Hledáme frontenďáka - Herní portál Hexagon Community

Pokec o čemkoliv ostatním
Message
Autor
Uživatelský avatar
Haxedus
Příspěvky: 126
Registrován: 14 pro 2012, 17:31
Reputation: 10
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Hledáme frontenďáka - Herní portál Hexagon Community

#1 Příspěvekod Haxedus » 05 lis 2017, 20:12

Obrázek

Pro multigamingový herní portál Hexagon Community sháníme kolegu webového vývojáře - prioritně frontend. Veškeré zadání jsou podložené grafickými návrhy.

"Jsme tým lidí, kteří vědí, co dělají. Studenti i pracujicí lidé s dlouhodobou praxí ve svých oborech, ve kterých se dennodenně neustále zdokonalujeme. Máme rádi výzvy a nemáme žádné limity."

Co od tebe očekáváme?
• Již dosažený věk 18 let (možnost vyjímek pouze vyjímečně, po domluvě)
• Chuť neustále se zdokonalovat.
• Týmovou spolupráci.
• Časovou flexibilitu.

Je třeba podotknout, že jsme ještě stále neziskovka (VIP systém, stejně jako další služby abychom toto mohli změnit, budeme teprve zavádět). Což se může i díky tobě, a tvému vloženému úsilí do tohoto projektu, změnit, abychom mohli neustále bezstarostně zlepšovat kvalitu veškerých námi poskytovaných služeb. Nabídka je tedy mířená spíše pro studenty jakožto volnočasová záležitost s možnosti získání praxe a rozšíření obzorů.

Co můžeme nabídnout?
• Ve velice blízké budoucnosti možnost náležitého finančního ohodnocení. Vše se bude odvíjet, jak již bylo zmíněno, od tvého případného vloženého úsilí do projektu.
• V případě podílení se na vývoji služeb, jejichž primární záměr je především pravidelný zisk, tu je možnost procentuálního profitu z tržeb po celou dobu spolupráce - spíše pro backendery.
• Vlivná pozice v nejrychleji rostoucím herním portálu v České republice.
• Pevné, stabilní a neustále progresivní zázemí.
• Přátelský a komunikativní kolektiv.
• Možnost získání praxe a rozšíření si svých obzorů.
... a mnohem více!

V týmu už máme dva kolegy programátory, z toho se jeden zaměřuje na frontend a druhý ovládá vesměs vše na velice vysoké úrovni - nicméně to není jeho hlavní náplní práce u nás, tudíž na nic nebudeš sám. Práce tady máme požehnaně, ale nepotrpíme si na nějakých přísných deadlinech.

Pozn.: Na http://www.hexcom.cz využíváme framework Foundation, a znalost XY Grid je obrovskou výhodou pro usnadnění práce. Není však povinnost znalost či využití tohoto frameworku.

Zájemci nás neváhejte kontaktovat na: info@hexcom.cz

V emailu nezapomeň zmínit důležité údaje, jako jsou jméno a příjmení, datum narození, zpětný kontakt a i tvoje vědomosti či případné zkušenosti. Rozhodně nám také napiš něco o sobě. Upřednostňujeme vše vlastními slovy před CV.

Těšíme se na vás!

http://www.hexcom.cz | ...více než herní portál.

Obrázek

Zpět na „Off topic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Baidu [Spider] a 3 hosti