Obchodní mapa,Flagy??

Technická podpora k herním serverům Minecraft a Tekkit
Message
Autor
5m0k3_CZ
Příspěvky: 14
Registrován: 01 črc 2013, 15:11
Reputation: 0

Obchodní mapa,Flagy??

#1 Příspěvekod 5m0k3_CZ » 15 úno 2017, 16:45

Server: 82.208.17.37:27712

Mám obchodní mapu přes plugin Multiverse a potřeboval bych ji ochránit pomocí nějakého pluginu.Spawn mám řešený přes WorldGuard.Problém je,že bych potřeboval nějak v té obchodní mapě nastavit flagy na stavění truhel a cedulek kvůli obchodům přes ChestShop.Zárověň chci aby truhly a cedulky šli také zničit (Pouze ty svoje).Plugin Chestshop už v sobě ochranu proti griefu obchodů má.V obchodní mapě chci mít zakázané stavění a ničení (Až na ty truhly a cedulky)...

Prosím o pomoc, protože už se v tom nějak ztrácím :ugeek:

marty_
Příspěvky: 1191
Věk: 53
Registrován: 27 srp 2012, 10:10
Reputation: 0
Bydliště: Hranice na Morave
Kontaktovat uživatele:

Re: Obchodní mapa,Flagy??

#2 Příspěvekod marty_ » 17 úno 2017, 14:24

tip: pouzij plugin LWC, ten chrani jak cedulky tak i truhly (automaticky pri polozeni) + dalsi veci.. napr pece

treba ten plugin znas :-)
marty

-- 17 úno 2017, 13:27 --

ps. a v obchodni mape si staveni a niceni zakaz pomoci WG a funkce napr: /wg flag _GLOBAL_ build deny (tim globalne zakazes staveni na mape kde prave stojis)
Všechny své servery jsem sloučil pomocí BungeeCordu na jediny multiserver play.hero-craft.cz a jsem maximálně spokojenej :)
Jsou to tyto:
Lobby (1.11), Creativ(1.12), Skyblock(1.12), Planet(1.12), Games(1.9.4), Hranice(1.11), Classic(1.12), , Seniorcraft (1.12), a dalsi pripravuji... (aktualne RPG 1.12)

5m0k3_CZ
Příspěvky: 14
Registrován: 01 črc 2013, 15:11
Reputation: 0

Re: Obchodní mapa,Flagy??

#3 Příspěvekod 5m0k3_CZ » 17 úno 2017, 15:18

Jasně plugin LWC používám,ale jak jsem psal... Když zakážu stavění globálně jak jsi psal, tak hráči nebudou moct položit ani truhly ani cedulky, které jsou potřeba pro vytvoření obchodu.

Uživatelský avatar
Hanakocz
Příspěvky: 3228
Věk: 32
Registrován: 25 črc 2013, 20:53
Reputation: 7
Kontaktovat uživatele:

Re: Obchodní mapa,Flagy??

#4 Příspěvekod Hanakocz » 17 úno 2017, 19:23

Možná by to šlo přes WorldGuard blacklist, ten se dá nastavit jako whitelist, pak by ti stačilo tam zadat (pro každý world je tam blacklist zvlášť) ty bloky, které chceš, aby mohli pokládat a ničit. Takže chest, cedulku, možná nějaký ten blok, na který tu cedulku dají (pokud si tam nepřipravíš stěny dopředu). Pak samotnou manipulaci s těmito bloky už budeš mít ošetřenou tím nějakým pluginem na tradování.
Industry 2.0 -> 1.7.10 GregTech6 server. Pro připojení stačí napsat.
Člen ligy pro aktualizaci serverů na novější verze a rozšíření modovaného MC.
Discord FH : http://discord.fakaheda.eu/ (sem psát pokud chcete poradit s MC mody akutně)

5m0k3_CZ
Příspěvky: 14
Registrován: 01 črc 2013, 15:11
Reputation: 0

Re: Obchodní mapa,Flagy??

#5 Příspěvekod 5m0k3_CZ » 17 úno 2017, 20:39

Dobrý nápad, nevíte někdo jak přesně to v tom blacklistu udělat?

Uživatelský avatar
Hanakocz
Příspěvky: 3228
Věk: 32
Registrován: 25 črc 2013, 20:53
Reputation: 7
Kontaktovat uživatele:

Re: Obchodní mapa,Flagy??

#6 Příspěvekod Hanakocz » 18 úno 2017, 13:57

https://worldguard.enginehub.org/en/latest/blacklist/

V hlavním configu pak je toto:

Kód: Vybrat vše

blacklist:
    use-as-whitelist: false

Musíš to přepsat na true. POKUD nechceš ale stejné chování pro celý server, v dané složce worldu (kde jsi našel ten daný blacklist, např. WorldGuard/worlds/world/blacklist.txt), je i config pro daný svět. Mělo by tam fungovat to, že tam tuto danou část vkopíruješ místo {}, co tam je, a pak by to mělo fungovat jen pro ten daný svět.
Industry 2.0 -> 1.7.10 GregTech6 server. Pro připojení stačí napsat.
Člen ligy pro aktualizaci serverů na novější verze a rozšíření modovaného MC.
Discord FH : http://discord.fakaheda.eu/ (sem psát pokud chcete poradit s MC mody akutně)

5m0k3_CZ
Příspěvky: 14
Registrován: 01 črc 2013, 15:11
Reputation: 0

Re: Obchodní mapa,Flagy??

#7 Příspěvekod 5m0k3_CZ » 19 úno 2017, 21:57

Hanakocz píše:https://worldguard.enginehub.org/en/latest/blacklist/

V hlavním configu pak je toto:

Kód: Vybrat vše

blacklist:
    use-as-whitelist: false

Musíš to přepsat na true. POKUD nechceš ale stejné chování pro celý server, v dané složce worldu (kde jsi našel ten daný blacklist, např. WorldGuard/worlds/world/blacklist.txt), je i config pro daný svět. Mělo by tam fungovat to, že tam tuto danou část vkopíruješ místo {}, co tam je, a pak by to mělo fungovat jen pro ten daný svět.



Díky moc, jen malou připomínku: Nevíš jak zakázat všechny blocky v tom blacklistu krom truhly a cedulky? Co jsem koukal musel bych vypisovat block po blocku do blacklistu :(

Uživatelský avatar
nejento
Příspěvky: 9815
Registrován: 28 lis 2011, 14:09
Reputation: 55
Kontaktovat uživatele:

Re: Obchodní mapa,Flagy??

#8 Příspěvekod nejento » 19 úno 2017, 23:40

Jakmile nastavíš ten blacklist, jako whitelist tím nastavením na true, bude to fungovat tak, že jenom to, co tam napíšeš, tak s tím bude dovoleno manipulovat.
Obrázek

Obrázek Přidejte se ke komunitě zákazníků na FakaHeda.eu Discord! Poznejte nové lidi nebo vyřešte svůj technický problém živě: http://discord.fakaheda.eu/

5m0k3_CZ
Příspěvky: 14
Registrován: 01 črc 2013, 15:11
Reputation: 0

Re: Obchodní mapa,Flagy??

#9 Příspěvekod 5m0k3_CZ » 20 úno 2017, 00:27

Byl by někdo tak hodný a udělal mi ten config toho blacklistu? Potřebuju povolit ty cedulky a truhly... Vše ostatní zakázat. Na serveru mám region vytvořený a pokládání a ničení blocků přes flagy deaktivováno. Jen to povolení mi nějak nefunguje. Děkuju


Zpět na „Minecraft, Tekkit“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 164 hostů