Hacker na serveru

Technická podpora k herním serverům Minecraft a Tekkit
Message
Autor
GreiBert
Příspěvky: 3
Registrován: 11 říj 2017, 18:33
Reputation: 0

Hacker na serveru

#1 Příspěvekod GreiBert » 11 říj 2017, 18:44

Nevíte někdo co dělat? Už přes rok stavím mapu na MC, mám tam hrad, katakomby, vězení atd atd, až jsem se někdy v září rozhodl, že si ho přendám na server, aby mi kdyžtak kámoši mohli pomoct, už jsem na něm od té doby, co jsem tam přendal mapu udělal dost věcí a najednou dneska přišli dva hráči. Jelikož jsem na svět hodně opatrný, dal jsem jim gm2, a fly, aby si kdyžtak mohli prohlížet mapu, jelikož je to přeci jen server na stavění a ne na hraní. No a co se nestalo, řekli mi, že by mi chtěli ukázat svůj server, na kterém jsou buildery. Asi deset minut jsem je odmítal, až jsem si řekl, že aby mě už přestali otravovat, tak se tam na minutku mrknu... Napsali mi IP a tak jsem na chvíli odešel, jen abych zjistil, že IP nefunguje, když jsem se vrátil, bylo úplně všechno v hajzlu, můj roční progres, nevím, co mám teď dělat, chci jen jednu věc a to to, že chci vědět, jak to vrátit do původního stavu přes savy, jestli to nějak jde, ví někdo jak?

Uživatelský avatar
pitilon@seznam.cz
Příspěvky: 3999
Registrován: 16 lis 2014, 06:32
Reputation: 57
Kontaktovat uživatele:

Re: Hacker na serveru

#2 Příspěvekod pitilon@seznam.cz » 11 říj 2017, 19:20

Identifikuj server a pokud máte všichni origo, doporučuji zapnout online-mode v opačném případě dát nějaký login plugin například authme který ti účet bude chránit heslem aby se nedostali na tvůj účet.
Obrázek
Ať už si lidé myslí cokoli cokoli dělají nebo říkají neberte osobně. Názory druhých odpovídají tomu čemu tito lidé věří a proto ať si o vás myslí cokoli ve skutečnosti se vás to netýká. Vždy to vypovídá jen a jen o nich.
Není hanba být zabit cheaterem, ale cheatovat a být zabit.
Nejsem nerozumný. Jen nemám ten samý rozum jako vy.

Obrázek
FH Discord: http://discord.fakaheda.eu/

GreiBert
Příspěvky: 3
Registrován: 11 říj 2017, 18:33
Reputation: 0

Re: Hacker na serveru

#3 Příspěvekod GreiBert » 11 říj 2017, 19:41

pitilon@seznam.cz píše:Identifikuj server a pokud máte všichni origo, doporučuji zapnout online-mode v opačném případě dát nějaký login plugin například authme který ti účet bude chránit heslem aby se nedostali na tvůj účet.

Ale mne jde o to, jestli neexistuje nejaky backup v savech a jestli ho nejde nacist

Uživatelský avatar
pitilon@seznam.cz
Příspěvky: 3999
Registrován: 16 lis 2014, 06:32
Reputation: 57
Kontaktovat uživatele:

Re: Hacker na serveru

#4 Příspěvekod pitilon@seznam.cz » 11 říj 2017, 19:42

Napiš IP serveru..
Obrázek
Ať už si lidé myslí cokoli cokoli dělají nebo říkají neberte osobně. Názory druhých odpovídají tomu čemu tito lidé věří a proto ať si o vás myslí cokoli ve skutečnosti se vás to netýká. Vždy to vypovídá jen a jen o nich.
Není hanba být zabit cheaterem, ale cheatovat a být zabit.
Nejsem nerozumný. Jen nemám ten samý rozum jako vy.

Obrázek
FH Discord: http://discord.fakaheda.eu/

Jo_Do
Příspěvky: 258
Registrován: 24 čer 2016, 20:57
Reputation: 7
Kontaktovat uživatele:

Re: Hacker na serveru

#5 Příspěvekod Jo_Do » 11 říj 2017, 19:58

Vzhledem k faktu, že fakaheda má v ceně serveru zálohovací systém, který poškozený server obnoví na pár kliknutí, tipnu si, že server u fakahedy nemáš.
Podle pravidel tedy nemáš nárok na podporu, nicméně obecně, Minecraft žádný systém na ukládání nemá.
Jediná možnost, je uložit si čas od času server nebo jen svět do zálohy, nebo mít na serveru nějaký ten plugin na rollbacky - prism, logblock, atd.
Pokud jsi to nedělal, pak máš problém.

GreiBert
Příspěvky: 3
Registrován: 11 říj 2017, 18:33
Reputation: 0

Re: Hacker na serveru

#6 Příspěvekod GreiBert » 11 říj 2017, 20:06

Jo_Do píše:Vzhledem k faktu, že fakaheda má v ceně serveru zálohovací systém, který poškozený server obnoví na pár kliknutí, tipnu si, že server u fakahedy nemáš.
Podle pravidel tedy nemáš nárok na podporu, nicméně obecně, Minecraft žádný systém na ukládání nemá.
Jediná možnost, je uložit si čas od času server nebo jen svět do zálohy, nebo mít na serveru nějaký ten plugin na rollbacky - prism, logblock, atd.
Pokud jsi to nedělal, pak máš problém.

Server u fakahedy mam, jen nevim, jak to obnovit :/

Uživatelský avatar
pitilon@seznam.cz
Příspěvky: 3999
Registrován: 16 lis 2014, 06:32
Reputation: 57
Kontaktovat uživatele:

Re: Hacker na serveru

#7 Příspěvekod pitilon@seznam.cz » 11 říj 2017, 21:16

http://prntscr.com/gw7h5l zde nalezneš zálohy co chvíli..
Obrázek
Ať už si lidé myslí cokoli cokoli dělají nebo říkají neberte osobně. Názory druhých odpovídají tomu čemu tito lidé věří a proto ať si o vás myslí cokoli ve skutečnosti se vás to netýká. Vždy to vypovídá jen a jen o nich.
Není hanba být zabit cheaterem, ale cheatovat a být zabit.
Nejsem nerozumný. Jen nemám ten samý rozum jako vy.

Obrázek
FH Discord: http://discord.fakaheda.eu/

vojtamaniak
Příspěvky: 3512
Věk: 25
Registrován: 18 úno 2012, 21:02
Reputation: 11

Re: Hacker na serveru

#8 Příspěvekod vojtamaniak » 12 říj 2017, 19:01

Tímto žádám autora tématu, aby mi zaslal do soukromé zprávy screenshot z control panelu. Více v pravidlech o identifikaci serveru.

Důvod:
Neidentifikování serveru podle pravidel i přes několikeré upozornění.

Než tak autor učiní, téma zamykám.
//LOCK


Zpět na „Minecraft, Tekkit“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 48 hostů