Podvodná stránka Imming.cz a její majitel Teiichi

Pokec o čemkoliv ostatním
Message
Autor
Uživatelský avatar
Haxedus
Příspěvky: 132
Registrován: 14 pro 2012, 17:31
Reputation: 10
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Podvodná stránka Imming.cz a její majitel Teiichi

#1 Příspěvekod Haxedus » 08 čer 2017, 18:57

Ahojte,

jelikož se na tomto fóře poměrně dost vyskytuje majitel stránky Imming.cz, která se specializuje na prodej kódu, webdesignu atp., tedy Teiichi - memberlist.php?mode=viewprofile&u=5955, tak jsem se rozhodl vás všechny uživatele jaksi upozornit na něho a jeho stránku. Jako příklad si můžeme vzít poměrně dost známou eSport organizaci v Česku, ECLOT. Na stránkách Imming.cz si můžeme všimnout jak se Teiichi, nebo taky jako Ikki když ještě pracoval na největším slovenském hostingu jakožto support než ho vyhodili za jeho špatné chování a nezodpovědnost, pyšní spoluprácí s touto eSport organizací a dokonce i volně prodává jejich webové stránky, s jejich logem, se vším všudy.

Obrázek

Obrázek

Někomu kdo má alespoň základní vzdělání musí přijít divné, jak takováto organizace může dopustit aby byl jejich web veřejně dostupný k prodeji za takovouto poměrně dost malou částku, i kdyby veškeré výnosy měli jít do jejich kapsy natož v tomto případě by to měli být pouhé procenta. Kde je tedy pravda? Jelikož nemám problém jakkoliv kontaktovat majitele ECLOTU, tak jsem tak učinil abych se ujistil, zda-li to majiteli příjde v pořádku.

Obrázek

A ejhle, on dokonce vůbec ani neví co Imming.cz je. Rád bych také podotkl že majitel o tomto příspěvku ví a dal mi povolení screenshot z konverzace uveřejnit zde na fóře FH.
Tím to samozřejmě nekončí, co jsme se s kolegou dívali tak 90% veškerýho nabízenýho webdesignu je kradený. Nicméně k tomu již nemám důkaz, tudíž by se jednalo o křivé obvinění. Výše zmíněný případ ale myslím stačí více než dost.

S Teiichim jsem zhruba necelý rok zpátky spolupracoval, dělal programátora na mnou vlastněným herním portálu Hexagon Community - http://www.hexcom.cz, každopádně kvůli jeho špatnému chování jsem ho musel vyhodit. Bezdůvodně slovně napadal veškeré členy mého týmu a podobně a také vím čeho je a není schopný. Když jsem s ním probíral že by se mi hodil vlastní serverlist, jakožto podprojekt portálu, tak jediné co se mi dostalo byl serverlist stahovaný ve kterém byl sotva schopný něco upravit. Pokud se taky detailně podíváme na jeho webové stránky a pár těch, které nabízí k prodeji nebo zdarma, tak už jenom některé umíštění textu a sem tam barvy vám musí přijít opravdu neprofesionální a hodíci se maximálně na známou Facebook stránku nesoucí název Grafický odpad.

To je myslím vše. Dejte si na něj prosím pozor, nepodporujte něco takového a zároveň za majitele organizace ECLOT doufám, že vše co se jich týká bude z webu co nejdříve smazáno.
Pokud máte s dotyčným špatné zkušenosti, tak se zde můžete samozřejmě také podělit.

Update: Co jsem si všiml tak ještě před publikováním byla stránka Imming.cz znepřístupněna. S tímto scénářem jsem počítal a důležité části jsem ještě předtím archivoval na stránkách Archive.org.

PS: Gramatika je moje slabá stránka, nemusíte na to prosím upozorňovat. :D

Hezký den.

Uživatelský avatar
izyy
Příspěvky: 626
Věk: 9
Registrován: 09 led 2015, 21:12
Reputation: 22
Kontaktovat uživatele:

Re: Podvodná stránka Imming.cz a její majitel Teiichi

#2 Příspěvekod izyy » 08 čer 2017, 19:32

No nič nové. Niekto kto sa na internete snaží maximálne zachovať svoju anonymitu uvádzaním falošných adries v registroch predsa nemôže byť seriózny a poctivý :D Hrozný prístup k zákazníkom horší ako k potkanovi či povýšenectvo nadovšetko patrí k jeho základným charakteristikám a vôbec sa za to nehanbí a niekedy som mal pocit že je na to dokonca ako keby aj hrdý. :D

Uživatelský avatar
Newlik
Příspěvky: 33
Registrován: 10 kvě 2017, 14:12
Reputation: 3

Re: Podvodná stránka Imming.cz a její majitel Teiichi

#3 Příspěvekod Newlik » 08 čer 2017, 19:37

Žiadná novinka, tohto pašeráka poznať na každom kroku.
Aj tak na tom Immingu sú len také podstatne hovadiny ktoré su k nevyužitiu, napríklad administrácia ktorú poskytoval
nefungovala, a v prípade že som ho kontaktoval tak sám nevedel o čo sa v tej administrácii jedná..
Takýto ľudia v živote nepokročia, a není zmysel sa snimi zapodievať. :shock: ;)
Ako by sa stalo.

Obrázek

Uživatelský avatar
izyy
Příspěvky: 626
Věk: 9
Registrován: 09 led 2015, 21:12
Reputation: 22
Kontaktovat uživatele:

Re: Podvodná stránka Imming.cz a její majitel Teiichi

#4 Příspěvekod izyy » 08 čer 2017, 19:41

V minulosti tu bol celkom často, musí mať strašne nudný život. Akoby na seba rád upútaval pozornosť no a tá zlá výchova a spôsob správania svedčia o tom že tej pozornosti zrejme dostatok ani nikdy nemal.

Uživatelský avatar
Aishak
Příspěvky: 431
Registrován: 03 čer 2014, 15:02
Reputation: 1

Re: Podvodná stránka Imming.cz a její majitel Teiichi

#5 Příspěvekod Aishak » 08 čer 2017, 19:59

Kradené weby, kradený kód. Ten kluk prakticky nic svého nevytvořil. Divím se, že jste na to nepřišli dříve. Ten jeho web imming.cz, který podle všeho údajně nebyl žádný eshop nesplňoval ani pravidla prodeje. Např. by měl mít uvedené své IČO, nějaké obchodní podmínky a další.
Vsadím se, že Teiichi napíše něco jako "ten web jsem pro ně dělal já a tak je můj a můžu s ním dělat co chci". Nope. Práce (resp. práva) vždy patří "zákazníkovi" pokud není uvedeno jinak. Práce patří tobě pouze v případě, že "zákazník" nezaplatí a tím poruší podmínky.
O tom ostatním, jako kradené šablony a nebo koupené s "licencí" pro X použití... k tomu se asi nemá cenu vyjadřovat. Každý si na to asi udělá už svůj názor.
Stačilo ten web nahlásit na ČOI nebo na jiné úřady a to by bohatě stačilo.

Uživatelský avatar
Haxedus
Příspěvky: 132
Registrován: 14 pro 2012, 17:31
Reputation: 10
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Podvodná stránka Imming.cz a její majitel Teiichi

#6 Příspěvekod Haxedus » 08 čer 2017, 20:01

Fakt jo? Já měl za to že to je váš miláček jako v době kdy se tady ukázal poprvé. Co jsem koukal tak chlapec už si dal z profilu na fóru veškeré informace, včetně toho falešného 22 letého věku. I když mu je podle všeho nějakých 16. Pěkný no, na Gamenice mu to tolerujou nebo už to taky padlo? :D

Uživatelský avatar
Aishak
Příspěvky: 431
Registrován: 03 čer 2014, 15:02
Reputation: 1

Re: Podvodná stránka Imming.cz a její majitel Teiichi

#7 Příspěvekod Aishak » 08 čer 2017, 20:02

Pokud vím tak je mu myslím teď 14 :D takže ani 16 nebo tak něco.

Uživatelský avatar
zikl
Příspěvky: 1123
Věk: 29
Registrován: 28 led 2012, 15:44
Reputation: 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Podvodná stránka Imming.cz a její majitel Teiichi

#8 Příspěvekod zikl » 08 čer 2017, 20:04

Asi tolerují http://www.gamenice.sk/

Kód: Vybrat vše

Gamenice.sk byl po dobu neurčitou odstaven, ale nebojte se!
Gamenice se znovu vrátí ve spolupráci s Imming.cz a bude mnohem lepší než kdy předtím!
ObrázekObrázek
Obrázek
Moje sestava:Seznam na CZC.CZ

Uživatelský avatar
pitilon@seznam.cz
Příspěvky: 3999
Registrován: 16 lis 2014, 06:32
Reputation: 57
Kontaktovat uživatele:

Re: Podvodná stránka Imming.cz a její majitel Teiichi

#9 Příspěvekod pitilon@seznam.cz » 08 čer 2017, 20:17

Jednou jsem mu zaplatil, nebudu říkat kolik a za co, ale když jsem po něm chtěl s tím nějakou bližší radu tak hned zase chtěl peníze na což jsem se mu z vysoka vykašlal a napsal k tomu něco, ale bylo to tak nesrozumitelné, že tomu nikdo z lidí kterých jsem se ptal (přes 5 lidí) nerozuměli.. Dodal bych tu i paypal email, ale nejspíše by mi to vymazali...
Obrázek
Ať už si lidé myslí cokoli cokoli dělají nebo říkají neberte osobně. Názory druhých odpovídají tomu čemu tito lidé věří a proto ať si o vás myslí cokoli ve skutečnosti se vás to netýká. Vždy to vypovídá jen a jen o nich.
Není hanba být zabit cheaterem, ale cheatovat a být zabit.
Nejsem nerozumný. Jen nemám ten samý rozum jako vy.

Obrázek
FH Discord: http://discord.fakaheda.eu/

Uživatelský avatar
Haxedus
Příspěvky: 132
Registrován: 14 pro 2012, 17:31
Reputation: 10
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Podvodná stránka Imming.cz a její majitel Teiichi

#10 Příspěvekod Haxedus » 08 čer 2017, 20:18

Tyjo jako vy si z toho děláte prdel a děláte jako kdybych objevil Ameriku, ale co o tom veřejně informovat ostatní neznalé a ochránit je před okradením? :D


Zpět na „Off topic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů