Nastavení/plugin?

Technická podpora k herním serverům Team Fortress 2
Message
Autor
stabo
Příspěvky: 3
Registrován: 12 črc 2011, 13:38
Reputation: 0

Nastavení/plugin?

#1 Příspěvekod stabo » 12 črc 2011, 13:45

Zdravim.

v první řadě hledal jsem tady na fóru a na netu jak to udělat, ale nikdy jsem to nedělal a nic moc nenašel, proto se obracím na vás. Pokud se to tu někde třeba již řešilo nebo něco, stačí odkaz, ale nic jsem nenašel. Pokusím se vysvětlit jak bych potřeboval, aby server, který od vás máme fungoval.

Abych někde mohl nastavit, ideálně přez IP adresy (jako sourcemod nastavuju adminy) aby měli tyto lidé "rezervovaný spot", aby server mohl být normálně pořád plně obsazen, ale kdyby se chtěl připojit někdo z těchto lidí (např. v.i.p), aby to někoho náhodně vybralo, ne samozřejmě nekoho s vip a oznámilo mu to, že byl vyhozen z důvodu uvolnění slotu pro sponzora nebo tak něco.

Zkoušel jsem v sourcemodu nastavit k IP adresse parametr "a" (v admins_simple.ini), který je uváděn jako reserved slot, ale moc to nefungovalo.

Pokud někdo víte jak na to, aby to takto fungovalo, pokud je tomožné, zkuste prosím poradit, díky.

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Nastavení/plugin?

#2 Příspěvekod Mysteria » 12 črc 2011, 14:30

Přesně tohle bych potřeboval taky, ale bohužel jsem nenašel žádný plugin pro reserve sloty, který by to uměl. SM umí jenom, že ten slot bude vždy jenom pro admina a nebo že bude neviditelnej.

stabo
Příspěvky: 3
Registrován: 12 črc 2011, 13:38
Reputation: 0

Re: Nastavení/plugin?

#3 Příspěvekod stabo » 18 črc 2011, 13:45

Mohl by jsi mi prosím poradit, jak udělám slot, na kterej se tedy bude moct přihlásit pouze člověk s IP adresou, která bude v SM nastavená? Jde v SM přesouvat hráče v týmu? Nikde sem to nenašel, díky za info.
Ještě pokud bych mohl, dá se někde nastavit vypnutí vote o mapu a zkrátit respawn time? V configu jsem to nějak nemohl najít a fakt s tim nemám žádné zkušenosti.

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Nastavení/plugin?

#4 Příspěvekod Mysteria » 18 črc 2011, 17:00

V souboru sourcemod.cfg (/orangebox/cstrike/cfg/sourcemod) nastav toto:

Kód: Vybrat vše

sm_reserve_type 0
sm_reserved_slots 1 (počet slotů který chceš mít rezervovaný)
sm_hide_slots 0

A pak v souboru admins_simple.ini (/orangebox/cstrike/addons/sourcemod/configs) přidáš nakonec tento řádek (první, je IP adresa uživatele s rezerve slotem, "a" znamená že má rezerve slot):
"!127.0.0.1" "a"

Přehazovat hráče v základním SM nejde, ale je na to plugin: http://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=794615

Votování o mapu vypneš tak, že vymažeš soubor mapchooser.smx ze složky /orangebox/cstrike/addons/sourcemod/plugins.

Jak nastavit respawn v TF2 nevím.

stabo
Příspěvky: 3
Registrován: 12 črc 2011, 13:38
Reputation: 0

Re: Nastavení/plugin?

#5 Příspěvekod stabo » 18 črc 2011, 18:56

Mockrát díky :)


Zpět na „Team Fortress 2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host