nelze se připojit

Technická podpora k herním serverům Minecraft a Tekkit
Message
Autor
domingess12
Příspěvky: 1
Registrován: 13 led 2017, 16:37
Reputation: 0

nelze se připojit

#1 Příspěvekod domingess12 » 13 led 2017, 16:44

[b]Server:82.208.17.85:2707

Zdravím mám potvrzené elulu server je online a momentálně mi to píše - Přihlášení se nezdařilo :(zkuste restartovat hru) už jsem jí restartoval tak 3x a stále to nejde nemohu se tam připojit já ani můj kámoš a vkonozli mi to ukazuje

[14:33:18] [Server thread/INFO]: com.mojang.authlib.GameProfile@6b8307ee[id=<null>,name=The_Doctor,properties={},legacy=false] (/94.113.190.13:51621) lost connection: Disconnected


[14:27:52] [Server thread/INFO]: com.mojang.authlib.GameProfile@4f0c9799[id=<null>,name=bmwcraft,properties={},legacy=false] (/94.113.188.67:63078) lost connection: Disconnected



ve whitlistu jsme oba napsaní :/

Uživatelský avatar
pitilon@seznam.cz
Příspěvky: 3999
Registrován: 16 lis 2014, 06:32
Reputation: 57
Kontaktovat uživatele:

Re: nelze se připojit

#2 Příspěvekod pitilon@seznam.cz » 13 led 2017, 17:38

No, jindy bych doporučil přes server.prop. ale u nich když neví co to je tak doporučuji spíše CP..
Vypni server, jdi do nastavení serveru> základní nastavení> Online mod dejte na false..

(znamená to, že server je na online-mode=true tedy jen pro originální hráče a vy máte nejspíše warez tak to musíte přepnout)
Obrázek
Ať už si lidé myslí cokoli cokoli dělají nebo říkají neberte osobně. Názory druhých odpovídají tomu čemu tito lidé věří a proto ať si o vás myslí cokoli ve skutečnosti se vás to netýká. Vždy to vypovídá jen a jen o nich.
Není hanba být zabit cheaterem, ale cheatovat a být zabit.
Nejsem nerozumný. Jen nemám ten samý rozum jako vy.

Obrázek
FH Discord: http://discord.fakaheda.eu/

Uživatelský avatar
Hanakocz
Příspěvky: 3228
Věk: 32
Registrován: 25 črc 2013, 20:53
Reputation: 7
Kontaktovat uživatele:

Re: nelze se připojit

#3 Příspěvekod Hanakocz » 13 led 2017, 17:59

...nebo to chce použít newarez launcher, kterému bude správně fungovat přidělování tokenů od Mojangu. (pozor, i když máte MC koupený, tak použitím špatného launcheru to může blbnout!)

Pokud přepnete na online=false, tak i přes to, že máte whitelist, se vystavujete možné krádeži postav na serveru, a když na takové postavě bude OP, server vám nenechavci zničí. Velmi se doporučuje ponechat online=true a tudíž umožnit přístup jen unikátním hráčům s koupenou hrou, v tu chvíli krádež účtu na serveru nehrozí (nebo je aspoň šance k něčemu takovému prakticky nulová, pokud dodržujete standardní bezpečnost MC účtu - složitost hesla, nezveřejňování e-mailu, na který účet je, atd)

V případě vypnutí online funkce je nutné právě buď počítat s krádežemi účtů, nebo si na server naplácat tunu pluginů na ochranu, které avšak nikdy nejsou dokonalým řešením a pro začátečníka může být problematické se o ně starat. (což teoreticky lze tady na foru řešit, ale....)
Industry 2.0 -> 1.7.10 GregTech6 server. Pro připojení stačí napsat.
Člen ligy pro aktualizaci serverů na novější verze a rozšíření modovaného MC.
Discord FH : http://discord.fakaheda.eu/ (sem psát pokud chcete poradit s MC mody akutně)

Uživatelský avatar
pitilon@seznam.cz
Příspěvky: 3999
Registrován: 16 lis 2014, 06:32
Reputation: 57
Kontaktovat uživatele:

Re: nelze se připojit

#4 Příspěvekod pitilon@seznam.cz » 13 led 2017, 18:16

Přidal si mě na skype kde jsem mu vše udělal a přidal i to co potřeboval.
Obrázek
Ať už si lidé myslí cokoli cokoli dělají nebo říkají neberte osobně. Názory druhých odpovídají tomu čemu tito lidé věří a proto ať si o vás myslí cokoli ve skutečnosti se vás to netýká. Vždy to vypovídá jen a jen o nich.
Není hanba být zabit cheaterem, ale cheatovat a být zabit.
Nejsem nerozumný. Jen nemám ten samý rozum jako vy.

Obrázek
FH Discord: http://discord.fakaheda.eu/


Zpět na „Minecraft, Tekkit“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 52 hostů