Hledám místo v AT

Pokec o čemkoliv ostatním
Message
Autor
apik007
Příspěvky: 81
Registrován: 03 dub 2014, 13:44
Reputation: 0

Hledám místo v AT

#1 Příspěvekod apik007 » 26 srp 2017, 18:54

Ahoj,
hledám místo v AdminTeamu na kterémkoliv survival serveru , kde je alespoň trochu hráčů online (nechci být na serveru sám, jsem raději, když je tam rušno a je furt s kým kecat).
Ucházel bych se o pozici PluginMastera/Developera.

A něco o mě?
První zkušenosti se serverem jsem měl na serveru NetCraft (2 generace, tehdy pod nickem alext97 - skin, server se dostal do TOP příček serevrů v CZ/SK komunitě. Druhá generace byla už slabší, jelikož po delší pauze došlo k tomu, že můj vliv na hráče a spadl a já neměl prostředky na tak velký server - předtím se mi server ze 75% zaplatil sám a na udržovací kredity jsem měl). První server jsem měl cca rok a půl, druhý 2.
Od roku 2015 jsem se začal věnovat vytvářením vlastních pluginů (nejdříve pro server, kde jsem byl admin, později i pro Spigot). Nyní už mám přes 3 veřejné projekty a mojí vlajkovou lodí je plugin Bank : https://www.spigotmc.org/resources/bank.34452/
Dále jsem byl v AT na podobných pozicích na několika serverech: Majnkraft.sk, BloxMania (tam jsem se věnoval zejména bezpečnosti na serveru, řešil jsem i případ ohledně Kraftmanna v březnu ), nespočet serverů s postem Admin/Moderátor. Ucházel jsem se i o post Developera na serveru StyleCraft, ale vzhledem k problematické komunikaci s majitelem (vyřízení první schůzky trvalo asi měsíc a půl ke druhé ani nedošlo), jsem to vzdal.

Co za to chci?
Vůbec nic. Resp. ne nic konkrétního (pokud po mě někdo nebude chtít velký plugin, stačí mi prostě dobrý kolektiv).

Pokud máte zájem a hledáte někoho, kdo má nějaký ten pátek zkušenosti a nemá problém komunikovat na Skype / TS3, zanechte zde komentář s IP a nějakým kontaktem.

Děkuji,
apik007
Obrázek
WEB:http://www.netcraft.4fan.cz
Poradil jsem vám? Karma potěší!
Vyzkoušejte minecraft server NetCraft!

Uživatelský avatar
variodriver
Příspěvky: 1160
Věk: 13
Registrován: 08 lis 2015, 00:04
Reputation: 25
Bydliště: localhost
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám místo v AT

#2 Příspěvekod variodriver » 27 srp 2017, 14:51

Takže ti jde jen o práva když chceš na jakýkoliv server a ne pomoct nějakému konkretnímu?
Obrázek
ObrázekObrázek

apik007
Příspěvky: 81
Registrován: 03 dub 2014, 13:44
Reputation: 0

Re: Hledám místo v AT

#3 Příspěvekod apik007 » 27 srp 2017, 22:53

O práva? Promiň, ale nejsem malé dítě, co se žene bezmezně za právy. Narozdíl od většiny "adminů" neberu pozici v AT jako "odměnu" a stylu "dělej si co chceš", ale jako určité poslání a funkci, která má svá pravidla a hlavně má sloužit serveru, ne osobě, která to dělá. Důvod toho, proč jde člověk do AT by podle mě neměl být ten, že bude mít práva a bude si moct dělat co chce, ale měl by to dělat proto, že ho to baví a že tím někomu pomůže. Samozřejmě chápu, že za to dostává nějakou formu odměny (někde je to v podobě práv, někdy zase třeba formou herní měny).
Netuším, co bych měl z toho, že budu ve svém volném čase dělat něco zdarma pro server pouze za účelem toho, že budu mít práva. Jde mi pouze o to, že si myslím, že bych mohl někde pomoct, ale neorientuji se v seznamu serverů tak, abych věděl, který konkrétně o to má zájem. Servery moc často nestřídám, resp. vždy jsem vydržel docela slušnou dobu.
Dělám to proto, že mě to baví - nastavování pluginů, hledání řešení určitých situací, dělání vlastních pluginů ... ale na to potřebuji určitou motivaci a prostředí, kde to jde realizovat. Pokud by mi šlo o práva, mohu si založit vlastní server, kde mám práv až až, a nebo zůstat na serveru, kde momentálně jsem.
Docela mě mrzí, že to někdo takto chápe. Myslel jsem, že to bude mít pozitvnější efekt, vzhledem k tomu, že pozice jako je tato většinou naopak bývají placené ze strany serveru a uchazeči o tuto pozici tam určitě nechodí za úšelem "pomoct konkrétnímu serveru".
Ještě nikdy jsem nebyl v AT z toho důvodu, abych si tam "užíval práva". Práva jsem použil převážně k tomu, abych tam něco změnil (k lepšímu). Navíc popravdě nevím, k čemu by mi práva byly, vzhledem k tomu, že do hry stejně zasahovat nemůžeš (nebo můžeš, ale bylo by to víc než neetické) a jiné využití (kromě teda těch čistých důvodů) nevidím.
Jde mi prostě o to být na serveru, který má pohodový kolektiv, má survival zaměření (s minigames servery nemám zkušenosti) a má nějaký potenciál (resp. majitel na něj nekašle - také jsem zažil a to pak člověk neví, co má dělat). Důvod je ten, že mě baví dělat již výše zmíněné věci a samozřejmě že mi více vyhovuje, když tam i někdo chodí, logicky.
Víc ti asi na obhajobu říct nemůžu. Já doufám, že nyní si už rozumíme a nevěděl jsem ani, co ti k tomu mám napsat. Docela mě zaskočilo, že by to mohl někdo brát i takto. Jestli jsem tě ani nyní nepřesvědčil, že mé úmysly jsou nanejvíc čestné, tak už netuším jak jinak ti to dokázat, podle mě bys v tom případě nemohl sehnat žádného člena AT.

Děkuji,
apik007
Obrázek
WEB:http://www.netcraft.4fan.cz
Poradil jsem vám? Karma potěší!
Vyzkoušejte minecraft server NetCraft!

Uživatelský avatar
variodriver
Příspěvky: 1160
Věk: 13
Registrován: 08 lis 2015, 00:04
Reputation: 25
Bydliště: localhost
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám místo v AT

#4 Příspěvekod variodriver » 27 srp 2017, 23:30

Pokud je to tak, tak se omlouvám že jsem to špatně pochopil O_O
Obrázek
ObrázekObrázek


Zpět na „Off topic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů