Zvukovka

Pokec o čemkoliv ostatním
Message
Autor
Uživatelský avatar
Newlik
Příspěvky: 33
Registrován: 10 kvě 2017, 14:12
Reputation: 3

Zvukovka

#1 Příspěvekod Newlik » 13 črc 2017, 12:29

Dobrý deň,

chcem sa opýtať vyzná sa tu niekto do zvukoviek? Neviem či mi odchádzá alebo prečo (notebook) ked som na TS, tak proste sa mi vypne, ale nie ako tak ale proste ako keby nefungovala len pre TS proste blbne. Ked idem do nastavení dám vypnúť zapnúť, podarí sa mi to spustiť funguje to tak 2-3 min niekedy aj hodinu a zrazu sa vypne.
Hudba na youtube mi ide vpohode, ale napríklad aj to má niekde vplyv, idem na ts začnem hovoriť, pustím si hudbu a vypne sa mi celý zvuk aj mikrofon všetko na TS3.. Nechápem tomu, čím to môže byť?
Ako by sa stalo.

Obrázek

Uživatelský avatar
nejento
Příspěvky: 9815
Registrován: 28 lis 2011, 14:09
Reputation: 55
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvukovka

#2 Příspěvekod nejento » 13 črc 2017, 16:08

To nezní jako problém se zvukovou kartou a zvlášť ne v případě notebooku, kdy jde o integrovanou záležitost. Spíš nějaký update, který ti mohl nějakým způsobem rozhodit ovladače, nebo třeba samotný update těch ovladačů. Zkusse podívat do správce zařízení, který najdeš v nastavení a tam třeba použít starší verzi zvukových ovladačů, případně vyhledat aktualizace.
Obrázek

Obrázek Přidejte se ke komunitě zákazníků na FakaHeda.eu Discord! Poznejte nové lidi nebo vyřešte svůj technický problém živě: http://discord.fakaheda.eu/

Uživatelský avatar
Newlik
Příspěvky: 33
Registrován: 10 kvě 2017, 14:12
Reputation: 3

Re: Zvukovka

#3 Příspěvekod Newlik » 14 črc 2017, 09:53

Okay, po reinstalaci ovladača to jde. Zajimavé že predtým po reinstalaaci ovladača co nešlo :d
Ako by sa stalo.

Obrázek


Zpět na „Off topic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů