Nabor do A-Team

Pokec o čemkoliv ostatním
Message
Autor
Swippy09
Příspěvky: 1
Registrován: 21 kvě 2017, 11:26
Reputation: 0

Nabor do A-Team

#1 Příspěvekod Swippy09 » 21 kvě 2017, 14:10

Dobrý deň
Planujem Minecraft server na verziu 1.10.
Server sa bude volať PixelMania.
Hosting-Fakaheda
Ale je tu malý problém potrebujem schopný a skuseny A-Team.
Admina
Buildera
Helpera
Musíš ale splnať podmienky:
1.Vek 14+
2.Mať Skype,Fb...
3.Mať Minecraft
4.Vedieť príkazy
5.Vedieť stavať
Ak máš záujem tak napíš.
Naposledy upravil(a) Swippy09 dne 21 kvě 2017, 16:29, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Arcas
Příspěvky: 1406
Věk: 25
Registrován: 13 bře 2012, 19:15
Reputation: 0

Re: Nabor do A-Team

#2 Příspěvekod Arcas » 21 kvě 2017, 16:21

Jsem sice Čech, ale myslím si, že schopný a skúseny, nikoliv schopní a skusení - přece jen, shoda podmětu s přísudkem funguje i u vás, ne?

Nehledě na to - chceš vést tým a přitom nevyplodíš ani jedno rozumné souvětí...
Čeština a jiné jazyky jsou Freeware, ale ne Opensource!!! To znamená, že s nimi můžete nakládat jak chcete, ale nesmíte je upravovat...

// no comment

Uranus-Portal.com
Obrázek

Uživatelský avatar
variodriver
Příspěvky: 1160
Věk: 13
Registrován: 08 lis 2015, 00:04
Reputation: 25
Bydliště: localhost
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabor do A-Team

#3 Příspěvekod variodriver » 28 kvě 2017, 17:18

Beru. Kolik peněz nabízíš za jakou pozici? A jakou metodou budes platit?
Obrázek
ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
SamerLP
Příspěvky: 651
Registrován: 28 zář 2013, 12:55
Reputation: 3

Re: Nabor do A-Team

#4 Příspěvekod SamerLP » 28 kvě 2017, 19:24

@variodriver- nevtipkuj tu :D kto by len platil niekomu za to, že je v A-Teame. Minimálne za Admina a Helpera by ti nikto nezaplatil, pretože čo takéto robíš ťažkého? Občas v chate pomôžeš hráčom a inak vymýšľaš somariny na serveri a povyšuješ sa tým, že máš práva, admini nič iné poriadne ani nerobia, celkovo táto pozícia nikdy som jej vôbec nepochopil čo majú za úlohu, keďže pomáhať nemajú prečo na to sú helperi, jedine banovať a upozorňovať a čo iné? A za takéto niečo by mal byť niekto platený? To by nejak daný človek prerobil. Čo sa týka Builderov za túto pozíciu by sa už oplatilo niečo zaplatiť, pretože pri tejto práci sa človek aj narobí. Ale aj tak tích ktorých to baví a majú trochu času denne tak to robia aj zadarmo. Nejak mi to pripadá, že si myslíš, že sme na asi veľkých zahraničných serveroch v amerike kde možno za takéto pozície platia, ale u nás na CZ/SK toto čakať sa nedá, pretože tu ledva majiteľ uplatí server, čiže u nás tieto pozície ľudia robia skôr zo zábavy/využívajú voľný čas.

Uživatelský avatar
izyy
Příspěvky: 626
Věk: 9
Registrován: 09 led 2015, 21:12
Reputation: 22
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabor do A-Team

#5 Příspěvekod izyy » 29 kvě 2017, 19:02

@SamerLP: no ja som mával síce skôr CS servery, ale povýšeneckých adminov som nemal ;) Na všetko sa dá dohliadnuť, ideálne je vraziť trocha viac námahy pri nábore a potom už nie je problém. Žiadny z adminov nebol v konflikte s hráčmi ani sa na nich nikto nikdy nesťažoval, jednou výnimkou bol prípad kedy hráč provokoval admina pretože ho mal za takého ako ty a keď admin nereagoval ako hráč chcel tak sa doňho surovo pustil, tam už sa k tomu vyjadril aj admin ale hovoril len pravdu, takže čo aké povyšovanie? :) Dá sa to aj normálne :D A keby v tedy môžem, tak adminom nejaký ten milý bonus aj rád dám :D

Uživatelský avatar
variodriver
Příspěvky: 1160
Věk: 13
Registrován: 08 lis 2015, 00:04
Reputation: 25
Bydliště: localhost
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabor do A-Team

#6 Příspěvekod variodriver » 05 čer 2017, 21:10

SamerLP píše:@variodriver- nevtipkuj tu :D kto by len platil niekomu za to, že je v A-Teame. Minimálne za Admina a Helpera by ti nikto nezaplatil, pretože čo takéto robíš ťažkého? Občas v chate pomôžeš hráčom a inak vymýšľaš somariny na serveri a povyšuješ sa tým, že máš práva, admini nič iné poriadne ani nerobia, celkovo táto pozícia nikdy som jej vôbec nepochopil čo majú za úlohu, keďže pomáhať nemajú prečo na to sú helperi, jedine banovať a upozorňovať a čo iné? A za takéto niečo by mal byť niekto platený? To by nejak daný človek prerobil. Čo sa týka Builderov za túto pozíciu by sa už oplatilo niečo zaplatiť, pretože pri tejto práci sa človek aj narobí. Ale aj tak tích ktorých to baví a majú trochu času denne tak to robia aj zadarmo. Nejak mi to pripadá, že si myslíš, že sme na asi veľkých zahraničných serveroch v amerike kde možno za takéto pozície platia, ale u nás na CZ/SK toto čakať sa nedá, pretože tu ledva majiteľ uplatí server, čiže u nás tieto pozície ľudia robia skôr zo zábavy/využívajú voľný čas.


Víš, ale on je problém že už není čas, tudíž si musím poslední dobou pečlivěji vybírat, čemu čas dám a čemu ne
Obrázek
ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
SamerLP
Příspěvky: 651
Registrován: 28 zář 2013, 12:55
Reputation: 3

Re: Nabor do A-Team

#7 Příspěvekod SamerLP » 06 čer 2017, 23:14

Tak keď nemáš čas tak proste neprejavuj záujem. A teda keď nemáš čas ale zaplatil by ti tak by si ho zrazu mal čo? :D

Uživatelský avatar
variodriver
Příspěvky: 1160
Věk: 13
Registrován: 08 lis 2015, 00:04
Reputation: 25
Bydliště: localhost
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabor do A-Team

#8 Příspěvekod variodriver » 07 čer 2017, 14:06

SamerLP píše:Tak keď nemáš čas tak proste neprejavuj záujem. A teda keď nemáš čas ale zaplatil by ti tak by si ho zrazu mal čo? :D


Mám čas pouze na věci, na které si čas udělám :D A když dostanu jinde lepší nabídku, proč bych si dělal čas na tuto?
Obrázek
ObrázekObrázek


Zpět na „Off topic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů