Plugin do proconu u herního serveru BF3

Technická podpora ke hře BattleField 3
Message
Autor
PetulkaCZ
Příspěvky: 6
Registrován: 24 lis 2012, 06:37
Reputation: 0

Re: Plugin do proconu u herního serveru BF3

#11 Příspěvekod PetulkaCZ » 30 pro 2012, 15:14

Jojo, věřím , že funguje, pač hodně lidí tam píše, že je to super a funguje... Prostě u mne z nějakého důvodu ne.. nevím proč. :-( Jinak na oplátku doporučuji tento plugin Adaptive ticket count : http://www.phogue.net/forumvb/showthrea ... 2-12-20-12)-BF3&highlight=adaptive+ticket+count Funguje bezvadně a můžeš si tak nastavit na každý herní mod zvlášť tikety. Nemusíš počítat v procentech ale umí přesně i na přepočet tiketů a též to upravuje i podle počtu hráčů. Super věc. Díky tomu můžeš mít v rotaci map např. Conquest s 500 tikety a pak může být i mapa RUSH kde bude jen 40 tiketů a pak mapa s režimem TDM kde bude 200 tiketů... nemusí u toho být admin a vše se přepne samo.

Jinak tedy ještě jednou děkuji.

p.s. ještě mne napadlo, nezkopíroval bys mi ten xvotemap.dll sem ? že bych si ho zkusila tam hodit ručně???

Uživatelský avatar
Atimaster
Příspěvky: 226
Věk: 45
Registrován: 24 bře 2012, 11:39
Reputation: 0
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Plugin do proconu u herního serveru BF3

#12 Příspěvekod Atimaster » 30 pro 2012, 21:18

Ano, znám ten plugin :) Je dobrý pro jeden server, já mám 4 servery a každý má svůj mód a počet ticketů, takže ho nevyužiju, ale děkuji.
Obrázek
Atimaster
Atimaster@taurigaming.cz
Herní portál TauriGaming

Uživatelský avatar
MiniMe
Site Admin
Příspěvky: 2188
Věk: 37
Registrován: 08 pro 2009, 19:31
Reputation: 10
Kontaktovat uživatele:

Re: Plugin do proconu u herního serveru BF3

#13 Příspěvekod MiniMe » 20 úno 2013, 11:51

Tak jsem zjistil, že to způsobuje plugin InsaneLimits. Pokud je v proconu, tak se xVotemap nezkompiluje. Už existuje daleko novější verze InsaneLimits, doporučuji aktualizovat: https://forum.myrcon.com/showthread.php ... 6-FEB-2013)-BF3

Pokud možno, tak aktualizovat i všechny ostatní pluginy.
FakaHeda admin
Nezapomeňte ohodnotit karmou ty, kteří Vám pomohli.

PetulkaCZ
Příspěvky: 6
Registrován: 24 lis 2012, 06:37
Reputation: 0

Re: Plugin do proconu u herního serveru BF3

#14 Příspěvekod PetulkaCZ » 21 úno 2013, 13:53

Děkuji za mooc dobrou raduu pač tohle mne nenapdadlooo.. Jinak mám ještě dotaz.. nevíte náhodou když budu aktualizovat ten plugin limits, zda budu muset nově nastavit i ty limity a nebo se mi tam přenesou a jednoduše se mi zaktualizuje jen to prostředí limits,??

Uživatelský avatar
MiniMe
Site Admin
Příspěvky: 2188
Věk: 37
Registrován: 08 pro 2009, 19:31
Reputation: 10
Kontaktovat uživatele:

Re: Plugin do proconu u herního serveru BF3

#15 Příspěvekod MiniMe » 21 úno 2013, 16:21

Dobrý den, to záleží asi na pluginu, každopádně si můžete složku plugins zazálohovat, poté zkusit plugin aktualizovat a uvidíte. Pokud se nastavení ukládá do zdrojového souboru, bude třeba překopírovat nebo znovu nastavit.
FakaHeda admin
Nezapomeňte ohodnotit karmou ty, kteří Vám pomohli.


Zpět na „BattleField 3“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 hostů