CreativeControl 1.12

Technická podpora k herním serverům Minecraft a Tekkit
Message
Autor
Patik
Příspěvky: 182
Registrován: 16 srp 2013, 22:15
Reputation: 2

CreativeControl 1.12

#1 Příspěvekod Patik » 16 srp 2017, 11:24

SERVER: 82.208.17.18:27389
Zdravím,
dřív, když jsem měl server, měl jsem zde plugin CreativeControl, v pohodě vše fungovalo, hráč nic z Crea nevyhodil, to, co postavil v Crea a zníčil v Survivalu, tak nic nedostal a změna inventáře z Crea apod...
Server jsem si opět pořídil a opět jsem si tento plugin chtěl dát, ale bohužel jsem jaksi zjistil, že už není aktuální...nemá prosim Vás někdo případnou funkční alternativu? :)
Děkuji za případné odpovědi, vím, že zde na forku už to bylo, ale nikdy jsem se nedokopal k úspěšnému konci :)

Uživatelský avatar
pitilon@seznam.cz
Příspěvky: 3999
Registrován: 16 lis 2014, 06:32
Reputation: 57
Kontaktovat uživatele:

Re: CreativeControl 1.12

#2 Příspěvekod pitilon@seznam.cz » 16 srp 2017, 11:40

Bohužel na novější verze asi neexistuje skoro žádný plugin proti givování, já našel tento https://www.spigotmc.org/resources/rest ... ive.42790/, ale je placený a mění pouze gm 1 a gm 0 pro ostatní gm si musíš udělat příkazy například přes mycommand (to mi řekl autor pluginu, že to mění pouze gm 1 a gm 0 a ostatní gm je potřeba udělat jiným pluginem viz. diskuze..) ale hráčům givování nedovoluje to mám odzkoušeno..
Obrázek
Ať už si lidé myslí cokoli cokoli dělají nebo říkají neberte osobně. Názory druhých odpovídají tomu čemu tito lidé věří a proto ať si o vás myslí cokoli ve skutečnosti se vás to netýká. Vždy to vypovídá jen a jen o nich.
Není hanba být zabit cheaterem, ale cheatovat a být zabit.
Nejsem nerozumný. Jen nemám ten samý rozum jako vy.

Obrázek
FH Discord: http://discord.fakaheda.eu/

Patik
Příspěvky: 182
Registrován: 16 srp 2013, 22:15
Reputation: 2

Re: CreativeControl 1.12

#3 Příspěvekod Patik » 16 srp 2017, 15:58

Děkuji, bohužel si však nechci kupovat jak se říká zajíce v pytli že...
Kdybych věděl, jak a co jde, tak by to třeba i člověk koupil, ale takto za mě ne, ale děkuji za doporučení :)


Zpět na „Minecraft, Tekkit“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 63 hostů