-eD}Multigaming

Pokec o čemkoliv ostatním
Message
Autor
Dad Muck
Příspěvky: 66
Registrován: 01 úno 2013, 09:57
Reputation: 0

-eD}Multigaming

#1 Příspěvekod Dad Muck » 21 dub 2014, 22:15

Zdravím všechny členy fora.
Jsem majitelem mezinárodního klanu "elite Division -eD}, který zatím fungoval na hře Call off Duty 4.Náš klan už funguje 3 roky a i hratelnost našeho serveru je je docela slušná na to,že máme jednu ze starších verzí.To můžete vidět v referencích.Ale proč sem píšu.
Jak jsem již uvedl jsme mezinárodní klan a už docela delší dobu mě členstvo klanu tlačí, aby se klan rozvíjel do multiplayerových her.Tímto bych chtěl oslovit majitelé serveru jestli by se nechtěli připojit k nám a společně vytvořit multiherní klan, který by mohl něco ve světě her něco dokázat.
Kdyby někdo ze zdejší komunity měl zájem alespon o této nabídce poplkat zde na foru budu velmi rád. ;)
Nebudu sem zatím psát něco o mých představách,to už bude zřejmé z případné konverzace v tomto vlákně.
Děkuji za přečtení a ještě více za případnou odpověd.
Obrázek

Uživatelský avatar
BigwebSvK
Příspěvky: 572
Registrován: 24 zář 2013, 18:16
Reputation: 6
Kontaktovat uživatele:

Re: -eD}Multigaming

#2 Příspěvekod BigwebSvK » 22 dub 2014, 11:35

Keby bolo info, o aké MP hry by sa jednalo, možno by som mal záujem.
Obrázek

Dad Muck
Příspěvky: 66
Registrován: 01 úno 2013, 09:57
Reputation: 0

Re: -eD}Multigaming

#3 Příspěvekod Dad Muck » 22 dub 2014, 14:46

Ahoj a díky za odpověd a hlavně za zájem. No světě div se nejvíce členů hraje Minecraft :D ,Metin2 atd.Ted třeba vedeme konzultace jak vytvořit náš "panzer abteilung" na Wot atd.
Jak jsem již uvedl výše bylo by pro nás nejjednodušší, kdyby se k nám přidal někdo kdo má svůj vlastní server a má s na stavením tohoto serveru zkušenosti.Nechci se zde vychvalovat, ale dle ohlasů hráčů máme jeden z nejlepších serveru CoD4 1.6. Tedy říkají to oni a já si myslím,že špatnej rozhodně není ;) .Jen pro příklad, od doby co jsem naposledy reinstaloval server někdy v červenci tak máme zaregistrováno už přes 6500 hráčů.I když hratelnost znatelně omezuje anticheatový program.Ale to už je o něčem jiném.
Tak ted trochu pro představu jak by to mohlo vypadat.
Jelikož bychom byli jeden klan tak každý nový člen by se musel zaregistrovat na našem webu,aby byla vůbec ucelená představa kolik nás vůbec je a hlavně aby byla nějaká povědomost o vnitřním životě klanu a jeho fungování.Na všech našich server by byla reklama na ostatní -eD}servery.Atd.
Obrázek


Zpět na „Off topic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů