HLstatsX: CE Install... ??

Message
Autor
chhris
Příspěvky: 5
Registrován: 22 bře 2010, 20:00
Reputation: 0

HLstatsX: CE Install... ??

#1 Příspěvekod chhris » 05 srp 2010, 22:25

Dobry den,
potrebujem poradit s jednim problemom ohladom pluginu pre Counter Strike Source.

HLstatsX: CE (official page)

Neviem si rady ako presne mam nainstalovat tento plugin.
Dost by mi pomohlo keby som vedel ako mam rozlozit subory ktore tento plugin obsahuje:
heatmaps
scripts
sourcemod
sql
web
Ten web a sourcemod viem ale ostatne nemam potuchy.
Alebo ak by sa dalo tak nejake kratke instrukcie na instalaciu lebo tie anglicke su priliz dlhe a nerozumiem tomu.

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: HLstatsX: CE Install... ??

#2 Příspěvekod Mysteria » 05 srp 2010, 23:03

Zejtra si tu instalačku přečtu a podívám se ti na to :) O výkendu tu nejsem, takže si s tím budeš muset poradit sám ,pokud nepočkáš do pondělí :P

Je to tenhle návod? Linux? https://lap.snt.utwente.nl/dokuwiki/commissies:gamescom:manual_hlstatsx ?

EDIT: No, tak to je pěkně dlouhý a taky dost složitý na instalaci... nevím jestli to zvládneme :(

chhris
Příspěvky: 5
Registrován: 22 bře 2010, 20:00
Reputation: 0

Re: HLstatsX: CE Install... ??

#3 Příspěvekod chhris » 05 srp 2010, 23:42

ok dik, ono to neponahla ale toto HLstatsX som si vsimol uz davno ale nikdy som to nevedel nainstalovat tak som sa na to vykaslal ale myslim ze je to lepsie ak psychostats,
a snad s tym nebudu velke problemy lebo pokial sa nemylim na Sourcebans je tiez tak dlhy navod a pritom ako asi sam vies neni to tak tazke ale tu su predsa veci ktore neviem sam spravit

Uživatelský avatar
svito
Příspěvky: 69
Registrován: 24 čer 2010, 01:18
Reputation: 0
Bydliště: Martin okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: HLstatsX: CE Install... ??

#4 Příspěvekod svito » 06 srp 2010, 02:53

No tak toto by zaujímalo aj mňa, lebo už neraz som sa s tým trápil a do teraz ani nerozbehal :(.

Akurát nedávno som písal Austinovi, či by to nemohli dať namiesto Psychostats. Nakoľko je to určite lepšie a malo by to byť aj pre server menej zaťažujúce (nemyslím gameserver). Dá sa to prepojiť s sourcebans, taktiež to berie bany zo steamu. A v jednej štatistiky môže byť viac serverov.
Obrázek[/url]

Sampy
Příspěvky: 36
Registrován: 26 pro 2009, 18:22
Reputation: 0

Re: HLstatsX: CE Install... ??

#5 Příspěvekod Sampy » 06 srp 2010, 06:55

HLstatsX na klasickým hostingu prostě nerozhejbete, protože je potřeba ovládat perl scripty přímo z příkazovýho řádku serveru. Pokud máte zájem, stačí mi napsat PM a já vám to hostnu. Nějak už se domluvíme :)

Např. moje servery: http://www.hlstats.cz/stats

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: HLstatsX: CE Install... ??

#6 Příspěvekod Mysteria » 06 srp 2010, 07:18

Takže na virtuální serveru by to teoreticky mohlo jít?

Uživatelský avatar
SPiRIT
Příspěvky: 921
Věk: 33
Registrován: 02 led 2010, 17:38
Reputation: 2
Kontaktovat uživatele:

Re: HLstatsX: CE Install... ??

#7 Příspěvekod SPiRIT » 06 srp 2010, 08:55

Zcela určitě, dneska jsem to jen tak for fun zkoušel a funguje to, vono i kdybych to prakticky nezkoušel je celkem jisty, že to fungovat bude, protože ty jako, že vlastník serveru si můžeš drbat do nastavení firewallu, což je potřeba, pokud herní server a webový server neběží na localhostu, ale komunikují přes internet. Dalo by se to rozchodit i na některých webhostech( ale asi jen placených variantách, ještě jsem ale neviděl že by následující sližby byly zadarmo):
- Hosting by musel mít používání cronů a povoleno spouštění perl scriptů
- Musel by odblokovat některé porty ve firewallu, bez toho nelze komunikovat s herním serverem

Sampy
Příspěvky: 36
Registrován: 26 pro 2009, 18:22
Reputation: 0

Re: HLstatsX: CE Install... ??

#8 Příspěvekod Sampy » 06 srp 2010, 10:19

SPiRIT píše:Zcela určitě, dneska jsem to jen tak for fun zkoušel a funguje to, vono i kdybych to prakticky nezkoušel je celkem jisty, že to fungovat bude, protože ty jako, že vlastník serveru si můžeš drbat do nastavení firewallu...

Spousta poskytovatelů Virtual serverů povolují například jen některé porty. Potřebu povolení portů jiných prostě neumožní. Takže ono "Zcela určitě" je zcela určitě neplatné.
Například:
http://kb.forpsi.com/article.php?id=424

Uživatelský avatar
SPiRIT
Příspěvky: 921
Věk: 33
Registrován: 02 led 2010, 17:38
Reputation: 2
Kontaktovat uživatele:

Re: HLstatsX: CE Install... ??

#9 Příspěvekod SPiRIT » 06 srp 2010, 10:35

Teoreticky bude stačit onen port 3306 pro mysql. A ten by mohl mit povoleny kazdy seriozni hosting.

chhris
Příspěvky: 5
Registrován: 22 bře 2010, 20:00
Reputation: 0

Re: HLstatsX: CE Install... ??

#10 Příspěvekod chhris » 06 srp 2010, 13:36

moj webhosting podporuje sluzbu cron to by nemal byt problem ale nwm ci mi spristupni nejaky port samozrejme ze zakladny na mysql ma ale nwm ci to staci... http://


Zpět na „HLstatsX“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti