[UPOZORNENIE] DenOwq - nekalé praktiky

Pokec o čemkoliv ostatním
Message
Autor
Uživatelský avatar
izyy
Příspěvky: 626
Věk: 9
Registrován: 09 led 2015, 21:12
Reputation: 22
Kontaktovat uživatele:

[UPOZORNENIE] DenOwq - nekalé praktiky

#1 Příspěvekod izyy » 10 črc 2016, 00:07

Zdravím užívateľov fóra!

Chcel by som upozorniť na užívateľa DenOwq ktorý má tu na fóre tému [PROGRAMOVÁNÍ] Programování pluginu na žádost.

Dôvodom upozornenia je, že tento užívateľ zneužíva svoje moderátorské oprávnenia vo svoj osobný prospech a to konkrétne bráneniu výskytu negatívnych recenzií na jeho tvorbu alebo mazanie už existujúcich. Ako vidíte, jeho téma je parmanentne uzamknutá a dostanú sa do nej len pozitívne hodnotenia jeho tvorby. Ak by sa vyhováral, že je to kvôli spamu, nech mi vysvetlí prečo zmazal moju recenziu ktorú som tam postol pretože tú bývalú aj s ostatnými negatívnymi recenziami vo svojej predošlej téma radšej zmazal (celý topic).

Vyzývam všetkých, aby svoju recenziu, ak máte ale nemáte kam postnúť - napísali sem :)

Moja recenzia:

V prvom rade je veľmi podozrivé, ako sa moderátor bráni pred zlými reputáciami, už len z tohoto dôvodu smrdí (ano on) povdovom a niečim nepekným. Uvedomuje si, že ak by túto špinu zo seba nekúpal (pomocou svojich mod. oprávnení) tak by jeho služby zaručene nikto nevyužil.

Objednal som si uňho jeden jednoduchý plugin, dohodli sme sa na termíne dodania no začal skoro až v posledný deň a trvalo mu 2 dni kým spravil finálnu verziu (aspoň sme si to vtedy obaja mysleli). Tieto 2 dni som presedel za PC pretože on plugin vôbec netestoval - musel som to robiť ja, napriek tomu že sme boli jasne dohodnutý čo má plugin obsahovať a to do posledných detailov, niekoľko vecí (väčšinu) som musel po ňom kontrolovať a pripomenúť mu ich.

Deny robí pri písaní pluginov veľa preklepov kvôli ktorým plugin nefungoval jak mal a preto som mu to vždy musel reportnúť aby to opravil, po týždni (áno, neuveritelné že taký jednoduchý script som riešil viac ako 2 dni) však už ani nereagoval, napísal som mu zoznam vecí na ďalší fix a musel som sa mu ozvať ešte niekoľko krát - potom odo mňa (keď sa o týždeň-dva) znova ozval (často to odkladal, že nemá čas alebo ignoroval) pýtal znovu zoznam vecí na fix, nebol schopný vrátiť sa v chate o 5 správ dozadu a prečítať si to, za každú cenu trval na tom, že mu to mám poslať znova..

Neskôr keď plugin znovu raploval, to bolo asi o 2 mes. neskôr!,- Deny vyhlásil, že svoju prácu odviedol a nemáme sa o čom baviť, napriek tomu že týždeň pred tým sme sa dohodli že chyby opraví..

Podotýkam, že ako aj u všetkých ostatných čo sa sťažovali - komunikácia a ochota klesli ako náhle som zaplatil, dobre no tak asi 2 dni potom :)

Smexhy
Příspěvky: 5602
Věk: 24
Registrován: 31 říj 2012, 15:50
Reputation: 20
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: [UPOZORNENIE] DenOwq - nekalé praktiky

#2 Příspěvekod Smexhy » 10 črc 2016, 00:28

Keďže nič nepredávaš, hádžem to do OT. S DO si to už ujasníte tam.

Uživatelský avatar
DenOwq
Příspěvky: 2703
Věk: 27
Registrován: 06 bře 2014, 21:26
Reputation: 2

Re: [UPOZORNENIE] DenOwq - nekalé praktiky

#3 Příspěvekod DenOwq » 10 črc 2016, 00:32

Sám izzy o sobě je pochybná existence, btw. tvůj názor jsem JÁ neodstranil.
Jak jsem ti psal v první domluvě, v tu dobu jsem nemohl plugin zkoušet, řekl jsi že je to v pohodě.
Ty jsi mi lehce řekl, jak co má být později si mi více popisoval jak to má být a co vlastně chceš přidat.
Nikdo jiný si nestěžoval, peníze vždy chci až plugin naprogramuji.
Nikdo jiný nepsal negativní názor.
Jo, na tebe jsem zapomněl, v tu dobu jsem měl rodinné problémy.
Plugin jsem ti vzápětí opravil a doprogramoval.
Tímto vše končí a myslím si že tato recenze není objektivní spíše je z toho, že na tebe říkám věci co sou podle mě pravda. :)
Muhahha.

Uživatelský avatar
DenOwq
Příspěvky: 2703
Věk: 27
Registrován: 06 bře 2014, 21:26
Reputation: 2

Re: [UPOZORNENIE] DenOwq - nekalé praktiky

#4 Příspěvekod DenOwq » 10 črc 2016, 00:33

Na více už to semnou řešil admin, nemyslím si že to sem musíš postovat :)
Muhahha.

Uživatelský avatar
izyy
Příspěvky: 626
Věk: 9
Registrován: 09 led 2015, 21:12
Reputation: 22
Kontaktovat uživatele:

Re: [UPOZORNENIE] DenOwq - nekalé praktiky

#5 Příspěvekod izyy » 10 črc 2016, 00:40

Ja som v tvojej minulej téme videl recenzií negatívnych viac ako pozitívnych a nebolo ich málo. Okrem toho presne som popísal, čo má plugin robiť a obsahovať a ako php programátor som si vedel reálne predstaviť každý detail, čo som ti aj napísal. Okrem toho ten plugin mi doteraz občas rapluje čo sa tých reg/login hlášok týka napriek poslednému fixu čomu vôbec nerozumiem. Takže určite spokojný nie som. Ale nebudem to viac riešiť ďalšou žiadosťou o fix problému ktorý bol fixovaný už 3x.

Ak nikto iný neni nespokojný tak sa nemáš čoho obávať, v tom prípade sem nikto ďalší nič nenapíše :) Ale viem, čo som videl ;)

Mne ide len o to, dať tvojim bývalým / budúcim zákazníkom možnosť pridať recenziu aj negatívnu bez potreby ťa žiadať o odomknutie témy. Ak by sa sem niekto vyjadroval mimo recenzie (nepísal by recenziu) jeho príspevok poprosím odstrániť.

Ale tiež by ma zaujímalo, kto teda zmazal moju recenziu. V modetároskom logu tento záznam byť musí :)

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: [UPOZORNENIE] DenOwq - nekalé praktiky

#6 Příspěvekod Mysteria » 10 črc 2016, 00:46

A ty se divíš, že má to téma radši zamknuté? Stačí se podívat jak dopadají jiná témata. Akorát to skončí hádkou mezi dvěma lidma, co mezi sebou mají nějaký problém a je tam pak deset stran příspěvků o ničem ve stylu jedno tvrzení proti druhému. Kdybys tam napsal jednu recenzi tak si myslím že nebude problém, ale pokud si správně pamatuju tak posledně to u toho neskončilo a bylo tam toho víc, ne?

Uživatelský avatar
izyy
Příspěvky: 626
Věk: 9
Registrován: 09 led 2015, 21:12
Reputation: 22
Kontaktovat uživatele:

Re: [UPOZORNENIE] DenOwq - nekalé praktiky

#7 Příspěvekod izyy » 10 črc 2016, 00:49

Ja som tam mal 2 príspevky, 1. bola čistá recenzia a 2. bola reakcia na denyho napadnutie môjho príspevku kde ma označil za klamára a ešte tvrdil, že je za nefuknosť ním dodaného pluginu som mohol väčšinou ja. Na čom je pravda akurát to že som sa 2 krát sťažoval s problémom napojiť plugin na db, kde chyba bola že som port zadal do uvodzoviek (ako každý ostatný údaj tiež..). Ale nikde tam ani svoj názor nevidím, proste vôbec žiadny príspevok.

WorkiS
Příspěvky: 112
Registrován: 22 pro 2015, 00:08
Reputation: 0

Re: [UPOZORNENIE] DenOwq - nekalé praktiky

#8 Příspěvekod WorkiS » 10 črc 2016, 08:42

Přikláním se k ízymu, chtěl jsem tam napsat názor, jelikož se DenOwq o mě zmínil v příspěvku, ale pokaždé to maže. Takže asi nesnese kritiku. :)

MarekBurget

Re: [UPOZORNENIE] DenOwq - nekalé praktiky

#9 Příspěvekod MarekBurget » 10 črc 2016, 10:07

Denovo hnusné správanie možem potvrdiť.
Viacej ako mesiace mal moju profilovku (Znetvorenú podotýkám) na svojom FH učte.
Na FB sa nevie správať ako dospelý človek, stačí sa pozrieť na jeho "inteligentné" comm. v príspevkoch.
Tým padom narušoval MOJE sukromie, používal moju profilovu fotku BEZ MOJHO súhlasu ,dokonca znetvorenú aby som vyzeral ako najvačší d***.

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: [UPOZORNENIE] DenOwq - nekalé praktiky

#10 Příspěvekod Mysteria » 10 črc 2016, 11:02

Jeho profilovka už byla byla vyřešena, to jak se chová na FB nebo kdekoliv jinde mimo FakaHedu je snad irelevantní ne?


Zpět na „Off topic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 hostů