Uskyblock

Technická podpora k herním serverům Minecraft a Tekkit
Message
Autor
Syrius[SvK]
Příspěvky: 3
Registrován: 14 bře 2015, 16:53
Reputation: 0

Uskyblock

#1 Příspěvekod Syrius[SvK] » 07 bře 2017, 06:58

mam na servery Uskyblock plugin ale nejde nevitvorilo prečinok ako každy plugin medzi pluginami je iba jeden na veriju 1.4.5 ine sa naištalovať nedaju a na bukkit org som pod 1.8.1 nenašiel veria servera 1.6.4 musi ten priečinok vitvoreny lebo vždy keď som tu robil server som všetko urobil rovnako a pak som sa pripojil do hry odpojil dal si cez konzolu OP a pak zase pripojil, prikaz skyblock mi išiel ale teraz mi vipisuje help
Obrázek

Jo_Do
Příspěvky: 258
Registrován: 24 čer 2016, 20:57
Reputation: 7
Kontaktovat uživatele:

Re: Uskyblock

#2 Příspěvekod Jo_Do » 07 bře 2017, 20:51

Já bych se s dovolením pokusil o český překlad.

"Mám na serveru plugin uskyblock, ale nefunguje mi. Nevytvořil si ani vlastní složku, jako to dělají ostatní pluginy.
Mezi (blíže nespecifikovanými, snad ke stažení?) pluginy je jen jeden pro verzi 1.4.5 (kterou snad potřebuji? Nebo se nabízí ke stažení jako jediná? Nesrozumitelné.) a jiné se nedají instalovat. Na stránkách bukkit.org" jsem ve verzi 1.8.1 nenašel (Nesrozumitelné). Verze serveru 1.6.4 si vždy, když jsem to dělal dříve, vytvořila svou složku. Postup který to dělám, se nemění.
Po instalaci pluginu jsem se vždy připojil do hry, přes konzoli si udělil práva operátora, odpojil jsem se s příkazy pluginu uskyblock šly. Ale teď mi to vypisuje (něco blíže neuvedeného), takže prosím o pomoc"

marty_
Příspěvky: 1191
Věk: 53
Registrován: 27 srp 2012, 10:10
Reputation: 0
Bydliště: Hranice na Morave
Kontaktovat uživatele:

Re: Uskyblock

#3 Příspěvekod marty_ » 08 bře 2017, 10:39

jodo, dodej log po startu a pripadne i seznam pluginu....
takto ti na tvou frazi: Ale teď mi to vypisuje (něco blíže neuvedeného), takže prosím o pomoc nedokazeme poraditi :-)
Všechny své servery jsem sloučil pomocí BungeeCordu na jediny multiserver play.hero-craft.cz a jsem maximálně spokojenej :)
Jsou to tyto:
Lobby (1.11), Creativ(1.12), Skyblock(1.12), Planet(1.12), Games(1.9.4), Hranice(1.11), Classic(1.12), , Seniorcraft (1.12), a dalsi pripravuji... (aktualne RPG 1.12)

Jo_Do
Příspěvky: 258
Registrován: 24 čer 2016, 20:57
Reputation: 7
Kontaktovat uživatele:

Re: Uskyblock

#4 Příspěvekod Jo_Do » 08 bře 2017, 21:38

Asi tu došlo k omylu, já nehledám pomoc.
Zkusil sis přečíst první větu mého příspěvku?

marty_
Příspěvky: 1191
Věk: 53
Registrován: 27 srp 2012, 10:10
Reputation: 0
Bydliště: Hranice na Morave
Kontaktovat uživatele:

Re: Uskyblock

#5 Příspěvekod marty_ » 19 bře 2017, 12:30

OK tva prvni veta
Jo_Do píše:"Mám na serveru plugin uskyblock, ale nefunguje mi."

a v tom samem prispevku posledni veta:
Jo_Do píše:" takže prosím o pomoc"

nicmene ted pises:
Jo_Do píše:"Asi tu došlo k omylu, já nehledám pomoc.
Zkusil sis přečíst první větu mého příspěvku?"


takze prosimte mi zkus znovu napsat co konkretne potrebujes, pokud to tedy jeste potrebujes..
Všechny své servery jsem sloučil pomocí BungeeCordu na jediny multiserver play.hero-craft.cz a jsem maximálně spokojenej :)
Jsou to tyto:
Lobby (1.11), Creativ(1.12), Skyblock(1.12), Planet(1.12), Games(1.9.4), Hranice(1.11), Classic(1.12), , Seniorcraft (1.12), a dalsi pripravuji... (aktualne RPG 1.12)

NEZNAMY
Příspěvky: 717
Věk: 25
Registrován: 31 kvě 2013, 20:00
Reputation: 23
Kontaktovat uživatele:

Re: Uskyblock

#6 Příspěvekod NEZNAMY » 19 bře 2017, 17:40

Podľa mňa prvá veta znie nejak takto:

Jo_Do píše:Já bych se s dovolením pokusil o český překlad.

Uživatelský avatar
Teiichi
Příspěvky: 866
Věk: 24
Registrován: 29 lis 2014, 02:11
Reputation: 23
Bydliště: <?= $inhome ;?>
Kontaktovat uživatele:

Re: Uskyblock

#7 Příspěvekod Teiichi » 19 bře 2017, 17:54

Marty_ má očividné nedostatky ve čtení, avšak v jeho profilu má věk 46.
Nyní nemůžeme tedy řešit problém se skyblockem, ale budeme řešit zda je Marty_ starý otrava, který ani nevidí na příspěvky, které tak racionálně chce komentovat, nebo má falešný věk a sotva dosahuje věku pro občanský průkaz.
Computer science education cannot make anybody an expert programmer any more than studying brushes and pigment can make somebody an expert painter.”
Příliš snahy škodí, když programátor použije CTRL+C a CTRL+V více jak jednou, má někde chybu v návrhu.”
In theory, theory and practice are the same. In practice, they’re not.”
Vždy pište kód tak, jako by ten chlapík, co ho po vás bude udržovat, měl být násilnický psychopat, který bude vědět, kde bydlíte.”

marty_
Příspěvky: 1191
Věk: 53
Registrován: 27 srp 2012, 10:10
Reputation: 0
Bydliště: Hranice na Morave
Kontaktovat uživatele:

Re: Uskyblock

#8 Příspěvekod marty_ » 20 bře 2017, 18:01

:)
Věc se má jednoduše...
Jako stary otrava jsem holt hned nepochopil ze Jo_Do s tim serverem kde je porucha na skyblocku nema nic spolecne a jde jen a pouze o jeho kvalitni pokus o preklad.
Ja mel za to, ze syrius a jo_Do delaji na stejnem serveru, a ze Jo_Do to jen co CZ preklada pro ty co SK moc neumi, cimz mne zmatl a dostal do veku kdy bych este nemohl mit obcanku ani omylem... :D
Dale jiz vim, ze funkci citovat na mobilu jiste uz pouzivat nebudu, bo jak ted sedim u pc a koukam na sve ocividne nedostatky ve cteni, tak vidim, ze jsem v nem ty citace tak totalne popletl, tim mne o to vice uvedlo samotneho v naprosty omyl, kvuli kteremu ted resime naproste zbytecnosti.

cilize na zaver napisijen dve slova:

Jo_Do, sorry.
Všechny své servery jsem sloučil pomocí BungeeCordu na jediny multiserver play.hero-craft.cz a jsem maximálně spokojenej :)
Jsou to tyto:
Lobby (1.11), Creativ(1.12), Skyblock(1.12), Planet(1.12), Games(1.9.4), Hranice(1.11), Classic(1.12), , Seniorcraft (1.12), a dalsi pripravuji... (aktualne RPG 1.12)

Jo_Do
Příspěvky: 258
Registrován: 24 čer 2016, 20:57
Reputation: 7
Kontaktovat uživatele:

Re: Uskyblock

#9 Příspěvekod Jo_Do » 20 bře 2017, 20:43

Tazateli poradím jediné, zkusit askyblock. Oproti uskyblocku je jednodušší, sám ho používám, je neustále vylepšovaný, poslední update přineslo spoustu změn.,
Akorát jsem nepobral to s těmi verzemi. Pro jakou verzi to vlastně potřebujete, pane kolego?
Jinak řečeno, na jaké verzi jede Váš server?


Zpět na „Minecraft, Tekkit“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 107 hostů