CSS - kde stáhnout a jak hrát?

Technická podpora k herním serverům Counter-Strike: Source
Message
Autor
SnakeCz
Příspěvky: 73
Registrován: 30 pro 2010, 19:10
Reputation: 0

CSS - kde stáhnout a jak hrát?

#1 Příspěvekod SnakeCz » 21 črc 2012, 11:32

Zdravím, snad jsem nemusim uvádět port a projednou mi snad poradíte i bez něho když jsem už u vás měl asi 10 serverů tak měl bych otázku byl by někdo tak hodný a hodil mi sem odkaz na CSS na nějakej funkční jak jsem koukal zde : viewtopic.php?f=3&t=807 tak to je asi jen ten Cumulative Patch takže jestli to dobře chápu to je jen takovej "UPDATE" kterej musim potom uvést do složky kde je CSS že?
Protože jinak nevim stáhl jsem si dneska s ulož.ta CSS bylo u něj nějak 30 palců nahoru tak jsem si řekl že to pude tak samozřejmě po spuštění se mi nejde nikam připojit protože nemam aktuální verzi a potom co sem to zkusil updatovat tim patchem od mysteri tak mi už hází jen že hl2.exe přestal pracovat tak bych se chtěl tedy zeptat nemáte někdo nějakej postup kde stáhnout co stáhnout abych mohl hrát třeba aspoň na nějakých serverech jako battleforce apod... ?

Já vim že je asi nejjednoduší si je jít koupit taky že pudu ale až ve středu a to je ještě času dost tak mam chuť si už teď zahrát a vytypovat si nějaký dobrý servery...

Takže kdyžtak děkuji za odpověd.


S pozdravem Snake.

Uživatelský avatar
max_007
Příspěvky: 510
Věk: 35
Registrován: 03 led 2010, 21:19
Reputation: 0

Re: CSS - kde stáhnout a jak hrát?

#2 Příspěvekod max_007 » 21 črc 2012, 13:06

skus

Kód: Vybrat vše

http://agteam.4game.cz/viewforum.php?f=33

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: CSS - kde stáhnout a jak hrát?

#3 Příspěvekod Mysteria » 21 črc 2012, 16:29

NonSteam CSS je všeobecně problémové. Pokud ti nejde jak moje, tak maxovo, tak ještě můžeš zkusit ještě tohle http://forum.planetcss.com.

Uživatelský avatar
Qefik
Příspěvky: 5714
Registrován: 26 pro 2009, 11:26
Reputation: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: CSS - kde stáhnout a jak hrát?

#4 Příspěvekod Qefik » 23 črc 2012, 13:26

Na steamu je už nějakou dobu akce, CSS za 7.49€, což není tak hrozný :) Máš to bez starostí a víš že to půjde
Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne.
Mark Twain


Zpět na „Counter-Strike: Source“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 hostů