (prý) ověřeno u právníka.
Jsem tedy proto, aby jsme dělali servery dál takové jaké chceme, protože zatím je to jen samé bu bu bu :)

PS.: Limeth podle mě tak nějak dal za pravdu siOnzeemu svojí poslední větou ("Máš pravdu, dle mého uvažování by takové servery existovat neměly, ale ejhle, svět není dokonalý.")
Přijímám zakázky na skripty/pluginy v PHP/Javě za malý poplatky! A kup mi sušenku :) Obrázek Obrázek
⇨Projekt Market⇦

DrStrangefellow
Příspěvky: 8
Registrován: 27 črc 2014, 19:09
Reputation: 0

Re: Podmínky EULA a neboť se mýlíte.

#52 Příspěvekod DrStrangefellow » 27 črc 2014, 19:16

Pan právník by měl vrátit diplom.
Naposledy upravil(a) DrStrangefellow dne 27 črc 2014, 19:33, celkem upraveno 2 x.
Důvod proč je možné žalovat CZ/SK servery "Americkou" firmou Mojang

Neznalost práva neomlouvá, proto to sem píšu, aby jste to věděli.

Gam3R
Příspěvky: 676
Registrován: 13 kvě 2013, 20:24
Reputation: 0

Re: Podmínky EULA a neboť se mýlíte.

#53 Příspěvekod Gam3R » 27 črc 2014, 19:27

Sotva se regneš a už tu říkáš že má někdo vrátit diplom?:D

DrStrangefellow
Příspěvky: 8
Registrován: 27 črc 2014, 19:09
Reputation: 0

Re: Podmínky EULA a neboť se mýlíte.

#54 Příspěvekod DrStrangefellow » 27 črc 2014, 19:33

Takže začneme.

Za 1.

Ústava ČR Článek 10
Vyhlášené mezinárodní smlouvy, k jejichž ratifikaci dal Parlament souhlas a jimiž je Česká republika vázána, jsou součástí právního řádu; stanoví-li mezinárodní smlouva něco jiného než zákon, použije se mezinárodní smlouva.

Za 2.
Česká a Slovenská Federativní Republika
se závazala plnit smluvní podmínky této smlouvy (1.1.1993 tyto podmínky přejímá i ČR):

Úmluva OSN o smlouvách o mezinárodní koupi zboží
Vídeň , 11.04.1980
č. 160/1991 Sb., 341/1999 Sb.

Článek 1
1.Tato Úmluva upravuje smlouvy o koupi zboží mezi stranami, které mají místa podnikání v různých státech, a.jestliže tyto státy jsou smluvními státy; nebo
b.jestliže podle ustanovení mezinárodního práva soukromého se má použít právního řádu některého smluvního státu.

2.Ke skutečnosti, že strany mají místa podnikání v různých státech, se nepřihlíží, jestliže tato skutečnost nevyplývá buď ze smlouvy nebo z jednání mezi stranami nebo z informací poskytnutých stranami kdykoli do uzavření smlouvy nebo při jejím uzavření.

3.Při určování použitelnosti této Úmluvy se nepřihlíží k státní příslušnosti stran a ani k tomu, zda strany nebo smlouva mají občanskoprávní nebo obchodní povahu.

Za 3.
Jako občané ČR jsme povini dodržovat naše zákony a pokud naše zákony přebírají mezinárodní smlouvy jakožto nadřazené nad naše zákony jsme povini je dodržovat.

http://cs.wikisource.org/wiki/%C3%9Amlu ... 5%BE%C3%AD

Gam3R píše:Sotva se regneš a už tu říkáš že má někdo vrátit diplom?:D

Cože to ? :) Já tak jako možná právníka přímo nestuduju, ale todle je základní učivo každého právního odvětví. Takže pokud to nějaký "imaginární" právník tvrdí, že se na nás EULA nevztahuje, měl by vrátit diplom.
Důvod proč je možné žalovat CZ/SK servery "Americkou" firmou Mojang

Neznalost práva neomlouvá, proto to sem píšu, aby jste to věděli.

Uživatelský avatar
Gotak
Příspěvky: 354
Registrován: 27 srp 2012, 16:22
Reputation: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Podmínky EULA a neboť se mýlíte.

#55 Příspěvekod Gotak » 31 črc 2014, 01:00

Ahoj LpBahos,
rád bych se vyjádřil, k tvému názoru zažalovat StyleCraft.
Gotak by jsi to zasloužil? Za co? Za úspěch?
Ono by to bylo v pohodě, Mojang by jsi nějaké České republiky vůbec nevšiml, jenomže, mi se tady začneme navzájem žalovat a je to v háji, když mě někdo zažaluje, myslíš, že budu jen tak koukat, jak si ostatní server provozují? :)
Zajdu k právníkovi a zjistím, jak to tedy opravdu je a zjistím, co nám reálně hrozí, protože tady je to tvrzení proti tvrzení ...

Uživatelský avatar
panChemicky
Příspěvky: 1737
Věk: 32
Registrován: 07 čer 2013, 12:32
Reputation: 1
Bydliště: Cheb
Kontaktovat uživatele:

Re: Podmínky EULA a neboť se mýlíte.

#56 Příspěvekod panChemicky » 31 črc 2014, 10:21

Gotak: Musíš si uvědomit, že úspěch něco stojí a většinou to bývají problémy s těmi méně úspěšnými, kteří se snaží vyrovnat s faktem, že nedokáží udělat něco, čím by se úspěšnému vyrovnali.
ObrázekObrázek

Gam3R
Příspěvky: 676
Registrován: 13 kvě 2013, 20:24
Reputation: 0

Re: Podmínky EULA a neboť se mýlíte.

#57 Příspěvekod Gam3R » 31 črc 2014, 10:44

Jn když budeme držet po spolu tak nám může být EULA prakticky ukradená...Určitě si nebudou všímat nějakých 30ti sloťáků a možná ani nebudou zjišťovat po světě kde je nějakej zaprdlej server i když je to třeba 200 sloťák..

OneTime97
Příspěvky: 1552
Věk: 23
Registrován: 03 kvě 2014, 12:20
Reputation: 1
Kontaktovat uživatele:

Re: Podmínky EULA a neboť se mýlíte.

#58 Příspěvekod OneTime97 » 31 črc 2014, 10:48

Myslím si, že si nás brzo všimnou, protže je tu plno lidí, co budou práskat ty velké servery. A nakonec, se Mojang zaměři jen na Čr a Sr
Každodenní stream od 19:00
https://www.twitch.tv/thief97
Sledujte mě na FB
https://www.twitch.tv/thief97

Gam3R
Příspěvky: 676
Registrován: 13 kvě 2013, 20:24
Reputation: 0

Re: Podmínky EULA a neboť se mýlíte.

#59 Příspěvekod Gam3R » 31 črc 2014, 10:50

Nj všk říkám, když budeme držet spolu..

OneTime97
Příspěvky: 1552
Věk: 23
Registrován: 03 kvě 2014, 12:20
Reputation: 1
Kontaktovat uživatele:

Re: Podmínky EULA a neboť se mýlíte.

#60 Příspěvekod OneTime97 » 31 črc 2014, 10:53

Což nebudem, vždy se najde nějaké dítě co závidí že velký server stylecraft kašle na eulu, a ten jeho 5-ti slotový dodržuje eulu, ale za týden tam příde jeden nový hráč... tak ho prostě nahlásí a bzde si myslet že když znicí konkurenci, lidi ze stylecraftu, půjdou na jeho serever.
Každodenní stream od 19:00
https://www.twitch.tv/thief97
Sledujte mě na FB
https://www.twitch.tv/thief97


Zpět na „Návody“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů