Problémy/Multidotaz

Technická podpora k herním serverům Counter-Strike: Source
Message
Autor
Uživatelský avatar
Nierty
Příspěvky: 20
Registrován: 24 říj 2012, 20:21
Reputation: 0

Problémy/Multidotaz

#1 Příspěvekod Nierty » 01 čer 2015, 01:38

Server:217.11.249.84:27176

Zdravím,
Potřeboval bych poradit s několika pluginy a FastDL. Chtěl bych asi začít FastDL protože na to budou navazovat další otázky.Potřeboval bych vědět jak mám takové FastDL vytvořit vůbec si s tím nevím rady a nikdy jsem to nedělal.Další problém mám s restric weapon potřeboval bych zakázat AWP a Autolamu zkoušel jsem to ale nešlo to tak jsem plugin smazal.Mám funkční knifefight ale potřeboval bych vědět jak mám zprovoznit písničku protože mi to nějak nefunguje fight je bez zvuku.Chtěl bych se také zeptat jak dát zvuk při připojení na server a zvuky ke konci kol.Další problém mám s HLstatsX tuto službu mám plně funkční ale když na serveru chci dát rank příkaz nebo top10 tak mi nefunguje.To samé mám i se SourceBans také mi nefunguje na serveru votekick a voteban.Dále při zahřívacím kole mi jdou jen granáty ale chtěl bych aby mi šel i deagle a nože.Chtěl bych taky nastavit aby živí hráči neslyšeli mrtvé a mrtví hráči aby mohli komunikovat jen mezi sebou.

Nyní přichází část s pluginy s kterými jsem nikdy nepracoval.Chtěl bych na svém serveru když třeba píše admin tak aby se před jménem v chatu v mém případě objevilo barevně majitel Nierty: a zase jinou barvou zpráva.To samé když budu mít na serveru nějaké další adminy a WIP. Snažim se pracovat s pluginem advertisements ale v configu mi funguje jen zelená barva mám napsané majitel serveru: mrNierty ale třeba bych chtěl aby majitel serveru byl zeleně a jméno růžově bohužel když tam zkusím dát dvě barvy aby byly v tom jednom příkazu tak to nefunguje a vypíše mi to {GREEN}Majitel serveru:{PINK}mrNierty a jinak nevím jak to mám teda udělat.Když si chci do druhé zprávy co se má ukazovat v chatu napíšu kontakt v podobě web stránky a k tomu barvu tak mi to taky nefunguje takže v tomto se fakt ztrácím.Co se týče příkazových zkratek když napíšu třeba !rules tak potřebuji aby mě to přesměrovalo na mou webovou stránku.to samé třeba !FB.Další pluginy bych potřeboval poradit nějaký plugin na VIP a na skiny a nějaké základní skiny pro adminy a pro VIP a dát je do FastDL.A poslední porada s přidáním map na server potřeboval bych vědět kam všude je musím přidat aby mohly být v rtv,nominovat,votovat o ně a vložit je do FastDL. Děkuji za pomoc a hrozně se omlouvám za tak dlouhou zprávu a tolik dotazů ale toto sou fakt věci které neovládám a peru se s tím už dva dny a rád se je pomocí vás naučím.Díky
Obrázek

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Problémy/Multidotaz

#2 Příspěvekod Mysteria » 01 čer 2015, 08:14

No, celej server ti tu bude nastavovat asi málokdo. :)

FastDL si nainstaluj přes Control Panel to budeš mít asi nejjednodušší. Prakticky FastDL není nic víc než jenom web se stejnou strukturou složek jako je na serveru a přidání jednoho řádku do configu. Při vytvoření přes CP se tohle předpokládám udělá asi automaticky (nezkoušel jsem). Na zakazování zbraní vždy byl nejlepší plugin Weapons Restrict a pokud si dobře pamatuju, tak v něm lze i nastavit typy zbraní při warmupu, tzn. pokud na to teď máš nějaký jiný plugin tak ho vyhoď a použij tenhle. Co se týká Knife Fightu, tak stáhlo ti to tu písničku při připojení? Případně je všechny zvuky jsou v CSS přehrát, zkus i nějakou jinou, aby si vyloučil chybu v samotné MP3jce. Živí hráči neslyší mrtvé a mrtvý slyší jenom svůj tým ve výchozím nastavení, tam není nic potřeba měnit. VoteKick a VoteBan je tady. Connect Announce umí kromě přehrávání zvuků při připojení a odpojení i třeba ukazovat z jakého státu se hráč připojil. Zvuky na konci kola. HlstatsX a SourceBans nech naposledy, protože tam toho může být více špatně.

Na změnu barev chatu pro určité skupiny hráčů můžeš použít třeba Custom Colors. Na reklamy záleží co používáš za plugin je jich tuna, před lety jsem používal tenhle, ale není k tomu už koukám návod a těžko říct, jestli to je ještě funkční. Odkazy na web, Skin Chooser, VIP plugin existuje veřejně jenom jeden, většina lidí si skládá VIP z různých plugin - třeba z toho na barvu chatu a dalších. Mapy nahrát do složky maps a pak přidat do souborů mapcycle.txt a ještě do jednoho v té samé složce (maplist.txt možná? nemám už žádný CSS server).

Btw myslet si, že si koupíš server a za den ho nastavíš tak to takhle bohužel nejde.

Uživatelský avatar
Nierty
Příspěvky: 20
Registrován: 24 říj 2012, 20:21
Reputation: 0

Re: Problémy/Multidotaz

#3 Příspěvekod Nierty » 01 čer 2015, 14:15

Jak jsem ti již psal toto jsou problémy s kterými si nedokážu poradit není to nastavování celého serveru jen rozepsaných pár problému aby jsi/jste tomu pořádně porozuměli co vlastně mám za problém.To že server nastavím za jeden den tak to si opravdu nemyslím.Když se koukneš na datum mé registrace tak to bylo v roce 2012 a to jsem měl poslední server a před několika dny jsem s tím znova začal a trochu jsem to za ty 3 roky zapomněl tak pardon že jsem potřeboval pomoct.Když jsem tam dával plugin a písničku join server tak se to normálně stáhlo ale u nožů ne tak asi někde musí být problém u umístění písničky nevím.Každopádně díky za pomoc a za vodítka už se s tím nějak poperu.
Obrázek

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Problémy/Multidotaz

#4 Příspěvekod Mysteria » 01 čer 2015, 18:26

Pokud si dobře pamatuju, tak u KnifeFightů byla možnost v configu změnit cestu k MP3. Ale jednodušší by asi bylo spíš nechat tu výchozí a prostě přepsat ten soubor se zvukem, tak budeš mít jistotu, že nemáš blbě cestu. :)

Uživatelský avatar
Nierty
Příspěvky: 20
Registrován: 24 říj 2012, 20:21
Reputation: 0

Re: Problémy/Multidotaz

#5 Příspěvekod Nierty » 03 čer 2015, 18:15

S tím FastDL mám docela velký problém když nahraji soubour jak do FTP tak i do FTP FastlDL tak se zvuk nestahuje.Cesty jsou 100% správné.Když dám do vyhledávače 188019_web.fakaheda.eu/cstrike tak to napíše Forbidden

You don't have permission to access /cstrike/ on this server.

To je hodně divné
Obrázek

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Problémy/Multidotaz

#6 Příspěvekod Mysteria » 03 čer 2015, 23:47

ZKus vytvořit přímo v rootu FTP soubor .htaccess (ano žádné jméno, pouze přípona) s obsahem Options +Indexes

Uživatelský avatar
Nierty
Příspěvky: 20
Registrován: 24 říj 2012, 20:21
Reputation: 0

Re: Problémy/Multidotaz

#7 Příspěvekod Nierty » 06 čer 2015, 03:45

Bylo to těžší než to vypadalo ale tak pohrál jsem si s tím a už to jde.Díky za pomoc
Obrázek


Zpět na „Counter-Strike: Source“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů