Otazka ohladom vyplatenia kreditov

Obecné řešení problémů s herními servery nevztahujícími se na žádnou konkrétní hru
Message
Autor
prankster
Příspěvky: 6
Registrován: 10 dub 2013, 21:36
Reputation: 0

Otazka ohladom vyplatenia kreditov

#1 Příspěvekod prankster » 10 dub 2013, 21:44

Zdravim.

Ospravedlnujem sa ak uz tu podobny dotaz je, pripadne je to uvedene niekde v pravidlach, ale som na fakahede novy, tak by som sa rad spytal priamo.
Odkupil som tento ucet od kamarata s tym, ze vraj udajne po 4och mesiacoch od zalozenia uctu si mozem previest ostavajuce kredity na bankovy ucet. Chcel by som sa teda opytat na blizsie podrobnosti. Za akych podmienok si dane kredity mozem previest na b. ucet? Dakujem.

Uživatelský avatar
SPiRIT
Příspěvky: 921
Věk: 33
Registrován: 02 led 2010, 17:38
Reputation: 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Otazka ohladom vyplatenia kreditov

#2 Příspěvekod SPiRIT » 10 dub 2013, 21:49

Nejde, kredity ktere mas na uctu jsou a na vzdy zustanou jen na zakoupeni sluzeb, neni moznost si kredity prevest zpet na ucet.

prankster
Příspěvky: 6
Registrován: 10 dub 2013, 21:36
Reputation: 0

Re: Otazka ohladom vyplatenia kreditov

#3 Příspěvekod prankster » 10 dub 2013, 22:10

Takže "kámoš" vypadá byť na pekného hajzlíka. Ešte mi preposlal právu ktorú mu údajne napísal admin.
Citujem,
"Dobrý den, posílání kreditů na bankovní účet přez phpMyAdmin je poměrně složité každopádně jsou tam nějaké určité podmínky, které se budou udávat až 5.Září cca na nový WEB. Prozatím se na něm pracuje. Pokud by jste chtěly přeposlat kredity jsou tam určité podmínky které vy nesplňujete. Podmínky se vám pokusím zjistit do 10minut-1hodiny. S pozdravem Admin Austin."
...
Takže je to komplet fake?

Uživatelský avatar
Qefik
Příspěvky: 5714
Registrován: 26 pro 2009, 11:26
Reputation: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Otazka ohladom vyplatenia kreditov

#4 Příspěvekod Qefik » 10 dub 2013, 22:14

Jestli to psal Austin nebo ne ti nepovím, to bude vědět jedině on (a pokud vůbec). Nevím co si dohodli nebo ne. Jinak to je napsané tady http://www.fakaheda.eu/casto-kladene-dotazy
Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne.
Mark Twain

prankster
Příspěvky: 6
Registrován: 10 dub 2013, 21:36
Reputation: 0

Re: Otazka ohladom vyplatenia kreditov

#5 Příspěvekod prankster » 10 dub 2013, 22:16

Ďakujem za odpovede. Inak je možné aby sa mi k tejto veci vyjadril aj dotyčný admin? Ďakujem.

Uživatelský avatar
SPiRIT
Příspěvky: 921
Věk: 33
Registrován: 02 led 2010, 17:38
Reputation: 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Otazka ohladom vyplatenia kreditov

#6 Příspěvekod SPiRIT » 10 dub 2013, 22:24

prankster píše:Takže "kámoš" vypadá byť na pekného hajzlíka. Ešte mi preposlal právu ktorú mu údajne napísal admin.
Citujem,
"Dobrý den, posílání kreditů na bankovní účet přez phpMyAdmin je poměrně složité každopádně jsou tam nějaké určité podmínky, které se budou udávat až 5.Září cca na nový WEB. Prozatím se na něm pracuje. Pokud by jste chtěly přeposlat kredity jsou tam určité podmínky které vy nesplňujete. Podmínky se vám pokusím zjistit do 10minut-1hodiny. S pozdravem Admin Austin."
...
Takže je to komplet fake?

Muzu ti napsat k tomu jedine a to tu vec, ze phpmyadmin je pouze rozhrani na spravu databaze a nema nic spolecneho s posilanim penez, takze jsem si jisty ze tvuj vykutaleny kamarad si to vycucal z prstu, a mimochodem cela ta zprava je nejaka celkem mimo.. Kdyby to psal Austin tak by si nepotreboval nic zjistovat.. on je majitel... priste kontaktuj primo admina a ujisti se sam ,ze to co potrebujes je mozne uskutecnit. Bohuzel v tomto pripade je to tvuj problem ,ze jsi si fakta u poverenych osob nezjistil sam a ani jsi si neprecetl podminky plateb na webu.
Mimochodem, novy web je tento co je aktualni zadny dalsi se nechysta pokud teda vim.. ono by byla celkem blbost po spusteni tohodle webu (ofiko spusteni listopad 2012) delat za rok zase dalsi web.

prankster
Příspěvky: 6
Registrován: 10 dub 2013, 21:36
Reputation: 0

Re: Otazka ohladom vyplatenia kreditov

#7 Příspěvekod prankster » 10 dub 2013, 22:56

Nemám slov... Každopádne ďakujem za info. Pekný večer.

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Otazka ohladom vyplatenia kreditov

#8 Příspěvekod Mysteria » 11 dub 2013, 11:52

prankster: Kolik kreditů tam je? Myslím, že asi dost, co? Takhle to dopadá, když někdo si dobije hodně moc kreditů a po měsíci zjistí, že se o server neumí starat / nebaví ho to a chce ty kredity zpět. Očividně si naletěl. Každopádně pokud to chceš nějak vyřešit s adminy, tak přes Control Panel => Technická podpora si založ ticket.

prankster
Příspěvky: 6
Registrován: 10 dub 2013, 21:36
Reputation: 0

Re: Otazka ohladom vyplatenia kreditov

#9 Příspěvekod prankster » 11 dub 2013, 13:14

Ďakujem za informácie chlapci. Skúsim si založiť ten tiket, aj keď si myslím že to nepomôže. Každopádne dávam + karmu.

prankster
Příspěvky: 6
Registrován: 10 dub 2013, 21:36
Reputation: 0

Re: Otazka ohladom vyplatenia kreditov

#10 Příspěvekod prankster » 11 dub 2013, 13:52

Takže tiket založený. Čo ma ale zarazilo a zároveň asi aj pobavilo, boli predchádzajúce tikety od bývalého majiteľa a vlastne už aj bývalého kamoša.

#1 vamvam 29. 03. 2013 23:04 Dobrý den, mám dotaz jak bych mohl na nějakého Bankovního účtu abych mohl poslat nějaké kredity s FH účtu (200) vím že kamarád to nějak udělal, ale nechce prozradit jak doufám že to půjde ! :) Prosím odpověď bych rád ještě dnes pokud by to šlo..
Default_avatar_small #2 Austin 29. 03. 2013 23:08 Dobrý den,
kredity nelze zpetne vyplacet, viz podminky.
Default_avatar_small #3 vamvam 29. 03. 2013 23:12 Takže by se dalo jen poslat vše?
Default_avatar_small #4 vamvam 29. 03. 2013 23:19 Pochopil jsem vše že bych nemohl poslat 200 kreditu,ale mám 1000 že bych poslal všechny kredity??
Default_avatar_small #5 Austin 30. 03. 2013 11:51 Jak jsem napsal, neni mozne kredity zpetne vyplatit na bankovni ucet.
Default_avatar_small #6 vamvam 30. 03. 2013 12:03 a pomocí phpMyAdmin by to šlo ?
Default_avatar_small #7 Austin 30. 03. 2013 12:43 Tenhle dotaz ma jako nejakou sovislost s mou predchozi odpovedi ? Pokud ano, mel byste se nad sebou zamyslet.
Default_avatar_small #8 vamvam 30. 03. 2013 12:51 Ano má, Nepotřebuji :)..
Default_avatar_small #9 Austin 30. 03. 2013 13:54 Muzete mi tedy vysvetlit, jak si predstavujete prevod kreditu na bankovni ucet pomoci phpmyadmina ? Tedy rad bych se dozvedel neco noveho o cem si ja a zrejme i zbytek sveta doted myslel, ze je nemozne.

To že je zlodej mi už došlo včera, ale doteraz som netušil že je ešte aj taký blbeček ...


Zpět na „Herní servery obecně“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů