Další podvodný server, kde kradou účty, banovat preventivně.

Pokec o čemkoliv ostatním
Message
Autor
Kraftmann
Příspěvky: 31
Věk: 22
Registrován: 19 pro 2016, 18:22
Reputation: -15
Bydliště: Liberecký kraj

Re: Další podvodný server, kde kradou účty, banovat preventivně.

#41 Příspěvekod Kraftmann » 20 čer 2017, 19:32

Jo_Do píše:Je to hra. Tohle není souboj mafie o nadvládu nad místní čtvrtí, proboha. Běž s takovým kriminálním chováním do háje.


To sice není, ale boj o kredity ano. Čim víc mám lidí, tim víc jich mám(kreditů) a už mám pár lidí, co jsou odemě ochotni si kredity koupit. Btw. ty znáš film Gomorra? Pokud ano(jak vidím tvé komentáře), tak se chci jen zeptat, nevíš, kdy vydají 3 sérii a co Ciro Di Marzio a jeho osud? Bude s Gennarem Savastanem? :D
Přílohy
158584434_5dbdf2.jpg
158584434_5dbdf2.jpg (25.54 KiB) Zobrazeno 4895 x

NEZNAMY
Příspěvky: 717
Věk: 25
Registrován: 31 kvě 2013, 20:00
Reputation: 23
Kontaktovat uživatele:

Re: Další podvodný server, kde kradou účty, banovat preventivně.

#42 Příspěvekod NEZNAMY » 20 čer 2017, 20:47

"Čím viac hráčov tým viac kreditov"
O dôvod viac robiť to, z čoho si obvinený, no nie ?

Uživatelský avatar
Arcas
Příspěvky: 1406
Věk: 25
Registrován: 13 bře 2012, 19:15
Reputation: 0

Re: Další podvodný server, kde kradou účty, banovat preventivně.

#43 Příspěvekod Arcas » 21 čer 2017, 15:03

Zde je opravdu nutné potvrdit, že jediný, kdo může skrze chybu v AuthMe vidět heslo, je správce serveru - ten, který má přístup do konzole. A pokud se dva lidé náhodou přepojili na Kraftmanii a poté se nemohli přihlásit, je to velice divná náhoda. A to nemluvím o tom BANu za vulgární heslo...

Víc jsem k tomu napsal na https://www.facebook.com/CzechCraftEu/p ... 5756855181
Čeština a jiné jazyky jsou Freeware, ale ne Opensource!!! To znamená, že s nimi můžete nakládat jak chcete, ale nesmíte je upravovat...

// no comment

Uranus-Portal.com
Obrázek

Jo_Do
Příspěvky: 258
Registrován: 24 čer 2016, 20:57
Reputation: 7
Kontaktovat uživatele:

Re: Další podvodný server, kde kradou účty, banovat preventivně.

#44 Příspěvekod Jo_Do » 31 črc 2017, 22:07

Pozor, další velmi nebezpečný blázen.
Chodí na servery nadávat a provokovat a tím se "baví."
Totální psychopat, píše slovensky.
Mění si IP v rozsahu 90.64.x.x
Byl u mě pod nicky:
Medryx 90.64.41.255
Tracert8132 90.64.19.0
Medryxanek 153.228.240.121
a IP 75.82.91.99, která je ale zahraniční, nebo proxy, takže se s tím nedostal dál.
Doporučil bych preventivní ip range ban.

Uživatelský avatar
Hanakocz
Příspěvky: 3228
Věk: 32
Registrován: 25 črc 2013, 20:53
Reputation: 7
Kontaktovat uživatele:

Re: Další podvodný server, kde kradou účty, banovat preventivně.

#45 Příspěvekod Hanakocz » 25 srp 2017, 06:36

hehe....bezpečnost, right....bez komentáře :mrgreen:
Industry 2.0 -> 1.7.10 GregTech6 server. Pro připojení stačí napsat.
Člen ligy pro aktualizaci serverů na novější verze a rozšíření modovaného MC.
Discord FH : http://discord.fakaheda.eu/ (sem psát pokud chcete poradit s MC mody akutně)

Jo_Do
Příspěvky: 258
Registrován: 24 čer 2016, 20:57
Reputation: 7
Kontaktovat uživatele:

Re: Další podvodný server, kde kradou účty, banovat preventivně.

#46 Příspěvekod Jo_Do » 25 srp 2017, 15:40

Pokusím se toto zašifrované esenciálně existencionální poselství pravdy přeložit do běžné češtiny.
Mimochodem, zvládnou to jen mimořádně inteligentní jedinci, takže to bude výzva i pro mě.
Tedy, já si myslím, ..... žeeeee, ...., básník nám chtěl tímto naznačit, žeeeeee, ....... tedyyyyy, nám chtěl říct hmmmmmm. To bude tedy oříšek.
(Po několika dnech intenzívního myšlení a pár neúspěšných pokusech to zalgoritmovat)

Už to mám! Básník nám chtěl říct, Zapni si online=true, protože jinak budeš muset zabanovat půlku Slovenska!
Díky Hanako, změnil jsi můj život.

MrApik
Příspěvky: 11
Věk: 26
Registrován: 22 bře 2017, 09:36
Reputation: 3

Re: Další podvodný server, kde kradou účty, banovat preventivně.

#47 Příspěvekod MrApik » 26 srp 2017, 18:05

Dobrý den,
možná mě zde neznáte, server jsem zde posílal mezi prvními a řekl bych, že od té doby se leccos změnilo.
Na server jsme po určitou dobu dosadili našeho člověka do AT, co měl za úkol vše kontrolovat, zajišťovat důkazy přímo z první ruky (takže nemohl Kraftmann popřít jejich autentičnost). Chvíli mi i trvalo, než jsem ho ve finále přesvědčil, že nejsem ten, kdo si myslel že jsem. Důkazy byly zaslány ihned na podporu FakaHedy, přičemž v jejich kompetenci není libovolně server zavřít, či zrušit, proto pouze zajišťovala soubory logs v případě, že by to někdo chtěl řoušit nějakou tvrdší cestou (vzhledem k tomu, že jde o porušení několika zákonů a některé účty, které byly odcizeny, měly status VIP či jiné prémiové funkce, klasický pishing).
Podařilo se mi také získat za menší vyjednávání alespoň jeden účet s rankem na nejmenovaném serveru (předáno pravému majiteli a doporučeno, aby si bezprostředně změnil heslo).
Po vyjednávání došlo také k tomu, že majitel byl donucen k přiznání a k nápravě, která byla zkontrolována. Stále jsme měli po celou dobu zadní vrátka k tomu, abychom mohli ověřit pravdivost jeho tvrzení, že k nápravě opravdu došlo a FakaHeda si stále stahovala logs.
Přes oficiální účet samozřejmě docházelo k neustálému kontrolování mého účtu ze strany Kraftmanna, ovšem na mém druhém účtu nebyla postřehnuta za tu dobu žádná diskuse ohledně účtů.
Abych se vrátil zpět k věci, dnes již není majitelem serveru (alespoň podle toho, co je vidět u něj na serveru) Kraftmann, ale někdo jiný. Vzhledem k tomu, že Residence na serveru nefunguje, je server v dost dezolátním stavu a navíc byl zapnutý online mód, tudíž počet hráčů je průměrně 0 - 1.
Také bych chtěl varovat všechny majitele serverů, že pokud se budou pokoušet některými podobnými praktikami navést si hráče na úkor ostatních serverů, jsem schopen uvolnit trochu svého volného času na to, abych to pomohl vyřešit a věc byla spravedlivě vyřešena. V době, kdy jsme měli de facto přístup ke všem právům mohlo dojít k daleko většímu haló, než ve skutečnosti došlo, ovšem nebudeme se snižovat na úroveň této tupé praktiky. Pokud někdo má informace, že se něco podobného děje, zašlete mi zprávu.

Děkuji,
apik007

Uživatelský avatar
variodriver
Příspěvky: 1160
Věk: 13
Registrován: 08 lis 2015, 00:04
Reputation: 25
Bydliště: localhost
Kontaktovat uživatele:

Re: Další podvodný server, kde kradou účty, banovat preventivně.

#48 Příspěvekod variodriver » 26 srp 2017, 18:43

Hanakocz píše:hehe....bezpečnost, right....bez komentáře :mrgreen:


Myslíš? Byl jsi někdy na mineplexu ? Poslední dobou tam mají dost problem s hackerama, a to i přesto že jsou online mod. Je to tak 1 cheater na deset poctivých hráčů. To i na českých warez serverech je ten poměr lepší dost často. Já spíš sázím na AntiCheat, proto se snažím jeden zdokonalovat, zdokonalovat a zdokonalovat. Není to stoprocentní řešení, ale spolehlivější než online mod. Navíc - Znám spousty skvělých slušných lidí co origo nemají, a znám hackery, co mají spousty origo účtů... Ale tvůj názor asi nezměním...
Obrázek
ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
pitilon@seznam.cz
Příspěvky: 3999
Registrován: 16 lis 2014, 06:32
Reputation: 57
Kontaktovat uživatele:

Re: Další podvodný server, kde kradou účty, banovat preventivně.

#49 Příspěvekod pitilon@seznam.cz » 26 srp 2017, 22:23

variodriver to je tak když hack clienty (premium) mají možnost alt účtu kde si dáš účet přepneš a hraješ :D a hlavně pokud ty alt účty zveřejňují zdarma.. A člověk pokud si hacky dobře nastaví zapne antibot jak má tak anticheat je téměř nefunkční na mineplexu..
Obrázek
Ať už si lidé myslí cokoli cokoli dělají nebo říkají neberte osobně. Názory druhých odpovídají tomu čemu tito lidé věří a proto ať si o vás myslí cokoli ve skutečnosti se vás to netýká. Vždy to vypovídá jen a jen o nich.
Není hanba být zabit cheaterem, ale cheatovat a být zabit.
Nejsem nerozumný. Jen nemám ten samý rozum jako vy.

Obrázek
FH Discord: http://discord.fakaheda.eu/

Uživatelský avatar
variodriver
Příspěvky: 1160
Věk: 13
Registrován: 08 lis 2015, 00:04
Reputation: 25
Bydliště: localhost
Kontaktovat uživatele:

Re: Další podvodný server, kde kradou účty, banovat preventivně.

#50 Příspěvekod variodriver » 27 srp 2017, 13:28

A tím se ukazuje že online mode true nezastaví špatné lidi, jen začátečníky...
Obrázek
ObrázekObrázek


Zpět na „Off topic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů