Poradit s přípravou serveru před koupením

Technická podpora k herním serverům Counter-Strike: Source
Message
Autor
Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Poradit s přípravou serveru před koupením

#11 Příspěvekod Mysteria » 20 zář 2014, 21:34

Stačí na server, když chybí na klientu, tak se ti stáhne ze serveru. Je potřeba je taky zapsat do souborů mapcycle.cfg a maplist.cfg ve složce hl2 nebo jak se to teď na CSS jmenuje.

admin.avengers
Příspěvky: 13
Registrován: 05 srp 2013, 18:01
Reputation: 0

Re: Poradit s přípravou serveru před koupením

#12 Příspěvekod admin.avengers » 21 zář 2014, 21:30

Ahoj, prosim kam mam zapas odkaz na svoje forum aby to vylo videt kdyz se nekdo pripoji na server, videl jsem to treba na ruznych servech.

Jinak nevim proc ale ta hudba mi tam proste nechodi ach jo budu to muset teda dat do toho server.cfg...

jsem fakt asi moc ale ve slozce cstrike melo byt malist.txt to tam nebylo tak jsem ten textak vytvoril zkusil jsem novou mapu a je to fakt ulet :D

jinak sry pisu z mobilu jedu z Rottdamu rychlikem tak jsem to testoval maj tu hodne slusnej net a na pingu jsem byl max na 30 v NL

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Poradit s přípravou serveru před koupením

#13 Příspěvekod Mysteria » 21 zář 2014, 23:59

Hledáš soubor motd.txt, buď tam můžeš jeno vytvořit sám pomocí HTML, nebo tam dát adresu tvého webu (teď si nejsem jist, jestli to funguje i pro CSS, pro CSGO určitě, kdyžtak by se to pr oCSS muselo vyřešit trochu jinak, kdyby to nešlo).

A ten druhej - mapcycle.txt tam byl? Oba by měli být ve stejný složce, teď jsem se koukal a to ve cstrike/cfg a oba by měli mít stejný obsah (po jejich úpravě samozřejmě).

admin.avengers
Příspěvky: 13
Registrován: 05 srp 2013, 18:01
Reputation: 0

Re: Poradit s přípravou serveru před koupením

#14 Příspěvekod admin.avengers » 22 zář 2014, 12:24

Ahoj,

maplist.txt tam nebyl, mapcycle.txt tam byl (složka cstrike), maplist.txt jsem musel vytvořit a nakopírovat tam ty názvy map co byly v defaultu + a tu jednu na odzkoušení aby měli stejný obsah.

Co se týče tech sound round dneska vyzkouším přes konzoli ty příkazy a uvidím (když tak sem hodim screen)

Mrknu na ten motd.txt a zkusim tam nakopírovat ten html či jen odkaz.

-- 22 zář 2014, 21:42 --

po nahrání mapy to chodilo v klidu a dneska

] changelevel de_port
Can't changelevel, not running server


Zpět na „Counter-Strike: Source“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů