Nether portály

Technická podpora k herním serverům Minecraft a Tekkit
Message
Autor
Uživatelský avatar
luco1
Příspěvky: 30
Registrován: 19 dub 2017, 15:32
Reputation: 1

Nether portály

#1 Příspěvekod luco1 » 19 dub 2017, 15:38

Ahoj.

Už dlhšiu dobu mám problém a neviem si s ním poradiť. Ide o to, že hráči a ani OPčka nemôžu postaviť funkčný nether portál v inom svete ako je "world" .. Postavím, zapálim, ale nech tam stojím aj hodinu, do Netheru ma to neportne.. Potrebujem, aby to fungovalo pre všetky svety, nie len vo svete "world" ktorý chcem vymazať, čo mi ani to nejde. (už som ohľadom toho písal na podporu).. Tak snáď sa nájde niekto, kto mi pomôže.
=============================================================
Obrázek

Uživatelský avatar
Hanakocz
Příspěvky: 3228
Věk: 32
Registrován: 25 črc 2013, 20:53
Reputation: 7
Kontaktovat uživatele:

Re: Nether portály

#2 Příspěvekod Hanakocz » 19 dub 2017, 18:32

Identifikuj server dle pravidel. Pak ti tu můžu poslat sepsanou odpověď, co mám v konceptech.
Industry 2.0 -> 1.7.10 GregTech6 server. Pro připojení stačí napsat.
Člen ligy pro aktualizaci serverů na novější verze a rozšíření modovaného MC.
Discord FH : http://discord.fakaheda.eu/ (sem psát pokud chcete poradit s MC mody akutně)

Uživatelský avatar
luco1
Příspěvky: 30
Registrován: 19 dub 2017, 15:32
Reputation: 1

Re: Nether portály

#3 Příspěvekod luco1 » 20 dub 2017, 09:07

Jo sorry.. IP: 82.208.17.33:27840
=============================================================
Obrázek

Uživatelský avatar
Hanakocz
Příspěvky: 3228
Věk: 32
Registrován: 25 črc 2013, 20:53
Reputation: 7
Kontaktovat uživatele:

Re: Nether portály

#4 Příspěvekod Hanakocz » 21 dub 2017, 01:36

Není to chyba, je to tak udělané. První a hlavní svět je jediný definovaný jako ten, co se napojuje na Nether. Z žádného jiného to bez úprav nejde. Taktéž pokud bys chtěl změnit hlavní mapu na jinou (např. world na world2), tak ta nová mapa bude mít k sobě navázaný nový nether(do kterého se z té mapy půjde dostat jedině, pokud tu novou mapu nastavíš jako hlavní mapu v server.properties). Pokud chceš starý nether zachovat a negenerovat nový, tak bys musel přesunout soubory nether dimenze do nového adresáře v novém worldu2. Jenže! To bych rozhodně nedoporučoval, pokud takový nový world má odlišný seed! Neboť vanilla nether se generuje podle seedu dané hlavní mapy, a kdybys tam dal mapu postaru vygenerovanou, tak by ti to způsobilo docela chyby v generování mapy...


...a pak je tu možnost různých úprav pro server, typicky některé mody/pluginy typu "multiverse" umí nasimulovat nový nether napojený na novou mapu. Ale to všechno musíš nakonfigurovat, stejně tak lze udělat nějaké custom portály, ale i to musí mít nějaký plugin, který to bude řídit.
Industry 2.0 -> 1.7.10 GregTech6 server. Pro připojení stačí napsat.
Člen ligy pro aktualizaci serverů na novější verze a rozšíření modovaného MC.
Discord FH : http://discord.fakaheda.eu/ (sem psát pokud chcete poradit s MC mody akutně)


Zpět na „Minecraft, Tekkit“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 113 hostů