Shazování serverů na Tekkit Classic

Pokec o čemkoliv ostatním
Message
Autor
M0faZza
Příspěvky: 1
Registrován: 25 črc 2017, 19:41
Reputation: 0

Shazování serverů na Tekkit Classic

#1 Příspěvekod M0faZza » 31 črc 2017, 19:42

Chtěli bychom upozornit na Majitele serveru Shattrath a EasyCraft, který shazuje servery, aby neměl konkurenci.
Přijde k Vám na server, napíše, že uvidíte kouzlo, a pokud ho nezabanujete vytvoří obvod, kterým Vám zabuguje celý server - tím pádem budete nuceni Reinstalovat celý server od znova.
Ban Vám na dlouho taky nepomůže, protože si změní IP a napojí se znova, je to jen chvilkové řešení.
Další bonus - log, který vyfotíte a pošlete přímo Fakahedě kde je jasně vidět, že daný AcetonCZE použil obvod na zabugování serveru, Vám nepomůže.
Proto Vás chci varovat aspoň zde.
Přiložím i screeny chatu mého člena A-Teamu s panem Acetonem.
http://www.imagehosting.cz/?v=1ysy.png
http://www.imagehosting.cz/?v=2zyz.png

Xbone414
Příspěvky: 31
Registrován: 22 čer 2013, 21:51
Reputation: 2

Re: Shazování serverů na Tekkit Classic

#2 Příspěvekod Xbone414 » 31 črc 2017, 21:38

Další ubrečený uživatel, který si založil server na x let starou verzi MC, ještě k tomu modovaný server na Tekkit Classic a brečí, že ho neumí korektně nastavit. :lol: Stačí si přitom na google zadat "tekkit classic bugs", ale přeci si nebudu zjišťovat nic o serveru, který zakládám, raději přijdu na forum brečet a házet vinu na jiné..

xXSniperXx
Příspěvky: 1
Registrován: 31 črc 2017, 22:24
Reputation: 1

Re: Shazování serverů na Tekkit Classic

#3 Příspěvekod xXSniperXx » 31 črc 2017, 23:28

Nechápu lidi co si sem dávají takovéhle příspěvky... :| Většina bugů jde omezit tak aby ti tam s tím lidi nedělali bordel... A jestli je neznáš tak vždy najdeš něco kde se to řeší nebo o tom někdo něco říkal... Ale jestli jsi línej si to hledat tak tu pak ale nebreč že ti někdo shazuje server a tak... Protože jestli ty jsi neochotný se starat o to aby tam ty bugy nebyly tak to je pak jenom tvá vina že ti tam hráči dělají kravinky s obvodama atd...
Když si děláš server tak musíš počítat s tím že tam nějaké chyby určitě budou... Nikdy neni server bezchybný :D
Ale vážně si sem nedávejte tyhle příspěvky co jsou vlastně o ničem... Protože bugy na Tekkit Classic serveru jsou takové že vše se dá vyřešit ...
A také bych se chtěl zeptat jak může být AcetonCZE nejřešenější na celém foru ?? Když tu o něm nevidím žadný příspěvek.... Jen ten od tebe a pak tu je jeden podle mě dost starý... Takže mi prosím vysvětli kde jsou všechny ty příspěvky o něm jak tu soustavně níčí servery ... :D Podle všeho jsi zatím asi jediný co si tu na něj takhle stěžuje :D Přitom nedělá nic zavážného podle mě... To že tam máš chyby není vina nikoho z nás ... Jen tvoje že to neopravíš :D

Uživatelský avatar
variodriver
Příspěvky: 1160
Věk: 13
Registrován: 08 lis 2015, 00:04
Reputation: 25
Bydliště: localhost
Kontaktovat uživatele:

Re: Shazování serverů na Tekkit Classic

#4 Příspěvekod variodriver » 01 srp 2017, 11:10

Špatná sekce, patří do OffTopicu. A proč reinstalovat server? Můžeš si přes FH Control Panel nahrát zálohu
Obrázek
ObrázekObrázek

maxikcz
Příspěvky: 34
Registrován: 28 lis 2016, 20:11
Reputation: -2

Re: Shazování serverů na Tekkit Classic

#5 Příspěvekod maxikcz » 01 srp 2017, 11:59

To co tu píšete , je nesmysl , je ale pravda že je Tekkit Classic plný bugů a všechno se dá vyřešit ano! Programováním pluginů v Javě !
To ale nezajímá někoho , kdo začíná každý má právo začít z Tekkit serverem a opravit si bugy. :)
A přijít na to sám a né že nějakej idiotek , tady vyhrožuje. Zde dávám screen , jak jsem ještě vlastnil server a shodil mi ho. ACETONCZE. zde máte další důkaz.
https://media.discordapp.net/attachments/254998425286737930/257573339533541377/EH.jpg?width=624&height=468
i když jsem mu neposílal IP , i když jsem mu nebral hráče , i když jsem ho neprovokoval nic. tak mě stejně shodil jen kvůli tomu že ke mě chodilo jen pár hráčů hrát , jako na nový server.

btw.A jestli budete psát nějaké nesmysly o tom že si to neumí ochránit , zkuste si to sami a uvidíte jak je to náročné , už se naučil dost bugů opravit , ale dost bugů musí přeprogramovat. :)

a ještě btw.xxSniperxx ani netušíš , co to znamená opravit .To jsou 4 roky dlouhé práce a čumění do monitoru. Nikoho nezajímají novější modpacky , jsou taky plné bugů jen díky modu ProjectE tzv. Equivalent Exchange , takže Tekkit Legends se taky nedá opravit bez naprogramování vlastního fixpack pluginu :D
Vsadil bych se , že by tu bylo tolik důkazů , kolik lidem on shodil server , jenže jsou to jen děti které do toho tu pěti stovku dají :)

Xbone414
Příspěvky: 31
Registrován: 22 čer 2013, 21:51
Reputation: 2

Re: Shazování serverů na Tekkit Classic

#6 Příspěvekod Xbone414 » 01 srp 2017, 14:46

A jakpak asi přišel AcetonCZE na ty bugy he? No nebudu vás dlouho napínat, bylo to tak, že na jeho serveru to někdo zkoušel a on si musel všechny tyto chyby opravit, každému stejnou měnou, máš to to samé jako s podnikáním, myslíš, že ti konkurence dá s radostí recepty a know-how, aby jste jim kradli kšefty? Nikoliv! :)

maxikcz
Příspěvky: 34
Registrován: 28 lis 2016, 20:11
Reputation: -2

Re: Shazování serverů na Tekkit Classic

#7 Příspěvekod maxikcz » 01 srp 2017, 15:12

Nikdo se tě na recepty neptal, ty mi jsou víš kde na to si přijdu sám stačí se mrknout na tuhle stránku a mám to. :D http://forums.technicpack.net/topic/545 ... vent-them/
Každej si to má udělat v klidu a pohodlí. :lol:
Né jak trotl, ho shodit a zhoršit tak situaci , tomu danému člověku. + tady se řeší úplně jiná věc . Proč shazuje servery ? má z toho pobavení asi jo co ? když tam člověk pár hodin dře a staví. Na co ? proč ? ptám se.

Uživatelský avatar
variodriver
Příspěvky: 1160
Věk: 13
Registrován: 08 lis 2015, 00:04
Reputation: 25
Bydliště: localhost
Kontaktovat uživatele:

Re: Shazování serverů na Tekkit Classic

#8 Příspěvekod variodriver » 01 srp 2017, 16:52

Ti dva lidi s pěti účtama tady :lol:
Obrázek
ObrázekObrázek

maxikcz
Příspěvky: 34
Registrován: 28 lis 2016, 20:11
Reputation: -2

Re: Shazování serverů na Tekkit Classic

#9 Příspěvekod maxikcz » 01 srp 2017, 22:01

takhle se najde ubožák kterej ještě + ti dává "-" na reputaci aby byl důležitej :D
a ještě účty.
btw. Xbone = AcetonCZE :D , proto ho tak "brání" :D , bůhví kolik má účtů , no dámy a pánové nemám slov. Shazuje servery a ještě se dělá důležitej.

Xbone414
Příspěvky: 31
Registrován: 22 čer 2013, 21:51
Reputation: 2

Re: Shazování serverů na Tekkit Classic

#10 Příspěvekod Xbone414 » 01 srp 2017, 22:18

Ano, Xbone414 je starý účet, ostatní účty jsou logicky členové admin teamu serveru, kde se kdo prosím tě dělá důležitej, to bych rád věděl, to že si neumíš nastavit server je pouze a jen tvoje vlastní neschopnost, pokud něco neumím, tak se do toho neseru, a nebo počítám s tím, že když to neumím, nedopadne to zrovna dle mého gusta, ale něco neumět a pak veřejně brečet a kopat kolem sebe a veškerou vinu házet na jiné, to je ubohost, já jsem si ty bugy nevymyslel, je to veřejně známá záležitost modpacku, kterou si buď ošetříš, nebo zaplačeš, na google máš dokonce vypsaný seznam i s potřebnými fixy, není třeba umět žádné znalosti javy, jelikož veškeré věci jsou již fixnuté fixpatchema, které můžeš najít na googlu, nebo stačí přepsat hodnoty "true, false" v konfiguraci jednotlivých modů, to že jsi neschopnej čtení a porozumění textu je tvůj vlastní nedostatek, veškeré materiály jsou veřejně dostupné a nevyžaduje to znalosti programování, pouze základní znalosti anglického jazyka... Takže tak, zatím se docela bavím, prosím další ubrečený příspěvěk, jak vám někdo údajně "shazuje" server, nejlépe já ;)
btw. k tvému příspěvku ještě asi je logické, že budu bránit sám sebe, nenechám se přece urážet od lidí, kteří neumí použít vyhledávač, aby si zjistily cokoliv o věci, kterou se hodlají zabývat.


Zpět na „Off topic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů