pomoc s modovaným serverem

Technická podpora k herním serverům Minecraft a Tekkit
Message
Autor
honzaban
Příspěvky: 26
Registrován: 28 bře 2014, 11:47
Reputation: 0

pomoc s modovaným serverem

#1 Příspěvekod honzaban » 23 úno 2017, 22:36

Prosím o pomoc s modovaným serverem tekkit legends 1.7.10.
Server je nový a chtěl bych na něm mít i pluginy. Udělal jsem vše přesně podle návodu zde na foru s tím cauldronem, přesný postup, nahrál přes FTP a nic se nestalo. Ve složce "plugins" mám sice nahraný plugin,ale jen soubor s příponou JAR. Nic víc. Žádný config, něco jako .yml tam není. Když sustím server, tak na něm taky plugin není. Nevím nechápu to celé. Děkuji za jakoukoliv pomoc.

Uživatelský avatar
Hanakocz
Příspěvky: 3228
Věk: 32
Registrován: 25 črc 2013, 20:53
Reputation: 7
Kontaktovat uživatele:

Re: pomoc s modovaným serverem

#2 Příspěvekod Hanakocz » 24 úno 2017, 00:49

Ahoj, prosím identifikuj server.
Pak po spuštění serveru vlez do složky LOGS a připoj sem fml-latest.log a latest.log, pokud tam budou.
Industry 2.0 -> 1.7.10 GregTech6 server. Pro připojení stačí napsat.
Člen ligy pro aktualizaci serverů na novější verze a rozšíření modovaného MC.
Discord FH : http://discord.fakaheda.eu/ (sem psát pokud chcete poradit s MC mody akutně)

honzaban
Příspěvky: 26
Registrován: 28 bře 2014, 11:47
Reputation: 0

Re: pomoc s modovaným serverem

#3 Příspěvekod honzaban » 24 úno 2017, 07:45

casa12.fakaheda.eu
Adresa:
82.208.17.22:27114
Přílohy
fml-server-latest.log
(771.05 KiB) Staženo 121 x
latest.log
(5.07 KiB) Staženo 110 x

Uživatelský avatar
Hanakocz
Příspěvky: 3228
Věk: 32
Registrován: 25 črc 2013, 20:53
Reputation: 7
Kontaktovat uživatele:

Re: pomoc s modovaným serverem

#4 Příspěvekod Hanakocz » 24 úno 2017, 19:35

Chyba je v instalaci serveru, teď máš čistý FORGE server a nikoliv CAULDRON, jak jsi psal. Pokud pomineme fakt, že Cauldron je víceméně velmi nestabilní ve všech podobách (a bohužel nijak zrovna aktivně již vyvíjený, pár existujících odnoží má každá spoustu chyb), a že se dá hrát i s čistým Forge (jen potřebuješ online=true pro bezpečnost a místo pluginů si dát nějaké server-side mody, jako třeba FTBUtils atp na /home atd.), tak musíš znovu udělat správně instalaci Cauldron serveru.

Jak na to:
1) Zazálohuj server! A pak server vypni.
2) Smaž minecraft_server.jar (nebo tekkit_server.jar, podle toho co jsi koupil za server, liší se jen názvem tohoto souboru)
3) stáhni Caudron. Hlídej si verzi Forge, na které je buildován, pokud dáš příliš starý, některé mody nepůjdou! Server ti běží na 1492, tedy aspoň tu to musí mít. Kde stáhnout? To je právě celý ten problém, proč už není Cauldron zrovna cool mít. Zkus pohledat, Buď pod Caudron, nebo třeba Thermos, atp, existuje víc větví. Spousta z webu již ale zmizela, já jsem přešel na čistý Forge a tak tu v tomto už nemám přehled.
4) Cauldron jar soubor přejmenuj na minecraft_server.jar (prostě ten, co jsi smazal) a nahraj ho na server. Pokud v tom downloadu byla třeba i složka BIN, LIBRARIES atp, tak ty nahraj na server taky. Některé verze to měly, jiné to měly zabalené všechno v sobě.
5) Zkus pustit server. Pokud pojede, úspěch. Pokud ne, tak se tu třeba obrať znovu s novými logy, nebo si mne třeba najdi naDiscordu, tam naslouchám docela furt.
Industry 2.0 -> 1.7.10 GregTech6 server. Pro připojení stačí napsat.
Člen ligy pro aktualizaci serverů na novější verze a rozšíření modovaného MC.
Discord FH : http://discord.fakaheda.eu/ (sem psát pokud chcete poradit s MC mody akutně)


Zpět na „Minecraft, Tekkit“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 169 hostů