MyPhPAdmin

Technická podpora k herním serverům Minecraft a Tekkit
Message
Autor
Uživatelský avatar
variodriver
Příspěvky: 1160
Věk: 13
Registrován: 08 lis 2015, 00:04
Reputation: 25
Bydliště: localhost
Kontaktovat uživatele:

Re: MyPhPAdmin

#11 Příspěvekod variodriver » 04 úno 2018, 16:18

Kdyz udelas dobry navrh, mas to prehledne i tak
Obrázek
ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
Homi74
Příspěvky: 123
Věk: 49
Registrován: 04 led 2017, 11:09
Reputation: 15

Re: MyPhPAdmin

#12 Příspěvekod Homi74 » 04 úno 2018, 19:50

No, asi bych taky nechtěl mít AuthMe , PermissionEx, LiteBans a další pluginy v jedný DB :o jak to může bejt přehledný?

Uživatelský avatar
Teiichi
Příspěvky: 866
Věk: 24
Registrován: 29 lis 2014, 02:11
Reputation: 23
Bydliště: <?= $inhome ;?>
Kontaktovat uživatele:

Re: MyPhPAdmin

#13 Příspěvekod Teiichi » 04 úno 2018, 19:55

Homi74 píše:No, asi bych taky nechtěl mít AuthMe , PermissionEx, LiteBans a další pluginy v jedný DB :o jak to může bejt přehledný?


Pokud ti nezbývá nic jiného, udělej si prefixy, např. "authme_x", "permissionsex_x", "litebans_x", následně už jen zvolíš co chceš vyhledat a vyhledáš jen dané věci s daným prefixem.
Computer science education cannot make anybody an expert programmer any more than studying brushes and pigment can make somebody an expert painter.”
Příliš snahy škodí, když programátor použije CTRL+C a CTRL+V více jak jednou, má někde chybu v návrhu.”
In theory, theory and practice are the same. In practice, they’re not.”
Vždy pište kód tak, jako by ten chlapík, co ho po vás bude udržovat, měl být násilnický psychopat, který bude vědět, kde bydlíte.”

Uživatelský avatar
Homi74
Příspěvky: 123
Věk: 49
Registrován: 04 led 2017, 11:09
Reputation: 15

Re: MyPhPAdmin

#14 Příspěvekod Homi74 » 04 úno 2018, 20:15

Teiichi píše:
Homi74 píše:No, asi bych taky nechtěl mít AuthMe , PermissionEx, LiteBans a další pluginy v jedný DB :o jak to může bejt přehledný?


Pokud ti nezbývá nic jiného....


Tak možnost to samozřejmě je, ale takhle bych to neřešil :D naštěstí nejsem závislý na žádným hostingu.

Uživatelský avatar
Teiichi
Příspěvky: 866
Věk: 24
Registrován: 29 lis 2014, 02:11
Reputation: 23
Bydliště: <?= $inhome ;?>
Kontaktovat uživatele:

Re: MyPhPAdmin

#15 Příspěvekod Teiichi » 04 úno 2018, 20:25

Já jsem to taky takhle nikdy neřešil, protože mi to je nepříjemné a hlavně mě nehorázně deptá když je moc věcí na jednom místě :D
Ale tak byla to rada pro závislého človíčka, nic jiného než tohle mu nejspíše nezbývá, pokud nechce mít vlastní DB.
Computer science education cannot make anybody an expert programmer any more than studying brushes and pigment can make somebody an expert painter.”
Příliš snahy škodí, když programátor použije CTRL+C a CTRL+V více jak jednou, má někde chybu v návrhu.”
In theory, theory and practice are the same. In practice, they’re not.”
Vždy pište kód tak, jako by ten chlapík, co ho po vás bude udržovat, měl být násilnický psychopat, který bude vědět, kde bydlíte.”


Zpět na „Minecraft, Tekkit“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 86 hostů