Potíže s NEtekoucí vodou/lávou ve skyblock

Technická podpora k herním serverům Minecraft a Tekkit
Message
Autor
Uživatelský avatar
mannyvee
Příspěvky: 1081
Věk: 24
Registrován: 28 bře 2015, 13:49
Reputation: 0

Potíže s NEtekoucí vodou/lávou ve skyblock

#1 Příspěvekod mannyvee » 19 říj 2017, 16:30

IP: 82.208.17.27:27058

Zdarec,
mám menší problém a nemůžu přijít kde se to dá povolit :/ Nejde mi ve skyblock-worldu nějak povolit aby voda či láva mohli téct, na skyblocku to nikde v settings není a co jsem zkoušel region, tak také ne :/ Mám normální svět ASkyBlock plugin ASkyblock. Neporadil by mi někdo, čím to zhruba může být? :/ Fakt si už newím rady, v CONSOLY se mi nic taky nevypisuje :/

Zde dodávám seznam pluginů:
Spoiler: zobrazit
MineZip, CustomOreGen, PlaceholderAPI, PlugMan, NametagEdit, Broadcaster, Lockette, TitleAPI, BossBarAPI, ViaVersion, HideStream, LuckPerms, EmptyWorldGenerator, MysteryMobSpawners, ClearLag, WorldBorder, BuycraftX, Votifier, ActionBarAPI, ProtocolLib, EnhancedBalTop, MVdWPlaceholderAPI, FastAsyncWorldEdit, DeluxeMenus, Lottery, Hugs, Vault, GAListener, ChairStairs, FakaHedaMinequery, BossBar, ObsidianAuctions, ASkyBlock, MyCommand, WorldEdit, CombatLog, Essentials, SkyBlockChat, CrateReloaded, CoinFlipper, Multiverse-Core, VoidSpawn, Citizens, EssentialsChat, HolographicDisplays, WorldGuard, CommandNPC, EssentialsSpawn, TitleManager, CommandRegions, ChestShop, AuthMe

Uživatelský avatar
VojtaCRV
Příspěvky: 115
Věk: 21
Registrován: 21 črc 2017, 11:05
Reputation: 3
Bydliště: Popelnice vedle

Re: Potíže s NEtekoucí vodou/lávou ve skyblock

#2 Příspěvekod VojtaCRV » 19 říj 2017, 18:58

Máš to povolené v Multiverse-Core?

Jo_Do
Příspěvky: 258
Registrován: 24 čer 2016, 20:57
Reputation: 7
Kontaktovat uživatele:

Re: Potíže s NEtekoucí vodou/lávou ve skyblock

#3 Příspěvekod Jo_Do » 19 říj 2017, 22:38

World Guard, nejspíš.

config:
plugins/WorldGuard/worlds/worldname/config.yml
high-frequency-flags (něco)

nebo ve hře

/region flag <regionname> water-flow (něco)

Uživatelský avatar
misuda12
Příspěvky: 58
Věk: 24
Registrován: 19 úno 2016, 23:25
Reputation: 4
Bydliště: Žilina, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Potíže s NEtekoucí vodou/lávou ve skyblock

#4 Příspěvekod misuda12 » 25 říj 2017, 01:23

Dovody možu byt nasledovné:
1) ClearLagg - Nieje dobré používat príkaz /lagg halt (ktorý sposobuje aj problém uvedený vyššie), prípadne by bolo dobré zmazat nastavenie - 'lagg halt' z configu
2) Essentials - Pokial máš aj EssentialsProtect, tak teoreticky može blokovat tok vody/lávy
3) WorldGuard - Ako už uvádzali kolegovia vyššie, tento plugin, može tiež za zastavenie toku vody OPRAVA: (/rg flag __global__ water-flow allow)

Dúfam že ti to pomože
S pozdravom
misuda12 (Martin)
[img width=350px height=20px]https://minecraft-statistic.net/userbars/350x20/player/misuda12.png[/img]

Ak som ti pomohol, tak K+

Uživatelský avatar
mannyvee
Příspěvky: 1081
Věk: 24
Registrován: 28 bře 2015, 13:49
Reputation: 0

Re: Potíže s NEtekoucí vodou/lávou ve skyblock

#5 Příspěvekod mannyvee » 25 říj 2017, 13:46

//Vyřešeno. Byl to svým způsobem nějaký bug, že druhý den už to jelo normálně aniž bych něco musel povolit/zakázat :) Ale díky za rady, třeba příště se využijí. :)


Zpět na „Minecraft, Tekkit“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 53 hostů