Spuštění nového webu

Message
Autor
Uživatelský avatar
Welton123
Příspěvky: 2388
Registrován: 08 úno 2012, 17:54
Reputation: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Spuštění nového webu

#191 Příspěvekod Welton123 » 17 lis 2012, 12:44

Dobrý den, možná už se na to někdo ptal ale zajímalo by mě, jestli by šlo nastavit, aby se už hotové definice mohli změnit ? Např. cenu sms-ky. Předem děkuji za odpověď.
CZ/SK TOP Databáze MineCraft Serverů ►KLIK◄
Chceš i Ty mít měnící se podpis? ►KLIK◄

Uživatelský avatar
scorpione
Příspěvky: 47
Registrován: 18 říj 2011, 23:55
Reputation: 0

Re: Spuštění nového webu

#192 Příspěvekod scorpione » 17 lis 2012, 17:29

Zdravím.

Web krásnéj :D

Ale nikde tam nevidím možnost administrace (přes CP) "cizího" serveru. Samozřejmě, pokud to majitel dovolí.
To znamená, alespoň na starém webu, jsem si našel uživatele - jen registrovaného a přidělil mu přístup do svého CP, samozřejmě s novým heslem a popř. opravnění. No a to teď nikde nemůžu najít....

Díky za odp. Hezký den.
Obrázek

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Spuštění nového webu

#193 Příspěvekod Mysteria » 17 lis 2012, 17:59

scorpione: Nejdřív musíš vytvořit roli (v hlvním menu), tam si naklikáš co bude moci admin dělat. Pak si vybereš v menu nahoře konkrétní servery, z menu serveru vybereš administrátoři, tam zadáš nick admina (jak má nick na webu Fakaheda.eu) a přiřadíš mu jednu z těch rolí, co jsi vytvořil na začátku.

johan
Příspěvky: 8
Registrován: 31 kvě 2010, 19:43
Reputation: 0

Re: Spuštění nového webu

#194 Příspěvekod johan » 18 lis 2012, 16:59

Dobrý deň,

neviem čo stále dorábate, ale niektoré servery nejdu už aj pár dní ! Od založenia tejto témy prebehli 2 týždne ! To je dosť dlhá doba aby sa všetko nahodilo a dalo do poriadku pre bezproblémovi chod všetkých serverou. Na e-mail neodpovedáte, ICQ tiež nula bodou. Ako sa teda máme dopracovať k funkčnosti svojich služieb ? Neviem si predstaviť, že by sa to dialo u iných firmách napr. webhostingové služby a web stránka by mi nešla 3 dni, takto by prišli o mnoho zákazníkov. Sú si toho vedomý a preto zabezpečia pracovníkov a systém aby sa takéto niečo neudialo ! Je to smiešna teória, ale asi sa samy pokúšate sabotovať vlastné podnikanie. Každá firma sa snaží zákaznikom dať aj modré z neba, aby si ich udržala ale vy...
Viem, že je víkend, ale ako zákaznici by sme mali dostať, dopracovať sa a využívať za čo platíme. To, že nám predĺžite prenájom a pod. nič nevyrieši nakoľko každý sa snaží na servery nahnať čo najviac hráčou, no leže vďaka nefunkčnosti, výpadkom, reštartom... prichádzame všetci o hráčov, ktorých nalakanie na servery nie len tak. Týmto znižujete nie len svoju kvalitu ako gamehostingu ale aj serverou, ktoré u vás všetci prenajímame. Je to pre vás pekná vizitka ! Tento píispevok je dosť úprimný, ale mne osobne už došli nervi ! Potom sa čudujte, že všetci odbehavajú ku konkurencie. V celku poskytujete dobré služby, ale podpora z vašej strany je na veľmi nízskej úrovni. Mali by ste na nej popracovať. Za prenájom všetkých serverou získavate nemalé peniaze, takže by nemal byť problém zohnať ďaľších pracovníkov, ktorý vám pomožu dorobiť čo sa dá. Je to vo vašom záujme !
Hodilo by sa niektorých nechať aj na podporu. Je evidentné, že to ako dvaja majitelia nezvládate. Fórum podporu nerátam. Jedna sa čisto len o podporu pre servery po fakturačnej stránke, problémy zo serverami čo nevyriešime na fóre a pod. Podľa štatistík vám za tento rok odbehlo ku konkurencii 50% zákazníkov. Viem, že toto je v pase, ale dosť to naznačuje. Sledoval som to podľa CS 1.6 serverou a minecraft. CS servery BASIC - 500FPS ste úplne vyradili z ponuky. Lenže prečo ? Dovodou je viac, ale hlavné dovody boli, že na BASIC serveroch boli neustále problémy (lagy, pády serverou...) Pri prenajme týchto serverov ste nás zákazníkov stále balamutili, že všetko je v poriadku až do dňa, kým ste ich nevyradilo z ponuky. Osobne sa mi to nezdalo voči nám zákaznikom fér. Pri minecraft serveroch sa deje niečo podobné, ale to je jedno. Dosť som si tu vylial srdiečko, ale pochybujem, že si z toho niečo zoberete. Všetko určite ostane po starom len tu napíšete, že sa to porieši a pod. slová, ktoré nám zalepia oči.
Týmto vás verejne vyzývam, aby ste konečne pribrali na podpora ďalších pracovníkov ! Vo vašom vlastnom záujem je udržať si zákazníkov. Zakaníka nezaujímajú veci prečo niečo nejde ale to, že využíva, používa a dostáva služby za ktoré si platí. Toto si musíte uvedomiť.


Za gramatické chyby sa ospravedlnujem písal som to v nervozite.

Uživatelský avatar
Qefik
Příspěvky: 5714
Registrován: 26 pro 2009, 11:26
Reputation: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Spuštění nového webu

#195 Příspěvekod Qefik » 18 lis 2012, 17:51

Žádný server neměl výpadek 3 dny. Pokud byl nedostupný, vypadá to spíše na tvou chybu v nastavení, jelikož se teď updatoval MC a bukkit hodně padal. Stabilní verze (1.3.1) šla bez problémů a servery běžely (mám i MC server, momentálně 1.4.4 a také funguje bez pádů a bugů). Co se týče BASIC 1.6 serverů, měl jsem ho snad od té doby do byl zařazen do nabídky, žádné problémy jsem s ním neměl. Výkon, odezva, všechno naprosto v pořádku. Důvod k vyřazení byl jednoduchý, do Prahy má většina lidí o trochu lepší odezvu (je dána konektivitou poskytovatele internetu!!!) a mít v jedné republice téměř stejnou službu na dvou místech je značně nepraktické a neekonomické. Dále za pokles počtu 1.6 serverů může představení CS:GO a veliká migrace hráčů 1.6 právě k novému titulu. HW servery se využily k jiným hrám (MC, BF, MoH, CS:GO...) Dnes si každý může vybrat datacentrum, které mu vyhovuje (Praha, Bratislava nebo Frankfurt). Nevím kde si sehnal že 50% lidí odešlo, za poslední rok registruji veliký nárůst (viz počet HW serverů).

Co se týče rychlosti odpovídání na e-maily, už se tu snad tisíckrát psalo, že nejrychlejší komunikace je momentálně pomocí ticketů z CP.
Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne.
Mark Twain

Uživatelský avatar
MiniMe
Site Admin
Příspěvky: 2188
Věk: 37
Registrován: 08 pro 2009, 19:31
Reputation: 10
Kontaktovat uživatele:

Re: Spuštění nového webu

#196 Příspěvekod MiniMe » 18 lis 2012, 19:14

Byl dost problém tak dlouhý příspěvek jen přečíst :)

Moje poznámky:
- Netuším o jakých serverech hovoříte.
- Nepřišel nám žádný e-mail z adresy, kterou máte vyplňenu na fóru (z jaké adresy a na jakou jste e-mail posílal?).
- Před pár minutama jsem poodepisoval všechny tickety (přednostně) a všechny e-maily (odhadem max 24 hodin staré, krom pár výjimek, u kterých se na něco čekalo).
- Jsme 4. 2 majitelé (povětšinu času programujeme, ladíme, nastavujeme, když je třeba děláme podporu), 2 externí pracovníci, co dělají vesměs jen podporu.
- Když Vám 3 dny nejedou servery, nechápu, proč píšete až dnes.
- Zákazníků nám stále přibývá.
- CS BASIC verze jsme zrušili, protože jsme rapidně slevňovali XT verzi a nehodlali jsme pronajímat CS server za 50 Kč (Zákazníky, kteří jsou ochotni dát za server jen pár desetikorun a přitom očekávají, že se jim bude někdo věnovat x hodin měsíčně kvůli nastavování serveru a věcem, co se můžou řešit na fóru, ať jdou klidně ke konkurenci...)
- Některé BASIC servery (24 serverů) ještě teď běží (ti co jej měli, si je mohli nechat), většinu vlastní http://www.gamesites.cz a tento portál kvalitu dost řeší. Majitel píše vždy mi osobně, pokud se vyskytne nějaký problém.
- Zajímalo by mě, kdo z ostatních, zákazníků má stejný/podobný názor jako Vy (klidně sem napište, můžete nás ale i podržet :) ).

EDIT: Důvodem vyřazení BASIC verzí byla také horší odezva, jak píše qefik. Nicméně o 5 ms horší odezva neznamená problém.
FakaHeda admin
Nezapomeňte ohodnotit karmou ty, kteří Vám pomohli.

Uživatelský avatar
Atimaster
Příspěvky: 226
Věk: 45
Registrován: 24 bře 2012, 11:39
Reputation: 0
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Spuštění nového webu

#197 Příspěvekod Atimaster » 18 lis 2012, 20:34

Mńo, v jednom má pravdu, hráči se špatně dostávají na server, trvá to dlouho, hodně dlouho, na BF3 serverech je to poměrně dobré, ale server 37673 týden vykopával lidi a nešlo na něm hrát, díky tomu jsem měl server další 3 týdny prázdný a teď se začíná pomalu plnit zpět. MoH server byl ze začátku plný dalo by se říct neustále, pak neustále padal, aniž by se s ním něco dělalo, výsledek je takový, že je už 3 týdny úplně prázdný a díky tomu pronájem s ním končím.
Na druhou stranu podpora tu funguje a to i v noci!! Několikrát mi kluci odpověděli a pomohli i ve dvě ráno, věřím, že mě mají už na černé listine, bo se mi pořád něco nelíbí a neustále je otravuju, ale díky tomu otravování BF3 servery šlapou, mám tu 4 servery a 1 TS3 server a platím nemalé peníze, tak věřím, že mi chcou pomoci. Tak bych je zase až tak nenapadal, svoji práci dělají dobře, i když je jich opravdu pomálu. Co se týče ticketů, tak ty fungují, někdy dostanu odpověď do pěti minut, někdy druhý den, ale dostanu a problém se řeší.
Komu se to nelíbí, ať jde jinam, je to nouzové řešení, ale je to řešení, konkurence tu je a výběr má každý. Až na ten MoH server jsem tady já osobně spokojen a veliké díky klukům za snahu nám koncovým zákazníkům pomáhat s problémy.
Obrázek
Atimaster
Atimaster@taurigaming.cz
Herní portál TauriGaming

Uživatelský avatar
Austin
Site Admin
Příspěvky: 1251
Věk: 37
Registrován: 07 pro 2009, 23:58
Reputation: 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Spuštění nového webu

#198 Příspěvekod Austin » 18 lis 2012, 20:38

johan: Upřímně se omlouvám pokud se Vás tímto dotknu, nicméně silně pochybuji, že u nás vůbec máte nebo jste kdy měl server (viz i Vaše starší příspěvky). A Váš přispěvěk beru jen jako snahu o veřejné pohoršení našich služeb.
Co se technické podpory týče, tu zvládáme bez problémů. Odepisuje se každý den na maily a nyní přednostně na tickety. Jen od spuštění webu je už vyřešeno 450 ticketů, neuzavřených je přesně v tuto dobu 6 (které přišly před pár hodinami).
V tomhle by si od nás mnozí mohli brát příklad (nepočítam-li samozřejmě firmy, které se finančně pohybují jinde a můžou si zaměstnat x desítek lidí na nonstop podporu, jako třeba banky, operátoři apod.)
Děkujeme dvoum našim externím pracovníkům, kteří nám s tímhle pomáhají a přibrali jsme je zhruba před 3/4 rokem.
Proč jsme zrušili BASIC ? Protože XT verzi jsme slevnili pod úrověň basic serverů a nemělo smysl je dále nabízet. Lidem to navíc zjednoduší výběr a nemusí se ptát jaký je rozdíl mezi tím a tím.
FakaHeda.eu - Administrátor, http://www.minecraft-hosting.cz, http://www.bf3-hosting.cz Pište nám tickety, ne PM.
Nezapomeňte dát karmu těm, kteří Vám pomohli s problémem

Uživatelský avatar
MiniMe
Site Admin
Příspěvky: 2188
Věk: 37
Registrován: 08 pro 2009, 19:31
Reputation: 10
Kontaktovat uživatele:

Re: Spuštění nového webu

#199 Příspěvekod MiniMe » 18 lis 2012, 23:46

Atimaster: Co se týče MoH, tam nic nenaděláme, stejně jako u BF3. Není možné si vybírat jakou verzi serveru pustíme, prostě dostaneme novou verzi serveru a musíme ji nahrát. Proto ten MoH pořád padal. To kickování hráčů u BF3 taky vyřešil nový update serveru.

Navíc tato situace je stejná u všech providerů na světě, takže si člověk moc nevybere :)
FakaHeda admin
Nezapomeňte ohodnotit karmou ty, kteří Vám pomohli.

Uživatelský avatar
Atimaster
Příspěvky: 226
Věk: 45
Registrován: 24 bře 2012, 11:39
Reputation: 0
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Spuštění nového webu

#200 Příspěvekod Atimaster » 19 lis 2012, 01:44

Ano, teď už 37673 je stabilní a jede bez problému, poslední týden už je zase plný a funkční, ale když nastane situace padání, nebo kopání lidí, tak hráči jdou jinam a server se může zrušit, už se znovunenaplní, naštěstí se u nás povedlo a šlape to. MoH je neštěstí, te%d když je 3 týdny prázdný, tak drží a ani jednou nespadl, ale to už je pozdě, komunita která na něj chodila je pryč a konec. Navíc neumím moc dobře nastavovat mapy bez pomoci proconu, tak jako u BF3, kde už to zvládám poslepu a funguje vše tak jak má. Procon mi nefaká už 3 dny a nemůžu se na něj připojit, i když jste mi odpověděli v ticketu, že funguje, tak mě ne. ale stejně k čemu :) Map list se přes něj udělat nedá, tak je to jedno :(
Obrázek
Atimaster
Atimaster@taurigaming.cz
Herní portál TauriGaming


Zpět na „Oznámení“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti