Reklama

Pokec o čemkoliv ostatním
Message
Autor
Uživatelský avatar
Batalanto12345
Příspěvky: 88
Věk: 35
Registrován: 20 srp 2015, 15:59
Reputation: 0

Reklama

#1 Příspěvekod Batalanto12345 » 27 pro 2016, 22:10

IP: 82.208.17.19:27867

Dobrý den,
nevíte jak udělat aby na server chodily lidi ? :D mam všude zaplacený reklamy a nikde nikdo... jen se semtam nikdo připojí a zeptá se jestli může do AT a když řeknu že ne tak se odpojí (už ma to sere) no tak mě zajímá jak to děláte ? :D máte tu servery co maj 50 slotu a denne přes 20 lidí :D ? ják sakra ? :D

Jo_Do
Příspěvky: 258
Registrován: 24 čer 2016, 20:57
Reputation: 7
Kontaktovat uživatele:

Re: Reklama

#2 Příspěvekod Jo_Do » 27 pro 2016, 23:11

Turisti, co chtějí po pěti sekundách na serveru hned funkci a když to nedostanou, odpojí se, s tím mám sám bohaté zkušenosti, je to jak mor.

Mám takový malý skyblock, už dávno jsem o tom napsal pár článků, ale nezveřejnil jsem je, aby nevznikala panika.
Dovolil jsem si svého času udělat takové rozdělení:

1.
Turista
Připojí se, neodpoví na pozdrav, nakoukne na spawn a zmizí, protože toho má moc a musí stihnout ještě 20 serverů.

2.
Warpovač
Připojí se, opět neodpoví na pozdrav a začne psát sérii 5-10 příkazů, na které je zvyklý z miniher, či odkud. Většinou píše něco jako /warp, /warp doly, /warp pvp, /warp shop, /warp priroda, /warp vip, /warp help, /warp ? atd. když mu to nejde, po 10-20 sekundách, aniž by se na cokoli zeptal, zmizí. Ale už jsem měl i pokročilejší variantu, který napřed zkusil warpovat a když to nešlo, ohodnotil mé dílo slovy: "nejdebilnější server !!!!"

3.
Funkcionář
Jeho první otázka zní: "Je tu majitel? Máte nábor? Můžu být admin? Prooooosííííím!!!! Chci pomáhat lidem a potřebuju k tomu prefix a GM1, v ideálním případě OP!" Pokud není okamžitě uspokojen a jmenován adminem, nejpozději do minuty odchází žadonit jinam.

4.
Nefachčenko
Hráč je sice schopen dát příkaz /is, ale pak zjistí, že by musel kopat. To se mu nechce. Pak se to rozděluje na dvě větve. První, rozumnější, se prostě odpojí a jde jinam. Druhá, začně žadonit v chatu že potřebuje tohle a támhleto. Měl jsem na serveru člověka, který vydržel asi 3 dny v chatu žadonit, abych mu šel postavit farmu, protože se mu nechce kopat.
Jeho nejčastější otázkou bývá: "Kdo má (doplňte)?"

5.
Letec
Aneb vášnivý milovník aeronautiky s flyhackem, většinou to věští, že má těch cheatů podstatně víc.

6.
Hysterik
"Admine, mě nejde to a támhleto, pojď mi to udělat. Jdeš už? Nejdeš? Proč? Ale mě to NEJDEEEE!!!! Návod na spawnu? Ale já ho nemůžu NAJÍÍÍÍÍT!!!!! Pojď mi ho ukázat. Jdeš už? Nejdeš? Já na to se.u, už na to ku.va fakt nemám nervy, jděte všichni do p.ci, jdu na minihry, jde někdo se mnou?"

7.
Reklamní agentura
Přijdou na server spamovat reklamy na své servery, většinou u Hi....e.
příklad:
"All na tento server, levné VIP, je nabor do AT. Kdo jde na náš server, je tam sranda a plno special enchantů! A super A-Team! Pojd na tento Super server! Půjdete někdo pls? Půjdete někdo na server XY? Tento server neni dobry! pojdte all na IP XYZ! Chceťe ísť na dobry server? PRIPOJTE SA NABOR!!!! Kdo se pripoji dostane helpera!!!!! VIP pouze za 5O Kč! Pripojte se na tenhle server Kdo se pripoji Dostane Vip+!! Pripojte se :-) Hledáš kvalitní, upravený, RPG minecraft server? Přidej se k nám na nově otevřený server XYZ, server s vlastními classami, spelly, artefakty a dalšími věcmi!"

8.
Brouk Pytlík
Všechno ví, všechno zná, co vy víte, on už třikrát zapomněl, přesně ví, co je na serveru špatně a co je potřeba předělat. Většinou je u vás podle něho špatně úplně všechno.
příklad:
"Pex tu máte ? No, jak to vypadá, pracovat s tím neumíte. Ty pexy vypadají divně. Nepřirozené... je to jiné než ostatní servery. Builder bez WE ? ale plugins jsou taky trochu v (cenzurováno autorem) ne ?
Sak Ani SkyWars Mega Nemate :DDDDD, Sak h.... TuJe :))) Nevidis !!, h... Tu Mate !
Čau umim delat permise, umim delat permissions Ex chcete je udelat ? muzu vam udelat permise ? muzu vam udelat permise ? aby ste meli vy hraci pred menem hrac, majitel to tady neumi udelat.

9.
Nadávač
Jeho cílem je, co nejrychleji zaspamovat chat nejsprostšími vulgaritami a znechutit lidi na serveru, aby odešli. Vybírá si servery, které nemají ochranu chatu, protože nechtějí hráče zbytečně omezovat. Občas si takoví vezmou na pomoc i chatboty.
Příkladů bych měl dost, ale raději nebudu uvádět, je to dost na jedno kopyto.

10.
Zorro Mstitel
Potom, co je více než zaslouženě zabanován, nelení a do všech server listů a kamkoli ho pustí, píše nenávistné články plné nadávek o tom, jak je váš server nejhorší a nikdo na něj nemá chodit. A celkem mu to vydrží. Pokročilejší varanta už umí vložit IP adresu do spambota a vyžívá se v bot útocích.
Příklad mám, ale není to publikovatelné, byly by to skoro samé tečky.

11.
Emocionální upír
Hráč, který jde na server cíleně napadnout někoho z admin týmu, ideálně majitele. Cílem je vyhodit admina z duševní pohody, rozrušit ho a znechutit. Útoku předchází tak půlhodinka normálního hraní, aby si upír stihl oťukat prostředí a našel si cíl. Po verbálním útoku, který začíná nějakou nevinnou otázkou, nepočká na zabanování a beze slova se odpojí.
příklad:
Pane majiteli ? Můžu se zeptat kolik vám je ? Mám otázku. Proč jsi tak vy...... p....?

12.
Troll
Neustále provokuje, překrucuje cizí slova, nikdy nemá dost a nikdy nepřestane. Ale nepřekročí hranice pravidel, takže se velmi těžko banuje.

13.
Stresor
Většinou malé dítě, které si neustále na něco lítostivě stěžuje. Neustále využívá smutné smajlíky a citově vydírá.
příklad:
"Nikdo mě nemá rád, všichni mě opustili, nikdo se mnou nechce hrát, nemám žádné kamarády."
Jistě chápete, že hrát s ním je pravé peklo. Zatím jsem narazil jen na jeden exemplář, asi před rokem.

(ano, vím že proti nadávání cheatům a reklamě jsou pluginy, děkuji za upozornění)

Zná někdo i nějaké jiné typy?
Naposledy upravil(a) Jo_Do dne 29 pro 2016, 20:55, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
pitilon@seznam.cz
Příspěvky: 3999
Registrován: 16 lis 2014, 06:32
Reputation: 57
Kontaktovat uživatele:

Re: Reklama

#3 Příspěvekod pitilon@seznam.cz » 27 pro 2016, 23:18

jako, já jsem byl schopen od srpna udělat server tak, abych ty lidi omezil a docela se mi to daří a pokud někdo se ptá na nábor a nefiltruje mu to chatcontrol mutnu ho ručně.. A zjistí že je to bezvýznamné a buď počká nebo odejde a neřeším to, jelikož třeba dnes byla chvílemi nouze o sloty..
Obrázek
Ať už si lidé myslí cokoli cokoli dělají nebo říkají neberte osobně. Názory druhých odpovídají tomu čemu tito lidé věří a proto ať si o vás myslí cokoli ve skutečnosti se vás to netýká. Vždy to vypovídá jen a jen o nich.
Není hanba být zabit cheaterem, ale cheatovat a být zabit.
Nejsem nerozumný. Jen nemám ten samý rozum jako vy.

Obrázek
FH Discord: http://discord.fakaheda.eu/

Uživatelský avatar
Batalanto12345
Příspěvky: 88
Věk: 35
Registrován: 20 srp 2015, 15:59
Reputation: 0

Re: Reklama

#4 Příspěvekod Batalanto12345 » 28 pro 2016, 11:17

Ano,
ale jak to děláte že tam máte tolik lidí ? ? :O
mě stačí tak 10 denně.. sem rád když sou tam 3.
a to mam všude zaplacený reklamy u doporučených a nic.. už jsem zoufalí.. vihodil jsem 500 kreditu a jediný co s toho mam je že se připojí na server nějákej kid a začne buzerovat :/

NEZNAMY
Příspěvky: 717
Věk: 25
Registrován: 31 kvě 2013, 20:00
Reputation: 23
Kontaktovat uživatele:

Re: Reklama

#5 Příspěvekod NEZNAMY » 28 pro 2016, 12:19

http://prntscr.com/dot8e4 možno keby ho zapneš aj tam niekto príde.

Uživatelský avatar
Batalanto12345
Příspěvky: 88
Věk: 35
Registrován: 20 srp 2015, 15:59
Reputation: 0

Re: Reklama

#6 Příspěvekod Batalanto12345 » 28 pro 2016, 12:35

:D no zapnout ho nemužu když h nastavuji a musí být vypnutý jinak se mi to neuloží :D

TheLastChaos
Příspěvky: 98
Registrován: 08 lis 2013, 20:46
Reputation: 1

Re: Reklama

#7 Příspěvekod TheLastChaos » 28 pro 2016, 13:07

Zdravím,

odpověď je jednoduchá, platíš reklamu na stránkách, které jsou k ničemu. U mě se na stránkách čeká na reklamní pozici průměrně kolem 2 měsíců, což samo o sobě vypovídá o tom, jak je efektivní.

Věřím, že každý kdo projeví zájem, shledá podmínky služby na http://www.minecraft-server-list.cz/options/donate velice vstřícné - kdykoliv možnost vrácení peněz, garance spokojenosti atp.

Když si někde platíš reklamu, je nutné se nad okolnostmi nabízených podmínek zamyslet - jde z toho pak okamžitě vyčíst, jestli se z tebe stránka akorát snaží vytáhnout peníze, nebo může být k užitku.
Případné dotazy prosím pomocí http://www.minecraft-server-list.cz/article/contact
Naposledy upravil(a) TheLastChaos dne 28 pro 2016, 13:25, celkem upraveno 1 x.
S pozdravem,
TheLastChaos

Katalog serverů - http://minecraft-server-list.cz

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Reklama

#8 Příspěvekod Mysteria » 28 pro 2016, 13:09

Nechápu, proč si majitelé myslí, že když si zaplatí všude možně doporučené pozice, že jim to přinese hráče. Snad všichni ví, že doporučené pozice jsou v 90% placené a tedy to nevypovídá nic o kvalitě, maximálně tak o tom, kdo má více peněz.

Uživatelský avatar
Batalanto12345
Příspěvky: 88
Věk: 35
Registrován: 20 srp 2015, 15:59
Reputation: 0

Re: Reklama

#9 Příspěvekod Batalanto12345 » 28 pro 2016, 13:14

Ehm.. mam server tady . http://www.minecraft-hosting.cz/minecraft-servery v doporucenych.

NEZNAMY
Příspěvky: 717
Věk: 25
Registrován: 31 kvě 2013, 20:00
Reputation: 23
Kontaktovat uživatele:

Re: Reklama

#10 Příspěvekod NEZNAMY » 28 pro 2016, 13:15

Rovnako ako 10 ďalších serverov.


Zpět na „Off topic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů