Problém s SkinRestorterem

Technická podpora k herním serverům Minecraft a Tekkit
Message
Autor
ZekeGamesCZ
Příspěvky: 11
Registrován: 25 čer 2016, 22:33
Reputation: 0

Problém s SkinRestorterem

#1 Příspěvekod ZekeGamesCZ » 19 zář 2017, 22:32

82.208.17.33:27672

Zdravím mám problém se SkinRestorterem, když chci se napojit na server tak se mi automaticky vyhodí ze serveru a napíše mi to disconnected. Pak se mi napíše do konzole toto:

Kód: Vybrat vše

[22:29:53 WARN]: An exceptionCaught() event was fired, and it reached at the tail of the pipeline. It usually means the last handler in the pipeline did not handle the exception.
java.nio.channels.ClosedChannelException


Co mám dělat?

Uživatelský avatar
pitilon@seznam.cz
Příspěvky: 3999
Registrován: 16 lis 2014, 06:32
Reputation: 57
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s SkinRestorterem

#2 Příspěvekod pitilon@seznam.cz » 20 zář 2017, 18:25

Máš jen skinsrestorer v pluginech? Pokud ne, zkus dodat seznam pluginů (a jak jsi přišel, že to je od skinsrestorer? - otázka v případě, že máš více pluginů)
Obrázek
Ať už si lidé myslí cokoli cokoli dělají nebo říkají neberte osobně. Názory druhých odpovídají tomu čemu tito lidé věří a proto ať si o vás myslí cokoli ve skutečnosti se vás to netýká. Vždy to vypovídá jen a jen o nich.
Není hanba být zabit cheaterem, ale cheatovat a být zabit.
Nejsem nerozumný. Jen nemám ten samý rozum jako vy.

Obrázek
FH Discord: http://discord.fakaheda.eu/

ZekeGamesCZ
Příspěvky: 11
Registrován: 25 čer 2016, 22:33
Reputation: 0

Re: Problém s SkinRestorterem

#3 Příspěvekod ZekeGamesCZ » 20 zář 2017, 20:08

Kód: Vybrat vše

Plugins (42): WorldEdit, TimTheEnchanter, HealthBar, LapisManager, NoRain, MaxBansPlus, Essentials, ClearLag, NametagEdit, 1vs1, Votifier, CommandSpy, MultiWorld, ChatReaction, SkinsRestorer, CustomServerMessages, EditableSign, EssentialsChat, PermissionsEx, iConomy, TreeAssist, ViaVersion, AdvancedKitsReloaded, GAListener, Vault, FakaHedaMinequery, EssentialsSpawn, MassiveCore, TitleManager, MarriageMaster, Jobs, Paintball, BurkeyShop, CreativeGates, TNTRun, ProtocolLib, Citizens, Residence, ColorMe, ServerListPlus, AuthMe, HolographicDisplays


Zde jsou pluginy.
A proč vím že to je SkinsRestorter? Protože mám origo a nemohl jsem se dostat na server zapl jsem warez launcher přes jiny nick tak mi to šlo a když se začal zadat /Skin ZekeCZE_ tak mě to ihned vyhodil za Disconnect.

Uživatelský avatar
pitilon@seznam.cz
Příspěvky: 3999
Registrován: 16 lis 2014, 06:32
Reputation: 57
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s SkinRestorterem

#4 Příspěvekod pitilon@seznam.cz » 20 zář 2017, 21:02

No, vím že podobnou chybu jsem v konzoli měl také. Sice využívám protocolsupport, ale je to také na multiverzi jako viaversion.. Bavil jsem se na discordu, proč když se připojuji na server tak mě to vyhazuje, zkusil jsem zapnout normálně origo mc (předtím jsem měl spuštěn jiný mc) a šlo to.. Nevím čím to je, ale hlášky disconnect mám v konzoli skryty tedy neobtěžují mě.. Tedy myslím si, že něco s těmi multiverzemi bojuje, netuším, zkus počkat na odpověď někoho jiného..
Obrázek
Ať už si lidé myslí cokoli cokoli dělají nebo říkají neberte osobně. Názory druhých odpovídají tomu čemu tito lidé věří a proto ať si o vás myslí cokoli ve skutečnosti se vás to netýká. Vždy to vypovídá jen a jen o nich.
Není hanba být zabit cheaterem, ale cheatovat a být zabit.
Nejsem nerozumný. Jen nemám ten samý rozum jako vy.

Obrázek
FH Discord: http://discord.fakaheda.eu/


Zpět na „Minecraft, Tekkit“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 57 hostů