Start BF3 serverů, problémy, nastavení, manuály

Technická podpora ke hře BattleField 3
Message
Autor
Klody
Příspěvky: 17
Registrován: 27 říj 2011, 12:07
Reputation: 0

Re: Start BF3 serverů, problémy, nastavení, manuály

#81 Příspěvekod Klody » 31 říj 2011, 00:17

Changes

- Fix for crashes usually occurring during level switches. Server providers may see a little bit of memory leakage instead in this situation

- Game servers should no longer quit in some situations where the online backend servers are down. Server will reconnect to the backend once it's up again

- Fix for ghost servers which didn't accept connections

- Kick reasons should better match situations where they are issued. This will help battlelog provide more accurate information to the player

- Connection fixes to avoid players sometimes being rejected while joining the game server on one of the last slots

- Security updates

- Improved server logging


Probůh, 4 z těchto problémů jsme během LANky měli. To je prostě naschvál :)

Uživatelský avatar
Austin
Site Admin
Příspěvky: 1251
Věk: 37
Registrován: 07 pro 2009, 23:58
Reputation: 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Start BF3 serverů, problémy, nastavení, manuály

#82 Příspěvekod Austin » 31 říj 2011, 01:11

Tak updatovat budu zrejme az rano kolem 8mi. Zatim hraje porad hodne lidi a zase sedet se mi tu do treti do rana nechce :) Navic podle grafu se nejmene hraje zhruba mezi 5-8
FakaHeda.eu - Administrátor, http://www.minecraft-hosting.cz, http://www.bf3-hosting.cz Pište nám tickety, ne PM.
Nezapomeňte dát karmu těm, kteří Vám pomohli s problémem

MaraBig
Příspěvky: 19
Registrován: 28 říj 2011, 12:25
Reputation: 0

Re: Start BF3 serverů, problémy, nastavení, manuály

#83 Příspěvekod MaraBig » 31 říj 2011, 12:31

Cau klucí,
k hrani jsem se dostal az vcera a musim se taky podelit o informace. Nas 24 slotovej server vcera lagoval snad na vsech mapach ve vsech modech. Nevim jaky jsou Vase moznosti v komunikaci s DICE, ale nas klan nejvice trapi fakt, ze server neakceptuje VIP sloty. Vetsina lidi z klanu jsou nasrany, ze zaplatili a nedostanou se na server (nez se dostanou, je potreba vyhazet pulku lidi, nez se uvolni fronta a dotycny se dostane a to neni fer k lidem, kteri tam hrajou). Bohuzel argumenty ze je to chyba vyrobce je moc neuspokojuje a tvrdi, ze neplatili za testovani serveru.
Navrhli mi, abych se Vas zeptal na jednu vec. V tuto chvili se sice na serveru da hrat, ale neni 100% funkcni, nefunguji klicove vlastnosti (VIP sloty, plynulost hra) a proto otazka: da se na hosting uplatnit sleva, popripade bezplatne prodlouzeni zaplaceneho obdobi?

Dekuji mara

Uživatelský avatar
MiniMe
Site Admin
Příspěvky: 2188
Věk: 37
Registrován: 08 pro 2009, 19:31
Reputation: 10
Kontaktovat uživatele:

Re: Start BF3 serverů, problémy, nastavení, manuály

#84 Příspěvekod MiniMe » 31 říj 2011, 14:57

Sleva bohužel není možná, DICE nám ten provoz neproplatí. Můžeme Vám server dočasně vypnout do doby, kdy bude tato funkčnost implementována. Vzhledem k stávajícímu stavu serveru se ale obávám, že to ještě nějakou dobu potrvá.

Samozřejmě Vás ale chápu. Všichni jsme doufali, že po zkušenostech s BC2 bude BF3 server trochu na jiné úrovni. Bohužel se tak nestalo.
FakaHeda admin
Nezapomeňte ohodnotit karmou ty, kteří Vám pomohli.

Blizar
Příspěvky: 9
Registrován: 31 říj 2011, 15:39
Reputation: 0

Re: Start BF3 serverů, problémy, nastavení, manuály

#85 Příspěvekod Blizar » 31 říj 2011, 15:48

Zdravím,
chtěl bych se zeptat jak fungujou ty comand příkazy ve hře, funguje jich jenom pár a zbytek to neumí přečíst.
Nevím pak jak se přihlásit na serveru jako admin a používat příkazy přímo ve hře, přepínat na procon a dělat to přes něj je trošku nepohodlný, i když uživatelsky příjemnější

Uživatelský avatar
MiniMe
Site Admin
Příspěvky: 2188
Věk: 37
Registrován: 08 pro 2009, 19:31
Reputation: 10
Kontaktovat uživatele:

Re: Start BF3 serverů, problémy, nastavení, manuály

#86 Příspěvekod MiniMe » 31 říj 2011, 16:02

Máte na mysli příkazy do konzole? Pokud se nemýlím, tak není momentálně možné připojit se skrze RCOn protokol z klienta (jako je tomu u všech ostatních her :) ).
FakaHeda admin
Nezapomeňte ohodnotit karmou ty, kteří Vám pomohli.

Blizar
Příspěvky: 9
Registrován: 31 říj 2011, 15:39
Reputation: 0

Re: Start BF3 serverů, problémy, nastavení, manuály

#87 Příspěvekod Blizar » 31 říj 2011, 17:47

jo to je přesně ono :) Jsem místo konzole napsal commands, ale pochopil jste to správně. Tákže musim počkat no, to jste mě nepotěšil ale co už no, hlavně ty lagy vyladit musej...

Blizar
Příspěvky: 9
Registrován: 31 říj 2011, 15:39
Reputation: 0

Re: Start BF3 serverů, problémy, nastavení, manuály

#88 Příspěvekod Blizar » 01 lis 2011, 17:08

Měl bych dotaz zda je možné zjistit, co zapřičinilo zmizení serveru ze server listu na http://battlelog.battlefield.com
Podle statistiky se dejme tomu nějakým způsobem hrálo do dnešního 5 rána a od té doby do teď nehrál nikdo. Když jsem se na ten server pokusil připojit, nebyl k nalezení, ale Procon hlásil, že je stále online.
Restartoval jsem mapu a oalá, server se najednou zobrazil na server listu.

Máte někdo s tímto již zkušenost?

Uživatelský avatar
Austin
Site Admin
Příspěvky: 1251
Věk: 37
Registrován: 07 pro 2009, 23:58
Reputation: 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Start BF3 serverů, problémy, nastavení, manuály

#89 Příspěvekod Austin » 01 lis 2011, 17:23

Jmeno toho serveru ?
// jinak pokud ma server nejak moc dlouhy nazev, tak se pak v battlelogu nezobrazuje vubec, takze pozor na to. Nevim ale kolik znaku ten limit je, v Proconu je sice napsano tusim 140, ale to je asi taky jen tak od boku.
FakaHeda.eu - Administrátor, http://www.minecraft-hosting.cz, http://www.bf3-hosting.cz Pište nám tickety, ne PM.
Nezapomeňte dát karmu těm, kteří Vám pomohli s problémem

Blizar
Příspěvky: 9
Registrován: 31 říj 2011, 15:39
Reputation: 0

Re: Start BF3 serverů, problémy, nastavení, manuály

#90 Příspěvekod Blizar » 01 lis 2011, 18:52

Czech HC server Ranked

- s názvem snad problém není, mě akorát napadlo, jestli to třeba nemůže udělat nastaveni v serveru v případě že třeba všichni odejdou. Nevím konkrétně jak funguje script vars.roundRestartPlayerCount ale mám ho nastavený na 1
Moje doměnka je, že se třeba po odhlášení hráčů mapa zasekla a server se stal neviditelným...
Nebo se stala nějaká zvláštní anomálie...


Zpět na „BattleField 3“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů