nejdou admin prava

Technická podpora k herním serverům Team Fortress 2
Message
Autor
ferocztroolkid300
Příspěvky: 3
Registrován: 25 pro 2017, 17:56
Reputation: 0

nejdou admin prava

#1 Příspěvekod ferocztroolkid300 » 25 pro 2017, 18:00

Ahoj nejdou mi admin prava a nevím proč tak se chci zeptat proč mi to nejde skoušal sem napsat do konzole na Fakaheda rcon heslo dal sem tam i _password a
pak sem to psal i do hry na tf2 konzoli rcon_password a nešlo mi to nic ani nastvavit sv_cheats 1 a nevím ješte to jak mam zakázat jiním hráčum sv_cheats 1 jako
napr noclip jinak - ip adresa servera ----217.11.249.89:27152 :) diky za pochopeni a odepište mi :( ;)

Uživatelský avatar
Teiichi
Příspěvky: 866
Věk: 24
Registrován: 29 lis 2014, 02:11
Reputation: 23
Bydliště: <?= $inhome ;?>
Kontaktovat uživatele:

Re: nejdou admin prava

#2 Příspěvekod Teiichi » 28 pro 2017, 14:39

Poprosil bych překlad do jazyka Českého/Slovenského/Anglického/Italského či Německého, prosím.

Pokud chceš oprávnění, tak si nainstaluj sourcemod a připiš se do admins.cfg
Případně bez sourcemodu si zkus přidat adresu pomocí příkazu

Kód: Vybrat vše

rcon_address <ip:adress>

a následně se zkus přihlásit pomocí

Kód: Vybrat vše

rcon_password <password>
Computer science education cannot make anybody an expert programmer any more than studying brushes and pigment can make somebody an expert painter.”
Příliš snahy škodí, když programátor použije CTRL+C a CTRL+V více jak jednou, má někde chybu v návrhu.”
In theory, theory and practice are the same. In practice, they’re not.”
Vždy pište kód tak, jako by ten chlapík, co ho po vás bude udržovat, měl být násilnický psychopat, který bude vědět, kde bydlíte.”

ferocztroolkid300
Příspěvky: 3
Registrován: 25 pro 2017, 17:56
Reputation: 0

Re: nejdou admin prava

#3 Příspěvekod ferocztroolkid300 » 31 pro 2017, 18:06

Moc vám dekuji a ješte jedná maličkosť jak mam udelat to aby na serveri bylo vidno ADMINA nebo Ownera nevím hledal sem to všude a nikde nic jenom admin prefix ale jak ho přidat kde neco napsat do nej to ne nwm A taky jak přidam mapy nebo mapu na server ? :( pls Buď tak hodný a řekni mi to :(((

Uživatelský avatar
Teiichi
Příspěvky: 866
Věk: 24
Registrován: 29 lis 2014, 02:11
Reputation: 23
Bydliště: <?= $inhome ;?>
Kontaktovat uživatele:

Re: nejdou admin prava

#4 Příspěvekod Teiichi » 01 led 2018, 02:53

Specifikuj dotaz ohledně admina, moc jsem tvému dotazu neporozuměl.

Co se týče map, tak v rootu se nachází složka /maps do které vložíš .bsp soubory (mapy) a následně napíšeš názvy map (bez .bsp) do maplist.txt, nebo mapcycle.txt, záleží co chceš využít

- Maplist je převážně pro Sourcemod (Admin, RTV a další)..
- Mapcycle je globální.
Computer science education cannot make anybody an expert programmer any more than studying brushes and pigment can make somebody an expert painter.”
Příliš snahy škodí, když programátor použije CTRL+C a CTRL+V více jak jednou, má někde chybu v návrhu.”
In theory, theory and practice are the same. In practice, they’re not.”
Vždy pište kód tak, jako by ten chlapík, co ho po vás bude udržovat, měl být násilnický psychopat, který bude vědět, kde bydlíte.”

ferocztroolkid300
Příspěvky: 3
Registrován: 25 pro 2017, 17:56
Reputation: 0

Re: nejdou admin prava

#5 Příspěvekod ferocztroolkid300 » 24 úno 2018, 13:38

Ahoj definuju to takhle chci aby na mim serveru bylo viďet že sem Owner a ostatni admini koho tam dám :D a dam mu admina Prosťe admin prefix to (Owner)-Deni (Admin)-Deni napr ...... tohle nevím jak nastavit a potřebuju vysvetlení
Diky srry za gramatiku :D :D :D :D

Uživatelský avatar
Teiichi
Příspěvky: 866
Věk: 24
Registrován: 29 lis 2014, 02:11
Reputation: 23
Bydliště: <?= $inhome ;?>
Kontaktovat uživatele:

Re: nejdou admin prava

#6 Příspěvekod Teiichi » 10 dub 2018, 15:59

Computer science education cannot make anybody an expert programmer any more than studying brushes and pigment can make somebody an expert painter.”
Příliš snahy škodí, když programátor použije CTRL+C a CTRL+V více jak jednou, má někde chybu v návrhu.”
In theory, theory and practice are the same. In practice, they’re not.”
Vždy pište kód tak, jako by ten chlapík, co ho po vás bude udržovat, měl být násilnický psychopat, který bude vědět, kde bydlíte.”


Zpět na „Team Fortress 2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti